PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645696}

Masters of Sex

7,4 13 808
ocen
7,4 10 1 13808
6,0 3
oceny krytyków
Masters of Sex
powrót do forum serialu Masters of Sex

Dlaczego zawsze, ZAWSZE, największym wrogiem jednej kobiety - jest druga kobieta!!??
Czy wynika to tylko ze strasznego uczucia zazdrości i zawiści, które każą jednej kobiecie dopiec
tej drugiej, której po prostu nie lubią. Dr DePaul po prostu mnie dobiła:) Choć z drugiej strony -
rozumiem, że także ma swoje plany, rozumiem zatem dlaczego poświęci egzamin Virginii i
swoją własną uczciwość! Ale w sumie jej motywy, nie są dla mnie tak jasne jak Mastersa - i
uważam, że bardziej chce pogrążyć Virginię, niż zrealizować własne plany!!

Co nie znaczy, że mężczyźni także nie potrafią niszczyć i ranić:) No, ale u nich to wynika z prostej
kalkulacji i chęci zawłaszczenia dla siebie uczuć, zainteresowania itp. I choć to strasznie
karygodne, to co zrobił Masters, to jednak jego rozumiem bardziej, tzn rozumiem dlaczego chce
Virginię tylko dla siebie:)

Uwielbiam ten serial:) Bo w większości seriali tak już jest, że kiedy bohaterowie pójdą ze
sobą do łóżka, to nagle magia i czar znika:) A tu dopiero wszystko zaczyna się rozkręcać tzn.
uczucia powstają i myślę, że pochłoną bohaterów:) Nie mogę się doczekać kolejnego
odcinka:)

ocenił(a) serial na 8
nan_s

DePaul wie że umiera, chce zdążyć przed śmiercią doprowadzić swój plan do końca. Zna już niesamowitą wartość badań profilaktycznych w raku szyjki macicy i - chociaż dla niej jest już za późno- próbuje coś zmienić w odbiorze "kobiecej" choroby w męskim świecie lekarskim. Całkowicie zmieniłam jej odbiór po tym odcinku, teraz bardziej rozumiem jej zachowanie.

ocenił(a) serial na 8
kkaska2

Przecież oceniła jej egzamin na 100%

ocenił(a) serial na 5
smolki5

Nie na setkę, tylko 99%. Wyraźnie masz powiedziane kilka razy w odcinku, że nie w pełni idealnie napisała.

ocenił(a) serial na 7
nan_s

kurde ja nie mam ciagle napisow...

nan_s

"Choć z drugiej strony - rozumiem, że także ma swoje plany, rozumiem zatem dlaczego poświęci egzamin Virginii i
swoją własną uczciwość! "

O czym ty piszesz?? Przeciez dała jej 100 punktow na 100...

ocenił(a) serial na 10
sever

Hej:) To prawda, że strasznie źle oceniłam dr DePaul - po zwyczajnie zrozumiałam, że umówiła się z Mastersem, że nie zaliczy egzaminu Victorii:) i tak sobie myślałam aż do wczoraj, kiedy w końcu zobaczyłam odcinek 9:) Były wyniki egzaminu, Egzamin został zaliczony:) Mój angielski nie jest za dobry:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones