PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100927}

Maria z przedmieścia

María la del Barrio
7,3 994
oceny
7,3 10 1 994
Maria z przedmieścia
powrót do forum serialu Maria z przedmieścia

Świetny serial

ocenił(a) serial na 10

Kapietalny serial, w którym działo sie praktycznie z kazdego filmowego gatunku po troche. Niezapomniany dla mnie, a oglądałem go jeszcze "za łepka" :) Z chęcia znow bym sobie obejrzal go :D Polecam jesli ktos ma mozliwosc ogladniecia go :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Lenka8891

Ja również dołączam się do prośby o ponowne obejrzenie Marii la del Barrio w telewizji, ten serial ma w sobie coś urzekającego co przyciąga innych. Telewizja powinna znowu puszczać stare dobre seriale, a nie takie szmatławce jak np. Shrek.

JUSTYNA3513_2

to był jedyny serial tego typu jaki obejrzałem cały

JUSTYNA3513_2

zgadzam sie w 100%

ocenił(a) serial na 8
mscofield86

Jedna z lepszych telenowel obok Luz Maria, Rosalinda, Zbuntowany Anioł. I bardzo fajnie wspominam te czasy

debra_filmweb

Szkoda ze nie powtarzaja tych starszych telenowel tylko abo daja wciaz nowe albo powtarzaja te co lecialy stosunkowo niedawno. Chcialabym jeszcze raz obejrzec Marie z przedmiescia, SErce Clarity i Pauline:)

monia198923

Dobrze że nie powtarzają
Czasy telenowel mineły

giovanni50

Nieprawda, telenowele nadal maja swoje stałe grono fanów.

monia198923

Karmiące mamuśki mochery

giovanni50

No i co ci przeszkadzaja ? Nie chcesz to nie patrz nikt ci nie kaze. Jest duzo innych programow..

monia198923

Na jedno kopyto

mscofield86

Mam pytanie w której telenoweli był wariat Larry???

ocenił(a) serial na 10
giovanni50

Też bardzo lubiłam w czasach młodości. A Thalia to moja ulubiona aktorka latynoska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones