PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733795}

Mr. Robot

8,1 104 704
oceny
8,1 10 1 104704
7,3 20
ocen krytyków
Mr. Robot
powrót do forum serialu Mr. Robot

Czy po 5 odcinku dalej ktos uwaza ze Slater to tylko wymysl Elliota? ;)

Freddie

a moglby mi ktos napisac o co chodzilo z tymi listami fakturami na koniec u tej blondynki? nie chcialo mi sie stopklatek robic i czytac co tam bylo ;)

Freddie

Jeśli dobrze to odczytałem, to właśnie dostała od E-Corp 25 tyś $ za spowodowanie śmierci Matki. Co oznacza, że Elliot też prawdopodobnie takie dostanie.

Freddie

Wydaje mi się, że to były nieopłacone rachunki za leczenie jej matki wystawione przez E-Corp na $25 000, dlatego postanowiła wyjść na zewnątrz, żeby pomyśleć. Na końcu widzimy jak dobiega do rozwidlenia drogi i musi wybrać, którą drogę wybrać - może jedna z tych dróg prowadzi do walki przeciwko E-Corp razem z f.society i Elliotem? :)

john_madlife

To jak w końcu? Dostała czy jej zabrali te 25k? Mogłby ktos wyjaśnić?

black_heart_7o

To były niezapłacone rachunki i wezwania do zapłaty za leczenie matki.

ocenił(a) serial na 6
Freddie

Uważam nadal że Slater to tylko wymysł Elliota.Demolkę z komputerami robił Mr. Robot, jako alter ego Elliota.Widzowie oglądają
oczami wyobraźni Elliota.Zwróć uwagę, że po całej rozróbie Slatera, wszystkie oczy były zwrócone na Elliota z podjęciem decyzji.

ocenił(a) serial na 10
pokemon227

No właśnie może tak a może nie, kręcą nami aż miło.

pokemon227

cytować Martyego z s01e01 TD? :D ze jak postawisz falszywa teze to obalasz fakty ktore do tej tezy nie pasuja? ;) zalozyliscie od razu ze to alter ego i wymysly Elliota i nie dopuszczacie mysli ze to sie mylicie ;)

ocenił(a) serial na 8
Freddie

Może zamiast się sprzeczać czy tu jest jego wymysł czy nie, może wypadało by się zastanowić jak to na niego wpłynie. Mam na myśli to, że z cichego dziwaka niszczy jakiegoś śmiesznego ochroniarza, włamuje się do bazy danych i jeszcze zaprasza prawie nieznajomą dziewczynę do siebie. Według mnie nasz mały Eliot zaczyna się powoli otwierać - chociaż to tylko moja teoria :)

pokemon227

Każdy patrzył na Elliota, bo Mr. Robot kazał komuś porozmawiać z Darlene. :)

ocenił(a) serial na 6
Freddie

A czy może mi ktoś wyjaśnić jak zrodziła się ta teoria o postaci Mr Robota rzekomo istniejącej tylko w wyobraźni Araba?

per333

schizy, narkoman, cpun, leczyl sie u psychaitry to szybko powstala ideologia Fight Clubu i szukanie smaczkow ze jak ktos mowi do Mr Robota to tak naprawde do Elliota. a jak juz mamy kawa na lawe ze obyc ludzie i ekipa hakerow widzi Slatera i patrzy eye to eye itd to ze haluny Elliota ;)

ocenił(a) serial na 6
Freddie

W 9 odcinku wszystko dobitnie wyjaśnili.

pokemon227

no co Ty... :)

ocenił(a) serial na 6
Freddie

"cytować Martyego z s01e01 TD? :D ze jak postawisz falszywa teze to obalasz fakty ktore do tej tezy nie pasuja? ;) zalozyliscie od razu ze to alter ego i wymysly Elliota i nie dopuszczacie mysli ze to sie mylicie ;)"

Więc chyba jednak się nie mylicie;)Ale już się nie pastwie:)

pokemon227

Jeśli jest temat, odnoszący się do 5 odcinka, to bardzo proszę na przyszłość o nie pisanie co się dzieje później, ponieważ niektórym (w tym mi) może to zepsuć klimat serialu. Dziękuję :)

ocenił(a) serial na 7
Freddie

Trochę tu brak spójności, bo Mr Robot pojawia się, także z innymi bohaterami, był w Cadillacu Wellicka, czy zatrzymał Darlene - więc to dość dziwna schizofrenia, która wychodzi z głowy pacjenta. Wydaje mi się, że cała fabuła zbyt bardzo skupia się na Elliocie, nie wiemy już co jest prawdą, a co nie, natomiast akcja w 2 sezonie trochę leży, co nie jest dobre dla serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones