PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603823}

Most nad Sundem

Bron / Broen
8,3 25 283
oceny
8,3 10 1 25283
8,2 4
oceny krytyków
Most nad Sundem
powrót do forum serialu Most nad Sundem

To jest najlepszy serial jaki kiedykolwiek oglądałem !
Co za dobra fabuła, co za ZDJĘCIA- Malmo nocą, Tytułowy most - a w tle samoloty podchodzące do lądowania, Co za Muzyka !
Co za klimat, aż czuć tę Skandynawię !
W sumie to naprawdę szkoda, że już koniec......bo jakoś po zakończeniu S02 i nowych informacjach odnośnie S03 dla mnie to już nie będzie to samo

Tylko 20 odcinków, ale za to co za jakość !
Ode mnie 10 i do ulubionych!

Do serialu na pewno kiedyś wrócę, póki co namawiam wszystkich do oglądania :)

ubersoldat

Podpisuje się pod opinią. Na pewno jeden z najlepszych jakie widziałem! Z kryminałów zdecydowany lider!

ocenił(a) serial na 9
ubersoldat

Bardzo dobry serial.
Zdjęcia są fenomenalne, to prawda.
Natomiast z resztą byłbym tak mocno nie przesadzał.
Muzyka jest dobra, monotonna, ale nie genialna. Genialna była na przykłada w Królestwie.
Gra aktorska na poziomie dobrym, nawet bardzo, ale nie znowu taka wspaniała (jak na przykład w Rodzinie Soprano, czy Breaking Bad).
Jeśli chodzi o wątek kryminalny, to faktycznie rewelacja. Dość oryginalne, niestety realizm mechanizmów policyjnych zepchnięty jest na drugi plan. Jeśli macie ochotę na prawdziwy kryminał, polecam The Wire.
Specjalnie wymieniam produkcje amerykańskie.
Oceniam serial na 8,5/10.
Podchodźcie ostrożnie do oceny europejskich dzieł kinowych i telewizyjnych, bo czasem można zachłysnąć się właśnie tą "Skandynawią", a jak pominie się w ocenie owo "czucie Skandynawii", to zostaje dzieło mierne. Nie w tym przypadku oczywiście, ale bardzo często.

ocenił(a) serial na 9
ubersoldat

Rewelacyjny serial z rewelacyjną rolą Sofii Helin. Jakaż wspaniała odskocznia od amerykańskiego zalewu - 9/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones