PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439861}

Miecz prawdy

Legend of the Seeker
7,3 12 767
ocen
7,3 10 1 12767
Miecz prawdy
powrót do forum serialu Miecz prawdy

Witajcie, nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę. Otóż to, Terry Goodkind napisał przed chwilą na facebook'u, że będzie kontynuował historię o Kahlan i Richard'dzie.
Jak zapewne wiecie, gdy Terry napiszę kolejną powieść, reżyserowie będą kontynuowali Miecz Prawdy :). Mam nadzieję, że jesteście szczęśliwi :)) !

Isenthar

Napiszcie mi wiadomość to dam wam linka, bo tu nie da rady wstawić.

ocenił(a) serial na 7
Isenthar

Moglbys podeslac linka na priv, bylbym wdzieczny :>

Isenthar

też bym prosił

Isenthar

ja takze poprosze o link

ocenił(a) serial na 8
Isenthar

Ja też po proszę linka

Isenthar

znalazłem to. Wydanie następnej książki nie jest równoznaczne z serialem, więc...

erka15

Jak dla mnie to serial nie musi sie nawet na ksiazce opierać ,mysle że coś ciekawego by wymyslili ,bo czekając na ksiazke to mozna czekac do smierci:)

krystynalubicz8

spoiler: Richard, Kahlan i Cara będą żyć w trójkącie

ocenił(a) serial na 7
idzi_czarnecki

ale ty smieszna jestes..

ariuszone

potwierdzone info

ocenił(a) serial na 10
Isenthar

Nawet nie wiesz jak się cieszę !! Wiadomo czy będzie kolejny sezon serialu?Kocham ten film <3

Isenthar

To jak tak dodam od siebie, że książek o przygodach Richarda i Kahlan jest 11, do tego jedna powieść ze świata. W rzyć wsadź sobie tę informację.

ocenił(a) serial na 2
mikmro

12 jest, 13 wychodzi pod koniec tego roku

Isenthar

Kurczę, nawet nie wiesz, jak poprawił mi się humor! :D Mógłbym prosić o link? :)

ocenił(a) serial na 10
kinomaniak97

nie bedzie 3 sezonu. Informacja wyssana z palca przez autora, ktory nie zrozumiał tresci informacji. Ksiazek o przygodach Kahlen i Richarda jest 10 z tego co sie orientuje a serial na razie opierał sie tylko na jednej bądź dwóch a pisarz po prostu poinformował, że wyjdzie kolejny tom powieści ;)

Mraucin

Jak oni mają ~15 lat, a patrząc na poziom obecnej edukacji, jakoś mnie to nie dziwi...

Kolejny Tom Literatury, nie oznacza kolejnej części serialu.

Przykro mi...

ocenił(a) serial na 9
Draco_Sting

Fakt, jednak na portalu smgo.tv (show must go on) pojawiła się zbiórka głosów na 3. sezon, wymagane 15k przebito o 25%, a portal obiecał, że wesprze działania fanów w sprawie powstania 3. serii. Ponadto sam Goodkind przychylnie wypowiadał się o takiej możliwości.
Coś tam kombinują z Disneyem, choć wolałbym sprzedanie praw do książek HBO, tam by wiedzieli, co zrobić z tą powieścią, lecz z drugiej strony, HBO już ma na głowie Grę o Tron...

Xsen

Jak dla mnie obie alternatywy są akceptowalne :)

Ale najpierw muszą zacząć coś robić w tej sprawie.

Xsen

Dla HBO nie powinno być problemem wypuszczenie równolegle kilku seriali, nawet o podobnej tematyce (fantasy?). Zwłaszcza proces produkcji to dla nich fraszka, gorzej z marketingiem - jak tu odciągnąć ludzi od Gry o Tron i zainteresować LoTS? ;) Ale myślę, że rozwiązanie jest nader proste - zaadresować serial do młodszej grupy odbiorców (myślę, że nie bez przyczyny GOT jest puszczany o godz. 21:00).
A na pewno zekranizowaliby to co najmniej porządnie, a pewnie zajedwabiście.
Bardzo podobały mi się ekranizacje książek T. Pratchetta (2 pierwsze tomy "Świata dysku" + "Piekło Pocztowe") made by HBO. Jakby LoTS zekranizowali w podobnym klimacie, byłby to IMO ogromny sukces, a jednocześnie utrzymana poprzednia konwencja (bez nadmiaru scen seksu i krwi) - czyli kompromis idealny ;)

ocenił(a) serial na 10
Xsen

Byleby nie HBO. Przyznam, że jakoś nie uśmiechałoby mi się wciśnięcie do każdego odcinka "Poszukiwacza" seksu w różnych konfiguracjach. Akurat przy tej produkcji Disney powinien dać radę.

ocenił(a) serial na 10
Isenthar

Przez ciebie miałem nadzieje a teraz znowu mam doła że nie będzie 3 sezony

Isenthar

Mogę zapytać(jeśli wiecie) kiedy pojawi się trzeci sezon Miecza Prawdy? Gdzieś czytałam, że w 2014, ale nie wiem którego dnia i miesiąca. Może wy coś wiecie?

ocenił(a) serial na 9
Ala1984_filmweb

Obawiam się, że nikt nie jest w stanie udzielić ci odpowiedzi. Pozostaje czekać i mieć nadzieje, że coś w tej sprawie ruszy.

Xsen

Rozumiem... Poczekamy. Zobaczymy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Isenthar

Mógłbyś wysłać mi ten link

Isenthar

Chyba jednak nie, trochę za późno.

yvonneD

Żadne za późno, od kilku tygodni staram się przywrócić Poszukiwacza do "życia". W tej chwili jesteśmy bliżej osiągnięcia tego celu niż kiedykolwiek.
wpadajcie na saveourseeker
również polecam wpadać na twittera: saveourseeker
oraz instagrama: Poszukiwacz oraz Spowiedniczka znowu razem <3 ^^ (Podesłałbym linki ale wtedy nie da się wysłać posta bo zawiera link zewnetrzny)
Dziś zgodnym rytmem biją nam, nasze serca które My, (które My)
Za Poszukiwacza damy w każdy czas, czy czas dobry czy czas zły!
Nie dla nas jest porażki smak.

Isenthar

To żeśmy się doczekali:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones