PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633464}
7,3 19 415
ocen
7,3 10 1 19415
5,7 3
oceny krytyków
Misja Afganistan
powrót do forum serialu Misja Afganistan
ocenił(a) serial na 8

Miejmy nadzieje

ocenił(a) serial na 3
mily_1993

A kto na to kasę wyłoży? Po tym jak serial jest z każdej strony krytykowany i w dodatku pod każdym względem.

ocenił(a) serial na 10
rafib1975

krytykowany,ale ocenę 7,2 ma i to wcale nie na małą ilość głosów,więc są jednak ludzie, którym się podoba. Ja trzymam kciuki,by jednak był drugi sezon tego serialu :)

bady_9210

Podoba się ludziom, którzy mają podejście ''Oceniam albo 10 albo 1'' albo ''To serial, a nie film dokumentalny'' czy też ''Niedociągnięcia można wybaczyć, bo przecież wszystko co wojskowe jest TAJNE!'', a przecież nikt opinii ludzi z oddziału zamkniętego nie weźmie na poważnie...
Jeśli patrzeć na oceny ludzi, którzy mają pojęcie o czym mówią to by wyszło ze 5,7 o ile nie niżej...

ocenił(a) serial na 10
Omomierz

Ty jesteś specjalistą? Wiesz co ? Żałosne jest to , że nie którzy ludzie wychodzą z założenia mi się nie podoba więc jest zły albo się wstydzą swojego zdania. Serial nie jest na ocenę 10/10 ale według mnie jest to dobry średniak.

adamp2009

No faktycznie, twoja ocena jasno wskazuje, że jest to ''mocny średniak''(co to w ogóle ma być za idiotyczne określenie?). Ale nie będę drążył tematu, bo twój system oceniania został już podsumowany w twoim innym temacie i zakładam, że pojawiłeś się tutaj tylko i wyłącznie ze względu na zaszeregowanie w grupie zamieszkującej oddział zamknięty :)

ocenił(a) serial na 10
Omomierz

Nie pojawiłem , się w tym temacie bo jakiś "anonimowy" użytkownik" forum mnie obraża ale tylko dlatego , że zainteresował mnie temat. Tak sobie czytam Twoje wypowiedzi i strasznie dużo wypowiedzi masz w temacie tego serialu. Pytam po co ? skoro jest taki słaby ?

ocenił(a) serial na 3
adamp2009

Ale ty swoją wypowiedzią i ocena potwierdziłeś zasadę jaką się kierują nie którzy na tym forum albo 10 albo 1. Sam napisałeś dobry średniak czyli ocena 6 maks 7 a twoją ocena to 10 czyli rewelacja.

ocenił(a) serial na 6
Omomierz

Racja jest ja dupa każdy ma swoją. Skoro dał 10 najwidoczniej mu się bardzo podobał i to jego sprawa a nie Twoja. Poza tym takie są plusy i minusy demokracji że każdy wybiera i ocenia coś lub kogoś wg swojego uznania. Świat byłby nudny gdyby wszyscy myśleli tak samo. Co do ocen filmów to trzeba patrzeć z przymrożeniem oka tak samo jak ocen aktorów. Wystarczy umrzeć i już ma średnią powyżej 8.0. A tak na marginesie to człowiek który krytykuje innych za to że dają 10 a sam nie ocenia filmów lub ma ocenę ukrytą jest wg śmieszny.

rafib1975

Jak kto wyłoży kasę - Talibowie ;p

Ostatni odcinek nie był zly.

ocenił(a) serial na 7

niech nawet zrobia 10 sezonow , kto bedzie chcial to bedzie ogladal i tyle ;p

Ponoc ma byc w marcu juz i niby bardziej ciekawszy jesli chodzi o fabule ...

użytkownik usunięty
Pasterz21

a skąd ty to wiesz?

w programie TV czytalem " Telemax " :)

użytkownik usunięty
Pasterz21

tak szybko? w marcu? to od kiedy kręcą??

ocenił(a) serial na 3

Na oficjalnej stronie na FB jest napisane "Jeszcze nie wiadomo, czy kolejny sezon powstanie" lub "Co do drugiej serii - decyzja o kontynuacji jeszcze nie zapadła" jest to info z dzisiejszego dnia.

użytkownik usunięty
rafib1975

jak będziesz coś nowego wiedział to daj znać

komentarz z 4.02 : "Niestety, na razie w temacie cisza. Sami czekamy z niecierpliwością"

Oby nie.

ocenił(a) serial na 9
kangurinho

Oby tak.

ocenił(a) serial na 8

Miejmy nadzieję, że sezon 2 dojdzie do skutku. :]

ocenił(a) serial na 9
borsuknr1

na fanpage zespolu Coma, jest napisane ze 2 sezony nie bedzie.

Tak to jest z filmami kręconymi przez polskie telewizje. Wszystkie świetne filmy zostają kończone na pierwszym sezonie. Tak było z "Pitbullem" i tak będzie z "Misja Afganistan". Choć "Pitbull" miał 3 sezony ale 29 odcinków. Mam nadzieję że będzie drugi sezon. To jest jeden z lepszych filmów jakie oglądałem ostatnio. Są tylko 3 seriale nakręcone przez polską telewizję które mogę oglądać non stop. "Ekstradycja", Pitbull", "Misja Afganistan".

samaran

Podzielam Twoje zdanie. Film znakomity, aktorsko też znakomicie dobrany. Nie podoba się - tak sądzę - tym którzy dopatrują się w tym serialu cech dokumentalnych co już z założenie jest niepoważne. To znakomicie zrobiony serial . Czekam na drugi sezon mając nadzieję że jednak nakręcą.

staruszek_portier

wątpię żeby powstał 2 sezon, 3 miesiące temu był ostatni odcinek, więc raczej powinni w ciągu tych 3 msc coś powiedzieć.

ocenił(a) serial na 10

Będzie 2 sezon, po wakacjach :)

użytkownik usunięty
insiide

chciałbym żeby to była prawda ;)

ocenił(a) serial na 10

Czytałam na ten temat i dużo osób mi mówiło, że jesienią pojawi się już drugi sezon, a jeśli nie, to chyba się załamię!

użytkownik usunięty
insiide

bardzo czekam na drugi sezon, bo to jeden z najlepszych polskich seriali ostatnich lat, aktorzy bardzo mi się spodobali w tym serialu

ocenił(a) serial na 10

Jestem tego samego zdania ;) Miejmy tylko nadzieję, że w dalszych sezonach i ten serial nie zamieni się w tandetną opowiastkę o niespełnionych miłościach..

użytkownik usunięty
insiide

nie powinien, bo to w końcu serial wojenny, no ale po polakach to wszystkiego można się spodziewać.

ocenił(a) serial na 10

Właśnie też tak myślałam, ale po głębszych namysłach doszłam do takiego samego wniosku jak Ty .

insiide

jak będziecie miały jakąś oficjalną wiadomość to piszcie! :D

ocenił(a) serial na 10
julkax

ok :D

Nie będzie bo Małaszyńska ma kupę w gaciach odkąd dowiedziała się ,że poleci na pustynię i zobaczy taliba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones