PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536866}

Morze miłości

Mar de Amor
7,1 1 470
ocen
7,1 10 1 1470
Morze miłości
powrót do forum serialu Morze miłości

Rezyserka mowi, ze ten mario nie stawil sie na planie. rozchodzilo sie o to, ze w campeche akotr kilka razy zachowal sie bez szacunku wobec kolegow z planu.Ciagnal za wlosy ninel conde, nie chcial pocalowac estrelli.pytaja tego mario czy w rzeczywistosci keidys kobiety sie o niego bily jak w telenoweli, on na to: nie, nigdy.przynajmniej mi nic o tym nie wiadomo hehe.Pozniej mowia, ze jak konczyli nagrywanie odcinka to nawet nie chcial zjesc kolacji z Z Zuria z nikim hehe.Daltego nakrecili tka mało odcinków reżyserka mu podziękowała i Adios.

bendzi100

a jakieś źródła,,,tez bym sobie poczytała..

ocenił(a) serial na 10
lovewatch

jedynie mam tylko tyle bo siostra tłumaczyła wywiad jego i o ninel conde będę mieć wiecej to wyśle :)

lovewatch

W ,,Świecie seriali" był taki artykuł... Czytałam, że Mario również uderzył Ninel i pokazał jej środkowe palce :( Nie lubię go.

Strawberry_77

Środkowe palce tzn, że f. y... , bo gdyby tylko ''srodkowy palec'' to juz nie byloby to tak jednoznaczne :-)

Strawberry_77

A bo takim już się w dupie przewraca :D też go lubiłam ale zmieniłam o nim zdanie ;)

bendzi100

On tłumaczył, że nie chciał Zurii całować, bo ona dla niego za młoda i czuł się jak pedofil :) Ale faktem jet, że mogłaby być jego córką. A Ninel podobno pociągnął za włosy, bo - jak twierdził - chciał sprawdzić, czy chociaż one są prawdziwe :)

jolix

O matko święta ahahah z niego taki aparat?

Krążą ploty na jego temat że kłócił się nawet z Loreną Rojas i innymi aktorkami że rzucał telarzami w nie ;p

jolix

On niech się idzie leczyć xd.

jolix

"A Ninel podobno pociągnął za włosy, bo - jak twierdził - chciał sprawdzić, czy chociaż one są prawdziwe :)"
Jebłam xD

ocenił(a) serial na 6
jolix

Ja z kolei czytałam, że ponoć mówił, że Zurii nieładnie pachnie z buzi, i stąd niechęć do pocałunków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones