PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37003}

Miasteczko Twin Peaks

Twin Peaks
8,5 112 330
ocen
8,5 10 1 112330
8,8 30
ocen krytyków
Miasteczko Twin Peaks
powrót do forum serialu Miasteczko Twin Peaks

youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=nNHsA4WIFvc

neo_angin

blogs.indiewire.com/theplaylist/its-official-david-lynchs-twin-peaks-returns-in- 2016-official-teaser-unveiled-20141006


Wszystkie odcinki wyreżyseruje Lynch.

neo_angin

Nie mylisz się. :P

ocenił(a) serial na 10
neo_angin

To teraz byle doczekac do 2016r. :D Jednak mimo to czuje, ze tamten specyficzny klimat nie powroci niestety.

ocenił(a) serial na 9
Syncsta

Też się tego obawiam.

neo_angin

Dla mnie dobra wiadomość, wolałem mroczniejszy klimat odcinków Lincha niż sielankowe Marka Frosta, których trochę za dużo było.

ocenił(a) serial na 10
neo_angin

Ale super!

ocenił(a) serial na 9
neo_angin

LET'S ROCK!

No nie mogę uwierzyć.
Po tylu latach.

zwieracz

Po 25 latach :)

neo_angin

Dokładnie jak powiedziała Laura Palmer:
https://www.youtube.com/watch?v=BL57-9171pk

ocenił(a) serial na 10
zwieracz

Ja też!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Slodka_Lolitka13

Ja jestem teraz nawet bardziej ;-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Slodka_Lolitka13

Robimy casting do 3 sezonu moze wpadniesz ? Kandydatki bedzie testowal Romek P. ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Slodka_Lolitka13

W rzeczy samej. Przypadkowo rozłożyła nóżki przed gwiazdą. Liczyła na angaż? Została dzi*ką. Tyle, że małoletnią.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Slodka_Lolitka13

To była ironia. Mamusia chciała zarobić tyłeczkiem córeńki. Wyszło jak wyszło. Chciała dobrze. ;p

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Slodka_Lolitka13

To akurat trochę z jego winy. Ale sprawa Sharon z gangiem Mansona to kosmos. Za to facetowi współczuję, sam nie wiem jakbym sobie poradził w takiej sytuacji. Tragedia.

ocenił(a) serial na 10
Troublesome

Nie, no... abstrahując od tego, jakimi motywami kierowała się ta dziewczyna, to w żadnym stopniu nie umniejsza to winy Polańskiego. Pedofilia jest karygodna, niezależnie od tego kto ją popełnia. Również wybitna postać kina.

ocenił(a) serial na 10
m1KKa3L

Ok, oficjalnie potępiam. ;p

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Slodka_Lolitka13

ojojoj...:)

neo_angin

9 odcinków ma powstać

ocenił(a) serial na 10
brocx

Super!

ocenił(a) serial na 10
neo_angin

Portal znowu się otworzy...a sowy nie będą tym czym się wydają.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Slodka_Lolitka13

I placek z wiśniami też będzie pyszny

neo_angin

Bym coś mądrego napisała ale brak mi słów i chce mi się tylko piszczeć z radości. To cudowne.

ocenił(a) serial na 10
iamtheshade

Piszcz, krzycz jak Sarah Palmer na widok Boba. ;p Trening można uznać za rozpoczęty. Ale skąd nowego Boba teraz wziąć.

ocenił(a) serial na 8
Troublesome

dokładnie :(

ocenił(a) serial na 10
Troublesome

http://e1.365dm.com/13/10/402x210/185036324_3027252.jpg?20131030121440
http://4.bp.blogspot.com/-S-0oDTYRIeE/T-mYBzz9IBI/AAAAAAAADEM/rG6_WG58-js/s1600/ Mathieu-Flamini-2012.jpg

To mój kandydat... Gdyby tak dorzucić perukę i odpowiednią charakteryzację...

ocenił(a) serial na 10
Razoreater

Piłkarz z niego taki sobie, więc niech spróbuje sił w aktorstwie. :)

ocenił(a) serial na 10
neo_angin

Czekałem na tą wiadomość latami :) Lynch powiedział kiedyś, że jeśli ma wrócić do tematu "Twin Peaks" to po 25 latach. I okazuje się, że dotrzymuje słowa... a plotki krążyły różne. Rok-dwa lata temu córka Davida powiedziała, że zdecydowanie nie będzie dalszego ciągu... a jednak! Mark Frost powiedział ponadto, że wcale nie musi się to skończyć na 9 epizodach, że na ewentualne następne nie będą czekać kolejnego ćwierćwiecza... Czas pokaże. Wróci sporo postaci, pojawią się i nowe. Ach, no i Angelo Badalamenti - to musi być ten trzeci twórca sezonu 3.

ocenił(a) serial na 10
m1KKa3L

W wywiadzie Frost napisał ostatnio, że jest jeszcze za wcześnie na wiele oświadczeń dotyczących "Nowego Twin Peaks". Również, że Angelo Badalamenti nie jest jeszcze "dogadany". A kontynuacja serialu wg. Frosta nie będzie sezonem trzecim, a nowym tomem opowiadania. :)

ocenił(a) serial na 10
cardigan

Bzdura.

Frost dzisiaj powiedział, że będzie to KONTYNUACJA.

ocenił(a) serial na 10
mst3

Q:Are you looking at this as Season 3 of Twin Peaks?

A:Not really, but just because my brain doesn’t work that way. I’ve always said that Twin Peaks to me was like a novel we filmed every page of. So this is more like we found another volume of the saga, and now we want to bring that to life too.

ocenił(a) serial na 10
cardigan

Pyt: Just to confirm, this is not a remake, correct? It’s a continuation, like TNT’s Dallas?
Frost: It is not a remake. The story continues. The seeds of where we go were planted where we’ve been.

na polski:

Pyt: -W ramach potwierdzenia, to nie jest "remake" (w domyśle nowa historia). To kontynuacja, jak TNT's Dallas?
Frost: -To nie jest remake. Historia będzie kontynuowana - od tego miejsca, w którym się skończyła.

ocenił(a) serial na 10
mst3

Nie rozumiem o co Pani/Panu chodzi? Z wypowiedzi wynika, że współautor nie myśli o kontynuacji jako o trzecim sezonie ale będzie to ciąg dalszy historii. Lecz oficjalnie nie będzie to trzeci sezon (chociaż jak będzie to się okaże).

ocenił(a) serial na 10
cardigan

Hej, spokojnie:) Po prostu to co napisałeś:

"A kontynuacja serialu wg. Frosta nie będzie sezonem trzecim, a nowym tomem opowiadania."

Może sugerować osobom nie w temacie, że pojawi się zupełnie nowa fabuła z zupełnie nowymi bohaterami.

ocenił(a) serial na 10
mst3

super!

ocenił(a) serial na 10
cardigan

Hmm... chyba za bardzo przyzwyczailiśmy się do pojęcia "sezon" odnośnie seriali. W tym przypadku to pojęcie umowne, ponieważ do mnie także bardziej przemawia określenia "nowy tom" czy "kolejny wolumin", kontynuujący opowieść. Acz uważam, że mało w nim (9) rozdziałów. W pierwszej serii było łącznie z pilotem osiem epizodów. Panowie idą więc na jakość, nie ilość... choć świat Twin Peaks to kopalnia, z której zawsze można wydobyć więcej. Jeżeli powrót po 25 latach okaże się strzałem w dziesiątkę, to chyba można mieć nadzieję na więcej. Jak już pisałem - Frost tego nie wyklucza. Niemniej cieszmy się tym, co mamy!

Czy Julie Cruise zastąpi Lykke Li? Późną wiosną 2013 ukazał się ten singiel:

http://www.youtube.com/watch?v=lCJLL3x_64g

Ewidentnie klimat "Twin Peaks", a ta dziwna okładka to wg. fanów serialu zbliżenie na siedzisko fotela w "Poczekalni"...

m1KKa3L

Patrząc przez pryzmat tego co ostatnio ten pan zrobił to ponowny sukces serialu nie do końca jest taki pewny ba nawet mozna zaryzykować stwierdzenie,ze nie idzie mu w kinie to rzuca się na odgrzewany kotlet,no ale zobaczymy.

ocenił(a) serial na 10
m1KKa3L

Ciekawe jak wyjaśnią zdeformowaną buźkę Donny :D
Pozostałe aktorki nadal wyglądają dobrze.

ocenił(a) serial na 10
MikeyS

Nie sądzę, by Donnę zagrała Lara Flynn Boyle...

ocenił(a) serial na 10
neo_angin

Jest już nawet osobna stronica adresowana do trzeciej serii:

http://www.filmweb.pl/serial/Twin+Peaks-2016-725199

Może warto przenieść się z częścią dyskusji właśnie tam?

ocenił(a) serial na 10
m1KKa3L

A to nie powinna byc ta sama strona?

kashmir23

Znając życie tytuł będzie inny.

ocenił(a) serial na 10
neo_angin

Wspaniała wiadomość, bez względu na powodzenie projektu. Nie mogę się doczekać kontynuacji mojego ulubionego serialu. Najbardziej martwi mnie jednak brak BOBa. Silvy nikt nie zastąpi, no chyba, że problem rozwiążą efekty specjalne. Olbrzyma też nie będzie i jeszcze kilku ważnych postaci, ale najważniejsze i tak będzie utrzymanie niepowtarzalnego klimatu, który stanowił o sile serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones