PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37003}

Miasteczko Twin Peaks

Twin Peaks
8,5 112 330
ocen
8,5 10 1 112330
8,8 30
ocen krytyków
Miasteczko Twin Peaks
powrót do forum serialu Miasteczko Twin Peaks

Hej! Jestem właśnie w takcie oglądania 11 odcinka 2 sezonu i szczerze mówiąc nie mogę już tego oglądać. Przybliżę, że jest to ten moment, gdy na rybach z Cooperem zniknął Major, ojciec Boby'ego. Czy to wszystko się potem wyjaśni i ułoży w jakaś logiczną całość? Póki szukali zabójcy oglądałam z zaciekawieniem, ale teraz już niektóre kwestie są tak dziwne, że nie mogę tego przebrnąć.

monikapn167

Reszta jest tylko dziwniejsza. Dojdą same surrealistyczne wątki. Wiele pozostanie bez odpowiedzi, na które fani liczą w 3 sezonie, który nadchodzi.

Vamadas

Dzięki za rzeczową odpowiedź. Daje sobie jeszcze 12 odcinek.

ocenił(a) serial na 10
monikapn167

Nie wiem czy zobaczysz do końca. Nie mniej warto,bo dwa ostatnie odcinki są rewelacyjne.

batesmotel27

Co kto woli. Nie można zapomnieć, że Twin Peaks w 2 sezonie diametralnie spadła oglądalność w czasach emisji w TV, przez co serial nie został wtedy dokończony. Wątki surrealistyczne i typowo Lynchowskie nie każdemu podchodzą.
Tak samo było chociażby z LOST, który po 3 sezonie zaczął mocno tracić widownię, bo serial brnął w swoją "mitologię", co nie każdemu się spodobało.

ocenił(a) serial na 10
Vamadas

Ale na całe szczęście Lynch nakręci cały sezon 3. Zgadzam się z wami chociaż mi się podobało,bo moja siostra tez po rozwiązaniu zagadki Brnie na sile.

Vamadas

Chcę puścić serial, żonie. Oglądałem dawno temu. Z góry powiedziała, że jeżeli są w nim jakieś sprawy nad przyrodzone to nie będzie oglądać. Ale z tego co pamiętam to pierwszy sezon był normalny. Do jakiego momentu najlepiej oglądać?

marcin0218

W 9 odcinku drugiej serii kończy się wątek zabójstwa Laury Palmer, czyli tej części serialu pozbawionej największego nagromadzenia surrealistycznych wątków.

Vamadas

dziękuję bardzo za odpowiedź :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones