PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566973}

Melissa i Joey

Melissa & Joey
6,7 4 318
ocen
6,7 10 1 4318
Melissa i Joey
powrót do forum serialu Melissa i Joey

Już nic nie czaje.W 15 odcinku 3 sezonu Mel i Joey spali ze sobą,a potem on za nią pojechał do
domu i był tam były Mel,który zmienił zdanie i chce mieć dzieci. Myślałam,że odcinek 16 będzie
kontynuacją,a jest o świętach.Dziwne.

ocenił(a) serial na 6
MartaRut22

Po 15 odcinku była wielka przerwa w serialu. 16, to był świąteczny, który w żaden sposób nie łączył się z obecną fabułą, taki po prostu dodatek. A teraz jest już kontynuacja, czyli 17 odcinek, który polecam...dzieje się kilka fajnych rzeczy.

Martusia95

Gdzie można zobaczyć odcinek 17 ?

ocenił(a) serial na 6
Sandzia

Wystarczy po prostu poszukać pod hasłem: Melissa and Joey s03e17. Nie ma jeszcze lektora, a napisów polskich nikt nie robi, ale nie używają tu ciężkiego angielskiego, więc wystarczy znaleźć angielskie napisy i na luzie idzie oglądać i zrozumieć co mówią ;)

Martusia95

A wiadomo, kiedy odcinek świąteczny będzie w Polsce?

ocenił(a) serial na 6
Crazy12

Nic na razie nie słyszałam, żeby wzięli się za tworzenie lektora do nowych odcinków, więc pewnie z pół roku minimum trzeba będzie poczekać.

ocenił(a) serial na 6
Martusia95

Wiecie może ile ten 3 sezon ma odcinków ? Ten ostatni to jest ostatni czy jeszcze coś będzie ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones