PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606320}

Miłość i przeznaczenie

La fuerza del destino
7,6 486
ocen
7,6 10 1 486
Miłość i przeznaczenie
powrót do forum serialu Miłość i przeznaczenie

Hej :) nie wiem czy akurat tu jest odpowiednie miejsce, aby zapytać o dwa filmy :P Może ktoś z Was oglądał zarówno Mój Grzech i Miłość i Przeznaczenie i mógłby doradzić, która telka jest fajniejsza? ;)

madzia124

Nie oglądałam "Miłość i Przeznaczenie" ( też się zastanawiam nad jej obejrzeniem) , ale za to mogeę powiedzieć że "Mój grzech" jest telenowelą która mi bardzo zapadła w pamięć. Ma bardzo ciekawą fabułę i po prostu bardzo wciąga . Szczerze polecam :)

Karolinka336

Dziękuje za odpowiedź :) Mam nadzieję, że ktoś jeszcze się odezwie ;)

ocenił(a) serial na 6
madzia124

Ja też oglądałam tylko "Mój grzech", ale telka jest bardzo ciekawa: szybka akcja, ciekawa fabuła, mała ilość odcinków, a w każdym coś się dzieje, no i najlepsza rola Maite Perroni. A do "Miłości i przeznaczenia" ciągle się przymierzam, jakoś nie przekonuje mnie David Zepeda w roli protagonisty...

madzia124

hej, ja za to nie oglądałam "MG", a "MiP" tak- polecam za nietypowość, wartką akcję i ukazanie całkowicie innej części Meksyku niż zwykle :)

madzia124

Ogladalam dwie (mimo ze dawno temu) i MiP spodobala mi sie bardziej. MG jest bardziej cukierkowaty i schematyczny. Za to przy MiP mozna sie nie raz zaskoczyc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones