PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94193}

Moda na sukces

The Bold and the Beautiful
2,5 28 693
oceny
2,5 10 1 28693
Moda na sukces
powrót do forum serialu Moda na sukces

Niska ocena

ocenił(a) serial na 6

Ale jednak oglądalność jest duża - gdyby nie była to już dawno serial zostałby zdjęty z anteny a nie dalej kręcony, od 1987 roku.... Ludzie lubią to oglądać. I lubią oglądać różne sensacje, dziwne sytuacje. Emisji doczekał się w prawie 100 krajach.
I nie ma co się śmiać, bo polskie seriale też już dawno przekroczyły tysiąc odcinków i gonią Modę. Jak się skończą pomysły to też będą wątki z dziwnymi romansami. Już są, nie wiadomo z kim dziecko, dziesięciu kandydatów itp :P
Dla mnie nie jest to arcydzieło ale od dziecka spoglądam od czasu do czasu, nawet mnie ciekawi. Wystawiłam opinię "niezły". Tak po środku między nieporozumieniem a arcydziełem. Nie da się zaprzeczyć, ten serial to w pewnym sensie fenomen, przyciąga do ekranu tylu ludzi na całym świecie. To się im podoba jak widać.

rszyc

Mnóstwo ludzi krytykuje, a po kryjomu regularnie oglądają ;)
Ja "Modę.." lubię, choć za serial wysokich lotów go nie uważam. Mieszkam za granicą i tutaj jesteśmy o wiele odcinków do przodu. Teraz rywalizacja o faceta przeniosła się z trójkątu Brooke- Ridge- Taylor na trójkąt Hope-Liam-Steffy :)

aioli

"Teraz rywalizacja o faceta przeniosła się z trójkątu Brooke- Ridge- Taylor na trójkąt Hope-Liam-Steffy :)"
Ta rywalizacja przechodzi z pokolenia na pokolenie xD

użytkownik usunięty
Vanessa100

moda ma naprawdę mało wspólnego z rzeczywistością..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones