PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105183}

Melrose Place

6,6 1 679
ocen
6,6 10 1 1679
Melrose Place
powrót do forum serialu Melrose Place

Zawiedziona:(

ocenił(a) serial na 9

Wielka szkoda, że CBS Drama nie emituje kolejnego sezonu, serial naprawdę bardzo mi się podobał i bardzo bym chciała obejrzeć pozostałe sezony:(

użytkownik usunięty
Sathiya

o godz 18 od I serii

Sathiya

Fakt, jakoś dziwnie to zrobili. Puścili 5 sezonów i zaczęli emitować serial od początku. A co z 6 i 7 serią? Ciekawe, czy zakupią.

ocenił(a) serial na 9
Martin_Eden

Lipa, pewnie nie wykupili 6 i 7 sezonu i znając życie już ich nie wyemitują, wielka szkoda :(

ocenił(a) serial na 7
Sathiya

właśnie jak zakończyła się seria 5 , czy Sydney zginęłą po tym ślubie, byłam na wakacjach , włączam cbs drama po paru dniach a tu nic, Aha , i jak to się skonczyło? I co z Amandą? auć, żal mi tego serialu , nie ma nigdzie w sieci :(

ocenił(a) serial na 9
nathalie34

Ostatni odcinek serii był naprawdę bardzo ciekawy, Sydney zginęła, a Amanda miała wyjechać, ale przyszedł do niej Kyle i przekonał ją, że zależy mu na niej i postanowiła jednak zostać, zrobiło się romantycznie:)...

ocenił(a) serial na 7
Sathiya

dziękuję ci bardzo ... pozdrawiam :)

nathalie34

Wielka szkoda ze tak ucieli, strasznie się wkręciła w serial (AMANDA wymiata ) a tu koniec, ciekawe czy dokończą kiedyś jeszcze te dwa sezony, jakby ktoś coś wiedział to proszę o info :)

ocenił(a) serial na 8
Martin_Eden

to pytanie padło na oficjalnej facebook'owskiej stronie CBSDrama. Odpowiedź była następująca: ''Być może te dwa sezony pojawią się w 2014, ale nie możemy tego na razie obiecać.''

Bee_Jay_2

Dziękuję za informację :). Pozdrawiam!

Martin_Eden

A widzial ktos z was tą nowsza wersję ?

użytkownik usunięty
Sathiya

i pojawią się od dzisiaj o 22 kolejne odcinki 4seri i dalej 5, 6 ,7 . Od lutego ma być BH90210 i Dr Quinn

ocenił(a) serial na 9

No nareszcie, lepiej późno niż wcale dzięki za info:)

użytkownik usunięty
Sathiya

najlepszy jest 4 sezon to właśnie w tym sezonie się wkręciłem w ten serial fajnie że powtórzyli od początku .Zapraszam również do obejrzenia poszczególnej śmierci bohaterów dodałem link na forum

ocenił(a) serial na 7

ile odcinków ma 5 sezon?

użytkownik usunięty
aneciulka

chyba 32lub 34 jak każdy sezon choć nie jestem pewny

ocenił(a) serial na 7

a wiesz może czy CBS Drama puści serię szóstą??

Pozdrawiam :-)

użytkownik usunięty
aneciulka

Będzie patrzyłem w programie tv od wtorku 11.03 o 22 http://cbsdrama.tv/shows.php?title=Melrose+Place

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones