PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94193}

Moda na sukces

The Bold and the Beautiful
2,5 28 698
ocen
2,5 10 1 28698
Moda na sukces
powrót do forum serialu Moda na sukces

Mam 23 lata, a "Mode ..." oglądam od 20 lat. Wychowałam się na tym serialu. Stephanie traktuję jak 3cią babcię. Mam wójka Ridgea, ciocie Brook i wiele kuzynów i kuzynek. Przykro mi tylko, że moja 4ta babcia Sally odeszła no i moja ulubiona kuzynka Phobey :(.
Fakt, to już nie jest ten sam serial co wiele lat temu i z roku na rok coraz mniej mi się podoba (paskudne nowe postaci - HOPE <ble> AGNES <fuj>), ale i tak mam sentyment do tego serialu, więc nigdy nie przestanę go oglądać.
Buźka dla wszystkich wiernych fanów BB :*
Ps. Jejku jak ja dawniej marzyłam żeby zagrać w tym serialu xD

ocenił(a) serial na 1
Rainbow12

Jak ty możesz oglądać to gówno ? To jest tak głupie że aż nie śmieszne .

ocenił(a) serial na 10
Marcin2433

Gównem możesz być ty conajwyżej. I się nie ciskaj zaraz że cie wyzywam bo ty pierwszy zacząłeś obrażać to co ja lubie

ocenił(a) serial na 1
Rainbow12

No ok może ty to lubisz . Wiadomo są tu też prości ludzie co akurat lubią oglądać modę na sukces bo możliwe że nie znają niczego innego . Jak ci się podoba to oglądaj ale żeby dawać 10 temu chłamowi ?

ocenił(a) serial na 10
Marcin2433

Każdy ma inny gust i nie jest to powodem żeby obrażać gusty innych osób. Jak dla mnie to filmy, które ty oglądasz sa chłamem

użytkownik usunięty
Rainbow12

Nie słuchaj go, to prowokator. Ja sam wręcz nie cierpię tego serialu, ale dałem 2 z sentymentu bo moja Babcia to ogląda ^^ Poza tym, szanuję zdanie innych.

ocenił(a) serial na 1
Rainbow12

On nie obraża twego gustu tylko ten serial, zastanów się na spokojnie i powiedz co jest dobrego w tym serialu. Każdy z każdym się żeni i rozwodzi i tak w kółko, gdzie logika, sens, spójność? Po prostu się przyzwyczaiłeś/aś i masz sentyment ale to nie robi z tego tworu arcydzieła.

ocenił(a) serial na 1
Rainbow12

Jeśli tyle czasu to oglądasz to może obejrzyj coś innego dla odświeżenia np. "Supernatural" , "Arrow".

ocenił(a) serial na 10
szuler2

Inne rzeczy też oglądam, ale o "Modzie ..." zdania nie zmienię. A ty to pewnie oglądasz tylko gnioty w stylu Jackass :/

ocenił(a) serial na 1
Rainbow12

Nie oglądałem Jackass'a

ocenił(a) serial na 1
szuler2

Nie lubię idiotycznych filmów, z tego co słyszałem to Jackass'a nie można nazwać filmem tylko zlepkiem scen.
Z resztą możesz sprawdzić co oglądałem, a nie pisać bez sensu.

ocenił(a) serial na 10
szuler2

Eh... kłania się czytanie ze zrozumieniem. Nie wiem jak ty podstawówkę ukończyłeś

ocenił(a) serial na 1
Rainbow12

Napisałem przecież, że nie lubię idiotycznych filmów po tym jak napisałaś, że pewnie oglądam tylko gnioty w stylu Jackass, który był idiotyczny więc kto tu ma problem w czytaniu ze zrozumieniem?

ocenił(a) serial na 1
Rainbow12

Chyba, że to był sarkazm.

ocenił(a) serial na 1
Marcin2433

Racja :)

Rainbow12

współczuję xD

ocenił(a) serial na 10
Squirrel_filmweb

ja tobie też

Rainbow12

Łooooooł! Nie szalej tak, Internet złamiesz raczej

ocenił(a) serial na 10
Rainbow12

Moda jest najlepsza :D
Też się troszkę czuje do rodziny forresterów przywiązany... jak się ich tyle lat ogląda wpada się w pewien nawyk :p jak się moda skończy zostanie pewna pusta w życiu :)

ocenił(a) serial na 1
mtek9

nie martw się, nigdy sie nie skończy :(

ocenił(a) serial na 1
Rainbow12

wnioskuję że jesteś bardzo samotną osobistością bez rodziny przyjaciół czy kogokolwiek kto cie lubi skoro piszesz takie bzdury

ocenił(a) serial na 10
SuperO_2

nie znasz mnie wiec nie wyciągaj pochopnych wnioskow. chyba ze chciales się komus wyzalic ze jesteś samotny ale się wstydzisz wiec udajesz ze chodzi o kogos innego.

ocenił(a) serial na 1
Rainbow12

gdybym chciał się wyżalić to na pewno nie na takim forum. za dużo tu buraków. a wnioski wyciągam z twojej wypowiedzi w której traktujesz aktorów, którzy mają płacone za udawanie za krewnych. może to tylko moje zdanie, ale coś takiego dobitnie wskazuje że z daną osobą jest coś nie halo. no chyba że był to stuprocentowy ,,fake joke" - wtedy to inna sprawa

ocenił(a) serial na 10
SuperO_2

A nie przyszło ci przypadkiem do głowy, że należę do osób, które są bardzo sentymentalne i łatwo się przywiązują, a skoro taka właśnie jestem to oglądając ten serial od 3 r.ż. czyli od 21 lat jestem przywiązana do tych postaci i traktuję ich częściowo jak rodzinę? Zresztą, tłumaczenie raczej nie ma sensu, bo ty nie jesteś taką osobą jak ja (uczuciową), więc nie możesz wiedzieć co się czuje do niektórych postaci.

ocenił(a) serial na 1
Rainbow12

argument nietrafiony - potrafię bardzo się przywiązać do postaci fikcyjnych np. w Mass Effect (inna sprawa że to jest gra a nie serial) i nie muszę podziwiać ich 21 lat, wystarczy mi kilka godzin gry. to nie zmienia faktu że nikogo z nich nie nazywam rodziną a na pewno nie na forum publicznym

ocenił(a) serial na 1
Rainbow12

Jak można to oglądać !!!??? To mega badziewie, !!

ocenił(a) serial na 10
kazdej123

nie bardziej niż ty i twoje zycie

ocenił(a) serial na 1
Rainbow12

No ok, może przesadziłem z tym "mega badziewiem", ale ciągłe rozwody i ponowne związki, jakich w tym filmie pełno, nie uczą niczego dobrego. Serdecznie pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 1
Rainbow12

poje3alo cie po calosci... takie gowna ogladac.... IQ - 70..

ocenił(a) serial na 10
jacckas92

skoro wszedles na ta strone to oznacza ze sam to oglądasz tylko wstydzisz się przyznać
a tak po za tym to obrazaj swoja matke skoro cie tak wychowala a nie innych
twoje IQ - 15 <-nie wiem jakim cudem jeszcze funkcjonujesz

ocenił(a) serial na 1
Rainbow12

Nie. Wszedlem zeby posmiac sie z takich ludzi jak ty - chcialem sie przekonac jacy idioci/idiotki to ogladaja...teraz juz wiem!

ocenił(a) serial na 10
jacckas92

to nara z tad palancie

jacckas92

A jak byś ją zobaczył to pewnie byś chciał zakisić, a tak obrażasz, każdy ma inną wrażliwość, ona ogląda to os 3 r. ż. więc mogła sie przyzwyczaić....

ocenił(a) serial na 1
Rainbow12

Mega troll ;)

Rainbow12

Jeśli jesteś wierną fanką BB to prawdopodobnie jesteś niezło pscyhopatką :D

P.S. Żart.

G00N3R

niezłą*

G00N3R

Naucz się ortografii :)

filmowy_laufer

To jest jakiś inteligentny troll, czy dalej nie widzisz o co chodzi?

G00N3R

nie?

G00N3R

a kumam, nie wiem czemu tak napisałem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Rainbow12

Jak można oglądać takie coś, Ja w ogóle nie rozumiem twórców czemu to dalej ciągną, powinni anulować po 1 odcinku. Ten serial jest dla osób co nie mają własnego życia

Rainbow12

"wychowałam się na tym serialu" BEZ KOMENTARZA...

Rainbow12

Z całym szacunkiem, ale ten serial nie jest gównem.. On jest nieskończonym gównem.

ocenił(a) serial na 10
Kaineko

Odpowiadam wszystkim, którzy to skomentowali:
Uważacie, że ze mną jest coś nie tak, że jestem pie.dolnięta, nienormalna i że mam niskie IQ, ale wasze wypowiedzi świadczą jedynie o tym, że to wy tacy jesteście. Gdybyście byli ludźmi na poziomie (o ile wiecie co to znaczy) to wasze wypowiedzi byłyby zupełnie inne. Nie używalibyście takich słów i bylibyście bardziej tolerancyjni dla osób, które lubią coś innego niż wy.
Zaznaczam od razu, że przestaję wchodzić na to forum, bo za bardzo podnosicie mi ciśnienie swoimi nietolerancyjnymi wypowiedziami.
Pozdrawiam

Rainbow12

1. Nie nazwałem Cię tym co wymieniłaś ;) Każdy ma swoje gusta i ma do tego prawo.
2. Jeżeli coś jest gównem to trzeba to powiedzieć w prost. Taka jest moja opinia na temat tego 'serialu'. Dla Ciebie może być to arcydzieło dla kogoś innego nie.

ocenił(a) serial na 10
Kaineko

Nie napisałam, że odpowiadam tobie tylko, że odpowiadam WSZYSTKIM a to różnica, a linia idzie do twojej odpowiedzi ponieważ była ostatnia. Napisałeś co ty myślisz o tym i super. Szanuję twoje zdanie pomimo że się z nim nie zgadzam i szanuję ciebie za to że nie jesteś takim chamem jak reszta :)

Rainbow12

Zgadzam się z tobą chamy i prostaki większość - masz chłopaka?

ocenił(a) serial na 10
Jankeszniujorku

No niestety najwidoczniej chamstwo to już pandemia, na którą nie ma lekarstwa. A co do chłopaka - już nie

Rainbow12

Dowiedział się, że to oglądasz?
Przepraszam, ale musiałam ;)
Ja do serialu nic nie mam - są różne gusta, sama też kiedyś oglądałam z Babcią...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones