PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=329343}
3,8 161
ocen
3,8 10 1 161
Monster Warriors
powrót do forum serialu Monster Warriors

2/10

ocenił(a) serial na 1

Żałosny, niskobudżetowy serialik. Te 2/1o tylko za Vanke, wzbudza sympatie :-)

InowroclawskiWilk

2/10 to za dużo dla tego badziewia. Nie wiem na co oni liczyli tworząc ten tandetny serialik. Może przypuszczali, że się komuś spodoba.

Potwory dno, walka z nimi jeszcze większe dno, aktorstwo słabe, tyle że aktorki i aktorzy "reprezentacyjni". Budżet musiał być bardzo niewielki, wszystko wydaje się takie sztuczne, że szok. Po serialu z 2006 roku więcej się spodziewałem...
A najgorsze jest to, że polsat znó nas zaszczycił chłamem, pewnie łatwo było kupić licencje, bo na pewno w USA serial nie cieszył się popularnością. Wypełnili lukę w programie na niedzielny poranek, a widz musi cierpieć, bo jak zwykle w niedzielę rano nie mac oglądać.
Ktoś wspominał w innym temacie, że power rangers przy tym to cudo. Zgadzam się. Tam przynajmniej nie ma pedałowatego czarnego charakteru, potwory nie powodują wybuchu śmiechu i jest mniej sztucznie. Takie jest moje zdanie 1/10.

kin1313

Zapomniałem wspomnieć. Polski dubbing jest beznadziejny, ale to chyba nie zaskoczeniem.

kin1313

Sory "zjadłem" wyraz - "nie jest zaskoczeniem".

InowroclawskiWilk

ja tez daje 2/10 za antonia slodki jest ale w tym filmie poje..any

karola1270

Zgadzam się.Zamiasttt tego badziewia mmogliby puscić serial "Mroczna Przepowiednia"na polsacie bo o nim mało kto słyszał a wg mnie jest very good.A na pewno dużo lepszy od tego chłamu;/.

ocenił(a) serial na 7
InowroclawskiWilk

A mnie się nawet podobał (tzn. jak na te seriale co szły na tym całym Jetix).
W serialu mamy gościa co robi potwory ze swoich starych filmów, które były filmami klasy B i ten serial jest również robiony na takim poziomie jak stare głupkowate horrory klasy B jak ktoś nie lubi takich filmów to jasne że ten serial mu się nie spodoba ale ja akurat lubię kino klasy B i często oglądam stare czarno-białe horrory (nie wiem dlaczego ale coś mnie w nich urzeka) i dlatego ten serialik też mi się w miarę podobał.
Ale co do polskiego dubbingu to zgadzam się w zupełności tego się nie da słuchać.

Spicke

Aj tam, nie znacie się, cieniasy! Lovable ;*** Jakość nie zawsze goni radość..

Spicke

A jednak pani Agata GB jest wyjątkiem,w kwestii polskiego dubbingu.No cóż,wyjątek potwierdza regułę:-D

InowroclawskiWilk

Potwierdzam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones