PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=173594}

Medium

7,1 4 989
ocen
7,1 10 1 4989
Medium
powrót do forum serialu Medium

w tym serialu. Pamietam ja jak byla szczuplejsza, i mimo ze w tym serialu ma troche cialka, ma to swoj urok. rewelacyjna gra, pokazanie ze da sie pogodzic kariere z zyciem rodzinnym, podoba mi sie cieplo jakie bije z tego serialu. Plus mrozace czasem krew w zylach sceny morderstw, ciekawa mieszanka.
Ps. nie ogladam tylko poznym wieczorem kiedy moj men jest w pracy :) za duzo dreszczyku emocji jak dla mnie :P

kazikowa

A mnie ona niesamowicie denerwuje w tym filmie i mam zupełnie odwrotne uczucia. Uważam że gra sztucznie a już szczególnie wtedy jak płacze jest nie do zniesienia.

ocenił(a) serial na 7
kazikowa

mam podobne odczucia jak madzik, wszystko w tym serialu jest B-klasowe, w tym główna bohaterka z krzywymi zębami, która nijak nie umie grać scen dramatycznych, a jej stylistę to się powinno na taczce wywieźć z hollywoodu i dać zakaz wykonywania zawodu, przecież ona w tych spodniach wygląda jak trzydrzwiowa słonica

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones