PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37003}

Miasteczko Twin Peaks

Twin Peaks
8,5 112 343
oceny
8,5 10 1 112343
8,8 30
ocen krytyków
Miasteczko Twin Peaks
powrót do forum serialu Miasteczko Twin Peaks

pytanie dla kumatych

ocenił(a) serial na 10

Dość dawno oglądałam ten serial, więc do końca nie pamiętam. Czy Diane do której zwracał się
Cooper mówiąc do dyktafonu była osobą fizyczną (coś mi się kojarzy jakby z nią przez telefon kiedyś
rozmawiał) czy po prostu tak sobie używał tego imienia(jego wymysł)?

Eff1

Nie zostało to nigdy wytłumaczone ani powiedziane wprost. Jak większość rzeczy w tym serialu wątek ten został owiany tajemnicą i otwarty do własnej interpretacji. Ludzie mają różne teorie, aczkolwiek najbardziej popularną i przyjętą do "ogółu" jest taka, jakoby Cooper wymyślił ją sobie. Kontrargumentem na taką interpretacje miał być odcinek, w którym Dale dziękuje Diane za zatyczki do uszu, o które prosił. Poza tym są jeszcze wersje:
-Diane to imię dyktafonu
-Diane była fizyczną osobą, coś na wzór sekretarki
-Diane "urodziła" się w głowie Coopera, po tym jak nie stracił Caroline (taki psychologiczny mechanizm obronny, jedno zastąpić drugim)

ocenił(a) serial na 10
Vamadas

IMO zostało wyjaśnione. Dale w rozmowie z Audrey opowiada o kobiecie, której nie potrafił ochronić, bo się w niej zakochał. S 02 E7 lub 8. Po tej rozmowie byłem przekonany, że to jest Diane.

ocenił(a) serial na 10
michal.2907

Edit. Teoria mi chyba padła :) Właśnie oglądam odcinek, w którym Dale podaje imię tamtej ofiary i to nie jest Diane.

ocenił(a) serial na 10
Eff1

Na 100% pewien nie jestem, ale w jednym z odcinków Gordon Cole wspomniał chyba imię Diane, sekretarki Coopera.

W pierwotnym zamyśle Diane pracuje dla Dale'a, ba! Została z nią nakręcona jedna scena, która miała ukazać się w Ogniu, krocz ze mną. Czy dostaniemy ją w Missing Pieces? Bardzo bym się ucieszył, bowiem wersja Diane-demona przeszłości zupełnie do mnie nie trafia.

ocenił(a) serial na 10
destro_2

Czymże jest Missing Pieces?

ocenił(a) serial na 10
Jachu95

Czymś bardzo fajnym, co wychodzi dzisiaj :D

To półtorej godziny materiału z Ogniu, krocz ze mną, który został przez Lyncha wycięty, gdyż David postanowił skupić się w filmie niemal całkowicie na Laurze Palmer.

Tutaj trailer: https://www.youtube.com/watch?v=g5EqPZMZO4s

Aaaa tutaj fotka, przy której kopara opada: https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t31.0-8/10557090_79907200 3457113_8933167578391248756_o.jpg

ocenił(a) serial na 10
destro_2

O ja!!! Twin Peaks skończyłem oglądać rok temu, ale wyobrażam sobie co czują fani, którzy czekali prawie 20 lat... Gdzie będzie można to dorwać? :)

ocenił(a) serial na 10
Jachu95

Jest juz dostępne w internecie ;)

ocenił(a) serial na 10
destro_2

Czekam na napisy i si!

ocenił(a) serial na 10
Jachu95

Zrobiłem już napisy doń. Jutro poddam je korekcie i wrzucę do sieci.

ocenił(a) serial na 10
destro_2

!!! :)

ocenił(a) serial na 10
Jachu95

czy Twin Peaks - Fire Walk With Me - Teresa Banks and the Last Seven Days of Laura Palmer to ta sama wersja co Missing Pieces ?

ocenił(a) serial na 10
Jachu95

czy Twin Peaks - Fire Walk With Me - Teresa Banks and the Last Seven Days of Laura Palmer to ta sama wersja co Missing Pieces ?

ocenił(a) serial na 10
destro_2

Gdzie można dorwać 'The Missing Pieces' ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones