PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39321}

Moje tak zwane życie

My So-Called Life
8,0 1 997
ocen
8,0 10 1 1997
Moje tak zwane życie
powrót do forum serialu Moje tak zwane życie

Podobne seriale

ocenił(a) serial na 9

Nie wiem, czy są takie ale szukam podobnych seriali do MSCL. No wiecie - o nastolatce itd. I
wolałabym nie te nowe które są tylko te starsze ;)

sherlokowa99

Jezioro marzeń, Beverly Hills, Boston Public, Asy z klasy, Roswell w kręgu tajemnic, Plotkara, Liceum na morzu (młodzieżowy, komediowy serial z Goslingiem) i moje ukochane Kochane kłopoty, w którym główna bohaterka jest pokazana od momentu liceum, do skończenia studiów. To tyle tak na szybko.

sherlokowa99

A i Pogoda na miłość.

ocenił(a) serial na 9
umberella

Dziękuje ślicznie :* obczaję sobie xD

sherlokowa99

Proszę bardzo :) Jak coś mi się przypomni to jeszcze napiszę. Dużo tego było pod koniec lat 90-tych i na początku nazwijmy to XX wieku, jak akurat chłonęłam wszystkie takie seriale. Jezioro marzeń i Liceum na morzu są na yt.

ocenił(a) serial na 9
umberella

ok dzięki :D

sherlokowa99

Ja poleciłabym przede wszystkim Freaks and Geeks (niezbyt fortunne polskie tłumaczenie to "Luzaki i kujony")- rewelacyjny serial o nastolatkach z końcówki lat 90-tych, z ciekawą postacią głównej bohaterki.

ocenił(a) serial na 9
snelka

Dzięki :) Może być fajne ;D

sherlokowa99

Joan z Arkadii ;)

ocenił(a) serial na 9
imaginacja16

Obczaje sobie ;)

sherlokowa99

Caitlin's Way, czyli W poszukiwaniu szczęścia http://www.filmweb.pl/serial/W+poszukiwaniu+szcz%C4%99%C5%9Bcia-2000-133969

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones