PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764111}

Mindhunter

8,0 104 299
ocen
8,0 10 1 104299
7,9 24
oceny krytyków
Mindhunter
powrót do forum serialu Mindhunter

Jeśli ktoś z Was oglądał serial ze słuchawkami na uszach to zapewne zauważyliście, że w tle (nie ważne cyz to biuro, posterunek czy szpital) ciągle dzwoni telefon. Szału można dostać...

Ewcia78

Hahaha! Myślałam, że tylko ja to słyszę :p

ocenił(a) serial na 6
Ewcia78

Słychać nie tylko na słuchawkach. Niestety.

majka_sulowicz

A wiesz co jest najbardziej wkurzające? O ile rozumiem, że w takim miejscu pracy jak komisariat, gdzie ciągle coś się dzieje, przewija się mnóstwo ludzi - telefon dzwoni bez przerwy. Ale potem były np. ujęcia w szpitalu, nie jakiś oddział szybkiego reagowania tylko normalne sale dla pacjentów i znowu ten uproczywy dzwonek, nawet sygnału nie zmienili. Już zaczęłam się dopatrywać jakiegoś podtekstu ale myślę, że to może po prostu była gafa.

ocenił(a) serial na 7
Ewcia78

Cieszę się, że ktoś jeszcze zwrócił na to uwagę. U nich w biurze jeszcze było to jakoś zrozumiałe, ale on dzwonił nawet w Georgii, gdy polecieli rozmawiać o karze śmierci dla dzieciobójcy. Wiem, że odgłos telefonu i maszyny do pisania miał podświadomie przekonać nas o nawale pracy w biurze, ale zdecydowanie się z tym zagalopowali.

Ewcia78

Ciągle? z 1-2 tel na 50min odcinka praktycznie niezauważalne

ocenił(a) serial na 9
Ewcia78

To nie oglądałaś "Zodiaka". Tutaj to jest praktycznie niezauważalne.

ocenił(a) serial na 8
Ewcia78

Weszłam na forum żeby poskarżyć się na ten uporczywy telefon w tle. Mnie też to strasznie denerwuje. Nie wiem czemu ma to służyć?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones