PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733795}

Mr. Robot

8,1 104 677
ocen
8,1 10 1 104677
7,3 20
ocen krytyków
Mr. Robot
powrót do forum serialu Mr. Robot

Łaaaaaał! Nawet nie wiem co napisać. Miazga.

ocenił(a) serial na 10
sprintf

Bez dwoch zdac najlepszy odcinek serialu.

ocenił(a) serial na 10
CastielQQ

zdan*

:D

sprintf

Co ten operator wyprawiał... :D

ocenił(a) serial na 8
wniula

Mistrzostwo!

ocenił(a) serial na 8
sprintf

NO! Właśnie na to czekałem! Po żałośnie słabym 3 odcinku i marnym 4 zacząłem wątpić w ten serial a tu nagle taka petarda! Jestem pod ogromnym wrażeniem, cały odcinek w mastershocie, chyba coś takiego nie miało jeszcze miejsca w telewizji. Nie mam się do czego przyczepić, esencja Mr. Robota- dunamiczny, pełen akcji, cudownie zrealizowany. Możliwe, że to najlepszy odcinek do tej pory.

Fass_

Zawsze myślałem, że Elliot tak wszystkich zlewa bardzo. Apogeum była ta sytuacja z kolesiem obok jego stanowiska. Jeżeli dobrze zrozumiałem, to Elliot w tej właściwej konwersacji musiał patrzeć na niego i mieć z nim jakiś kontakt, ale było bardziej pokazane to, co on myśli. Tzn. odwrócony w stronę widza albo gdziekolwiek.

A co do dynamiki. Tutaj była bardzo charakterystycznie zbudowana. To wszystko wyglądało jak hakowanie, albo gra komputerowa, tylko, że w realu. Niesamowite doświadczenie.

ocenił(a) serial na 9
sprintf

Jeszcze nie widziałem tak fantastycznego pojedynczego odcinka w żadnym serialu. Niedościgniony klimat, ujęcia, oczywiście gra aktorów, a wszystko to spotęgowane doskonałym dźwiękiem. Każdy odcinek trzeciego sezonu po prostu mnie zachwyca.
Tak klimatycznego widowiska jeszcze nie było. Zawsze podziwiałem charakterystyczne zdjęcia, ale to, co stało się w piątym odcinku, jest fenomenalne.

użytkownik usunięty
sprintf

Nigdy nie widziałem tak dobrze zrobionego, pod względem operatorskim, odcinka w żadnych serialu. Mistrzostwo.

sprintf

Super odcinek, jak do tej pory, najlepszy z tego sezonu : )

ocenił(a) serial na 8
sprintf

Swoją drogą, zauważyliście Elliota przebiegającego za plecami Angeli kiedy ta wchodziła do windy po wykonaniu zadania :D?

ocenił(a) serial na 8
Fass_

haha faktycznie :D

Fass_

O jaaaa, faktycznie. Świetne oko!

sprintf

Czyli tylko ja się nudziłem jak na każdym innym?

ocenił(a) serial na 9
Jaune93

To po jakiego ch** to oglądasz jak ci się nudzi, żeby sobie ponarzekać? XD 2 i pół sezonu, lubisz chyba czas marnować. XD

zamknyj

Bo k**rwa mogę XDXDXD
Podobał mi się pierwszy sezon, drugi to dla mnie porażka, trzeci zaczął się tak, jak powinien, ale odcinek 5-ty nie jest dla mnie super, co prawda lepszy niż połowa drugiego sezonu, ale ciągle średnia.

ocenił(a) serial na 9
zamknyj

niestety na każdym z forów jest taki co próbuje wsadzić kijek w mrowisko i czeka na reakcję.

ocenił(a) serial na 8
sprintf

Może nie od razu najlepszy w serii, ale mamy wreszcie powrót do korzeni, zajebiste rozkminy Elliota, trochę klimatycznego socjopatycznego humoru o informatykach i ich "zaliczaniu" ;) i akcja, akcja, akcja!
Mam nadzieję że Andżela coś zepsuła w tym back-upie, na początku serii Elliot podsumował ją jako starającego się, ale jednak słabego informatyka.

Nesna

Nawet jak coś zrobiła, to Elliot to odkręcił chyba. Wbiegł po niej do pokoju, z którego wyszła.

ocenił(a) serial na 8
sprintf

Naprawdę?? Przeoczyłam to, muszę zerknąć jeszcze raz. Wbiegł do tego super chronionego szklanego boksu? Elliota kojarzę tylko na końcu jak stanął z nią twarzą w twarz i zażądał wyjaśnień...

ocenił(a) serial na 8
sprintf

Rzeczywiście! Biedna w ogóle ta dziewczyna, White Rose skutecznie namieszał/a jej w głowie, a Irving robi to co umie najlepiej czyli wciska jej kit na uspokojenie. Wymijająco... Dla dobra sprawy.. Tak jak z Tyrellem i rodzinną historyjką o rozwodzie.. Ciekawe co on z tego ma. Czekam na moment aż Tyrell dowie się wreszcie o "wypadku" Joanny i zrobi dym.

ocenił(a) serial na 9
Nesna

Angela się zachowuje jakby jej mózg wyprali, trochę się o nią martwię, co się z nią stanie, kiedy już nie będzie potrzebna Dark Army. A Tyrell albo wpadnie w szał, że Irving nic mu nie powiedział (bo wątpię, że nic nie wie o tym, że Joanna nie żyje) albo się kompletnie załamie.

sprintf

Niezwykle klimatyczna jest też muzyka podczas tej końcowej 15-minutowej sekwencji w mastershocie. Polecam oglądać na słuchawkach :-)

ocenił(a) serial na 10
riven

Wy tu piszecie o 5 odcinku. 6 odcinek, to jest coś wielkiego.

ocenił(a) serial na 10
kotely

Dokładnie
#12 najwyżej oceniony odcinek ze wszystkich seriali na imdb

ocenił(a) serial na 10
Desmond_Strach

Nienawidze seriali... Dopiero 29 premiera e07...

ocenił(a) serial na 10
Qerr

6 odcinek faktycznie sztos totalny.
Teraz tydzien przerwy, ale za to beda od razu 2 odcinki

ocenił(a) serial na 10
lukas_172

Nie pszypominajcie mi, że nowy odcinek za 8 dni...

ocenił(a) serial na 10
kotely

przypominajcie ;-; *

kotely

nie wiem, czemu wg filmweba e07 ma być za tydzień, ale już hula w internetach :)

wniula

Potwierdzam. Chciałbym już połknąć wszystko w całości. A nie mogę ;c

ocenił(a) serial na 9
sprintf

do e07 nie ma napisów, a do e08 są. co jest? :(

ocenił(a) serial na 10
klanlpw

Sprawdź na tvsubtitles

ocenił(a) serial na 9
Czarny_Lotos

Dzięki! Dodałem je do napi-projektjak coś :)

ocenił(a) serial na 10
klanlpw

I tak je usuną, ale spoko

ocenił(a) serial na 9
Czarny_Lotos

No i usunęli. Dlaczego?

sprintf

Szczerze? Trzeci sezon jest najlepszy ze wszystkich (póki co!). Jedynie czwarty odcinek kulał... ale co tu się odwaliło. 43 minuty na jednym ujęciu podobno aż 9 dni to kręcili. Dla mnie to jest FENOMENALNY epizod z soundtrackiem w kluczowych chwilach m.in. z pierwszego sezonu. Ogólnie 3 sezon to powrót do korzeni z 1, więc wow 100/10.

ocenił(a) serial na 7
heavygunner

To nie jest zrobione w jednym ujęciu. Jest kilka miejsc, gdzie łączono ujęcia, tak, żeby wyglądały na "jedno ujęcie". Przykładowo w momencie, gdy Angela wchodzi do tego zamkniętego pokoju i podłącza się do serwera, to kamera wyjeżdża poza budynek, jakby przez ścianę. W tym miejscu mamy ewidentne CGI.

Sony_West

Wiem. Czytałem wszystko o tym. Nie zmienia to faktu, że sam pomysł epizodu na jednym ujęciu (montaż) jest ponad wszystko!

ocenił(a) serial na 8
sprintf

Najlepszy odcinek sezonu, może nie serialu, tak bym powiedział. Ten, miejmy nadzieję, przed nami, w grande finale. Ciekaw jestem, ile to jeszcze potrwa. Ja np. czuję już lekkie zmęczenie materiału.

ocenił(a) serial na 10
LukaszJarosz25

Dla mnie ostatni odcinek był najlepszy, niesamowite napięcie było.. 4 sezon zapowiada się świetnie

ocenił(a) serial na 8
lukas_172

Mówiłem o finale całego serialu. Finał czwartego był dobry, nawet bardzo.

ocenił(a) serial na 9
LukaszJarosz25

O czym ty mówisz?

ocenił(a) serial na 8
klanlpw

Wystarczy przeczytać. Mam przekopiować swoje posty?

ocenił(a) serial na 9
LukaszJarosz25

Nie wiem czy jesteś głupi czy trollujesz.

ocenił(a) serial na 7
sprintf

Trochę was wszystkich zachwyt poniósł. Ten odcinek nie jest zrobiony w jednym ujęciu, mimo, że tak wygląda. W jednym momencie nawet użyto CGI.

ocenił(a) serial na 10
sprintf

Coś niesamowitego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones