coś mi w tym nie pasuje

Coś czuje że coś jeszcze w tym RJ nie pasuje. I dlaczego w rozmowie Jane z szeryfem tak czesto pojawiała się kwestia listy potencjalnych RJ? dlaczego tak upierał się żeby Jane spytał skąd miał tą listę. Naszczeście jest jeszcze kilka odcinków i coś czuję że RJ żyje i ma się dobrze :)

• A mnie nie pasuje jedna rzecz. Red John podobno miał lęk wysokości. Jakim cudem więc uratował Patricka na dachu kościoła? Czy to też była jakaś podpucha szeryfa?

• Też uważam iż RJ żyje. Myślę też, że jest to postać po której byśmy się nie spodziewali, bycia seryjnym mordercą. Chciałabym, żeby to była Lisbon bo w którymś ze wcześniejszych sezonów PJ powiedział iż czyta w niej jak w otwartej księdze jednak ona jest chyba za młoda jak na Red Johna. Może pomocnica?

• Mógłby ktoś mi pomóc szukam wszystkich odcinków z szeryfem, żeby na spokojnie z wiedzą najnowszych odcinków przeglądnąć się jemu.

• Jeśli chcesz przeanalizować dokładnie jego zachowanie to będzie to strata czasu. Producent powiedział, że o tym kto będzie RJ zdecydował dopiero rok temu. Wszystkie wcześniejsze informacje o tym seryjnym mordercy były tak ogólne że można je dopasować do każdego. A jeśli coś jednak jakaś wskazówka o RJ nie będzie pasować do szeryfa to fani serialu odpowiedzą, że to był celowy zabieg aby zmylić widzów.

• W końcu sam znalazłem odcinki a właściwie to odcinek s01e02 gdzie jest szeryf i przegyrwa z PJ w marynarzyka, tak mnie to rozśmieszyło, że pomyślałem, że to nie może być Red John :) Chociaż jak zgarnął po drodze z restauracji Van Pel to jakoś mnie naszło, że może jednak szukał ofiary. Ale tak jak napisałeś to już całkiem rozwiało moje wszystkie teorie i szkoda, że RJ nie był poprowadzany od początku.

• Ja jestem bardzo zawiedziona zakończeniem i może nie tym że szeryf był Red Johnem, ale jego beznadziejnym, naiwnym i żenującym zachowaniem :( Przecież to była jakaś komedia !!! Przez cały serial słyszę jaki to Jon jest sprytny, wyrachowany, przenikliwy, bestialski, że jest równie inteligentny jak Jane. Wszystko zepsuli końcowymi scenami RJ pokonany przez gołębia :( Też mam nadzieje że to jakiś żart.

• Wątek RJ jest już zakończony. Mieliśmy teraz re-opening, całkiem inny odcinek, a poza tym te nowe odcinki są promowane hasłem "A New Begining". Możemy się oczywiście jeszcze czegoś ciekawego o RJ dowiedzieć w kolejnych odcinkach, ale na pewno nie będą tego ciągnąć :)

• Nie bylbym tego taki pewny.
      1) B Heller przed emisja 6 sezonu powiedzial, ze RJ to na pewno ktos z listy i ze dowiemy sie kto nim jest, ale nie powiedzial w jakim odcinku.
      2) Thomas MacAllister moze byc pionkiem, zupelnie jak Timothy Carter.
      3) Jesli wierzyc informacji, ktora znalazlem w internecie ostatni odcinek 6 sezonu ma nosic tytul "RED JOHN`S FOOTSTEPS". Ja osobiscie interpretuje to w taki sposob, ze RJ znow zaznaczy swoja obecnosc.
      4) Heller powiedzial w jednym z wywiadow, ze Patrick stanie przed trudnym wyborem. Jak dotad takowego nie mial w 6 sezonie.
      5) Wciaz jest wiele otwartych i niewyjasnionych watkow, jak np skad RJ znal liste 7 podejrzanych, zakodowany plik na pendrivie Bertrama, czy tajemnicza kobieta w kaplicy w odcinku 6x08, ktora jak dla mnie ewidentnie miala zabic Patricka, lub MacAllistera i upozorowac to tak, by wygladalo to jakby pozabijali sie nawzajem.
      6) Mentalista mial do tej pory swietne zwroty akcji i watpie, by producenci, scenarzysci itp dokonali sepuku, usmiercajac glowny watek serialu w taki kiepski sposob.

• Red Johnem zawiedziony jest prawie każdy.
    Ja osobiście jednak nie jako postacią - przybił mnie sam fakt, że Heller wybrał RJ dopiero w piątym sezonie. Dobrze, że dowiedziałem się o tym po obejrzeniu wszystkich istniejących odcinków (tj. 11ep 6sez) - wcześniej celowo nie szukałem informacji, bo wiedziałem, że trafię na spoiler tak czy inaczej.

Dziwi mnie jedynie fakt, że nie zauważyłem na tym forum jednej pretensji - SKĄD KURA KOGUT JANE MIAŁ GOŁĘBIA Q___Q

No proszę - strzelanina, pościg, trzech bandziorów - i NIKT nie zauważył, że chowa za pazuchą zwierzę?

Lee-Tosci.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: