PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119826}

Muminki

Tanoshii Moomin Ikka
7,6 43 109
ocen
7,6 10 1 43109
7,2 6
ocen krytyków
Muminki
powrót do forum serialu Muminki

ktoś jeszcze dołącza się do mojego żądania? :)

Widziałem na ebay niedawno, ale oczywiście nie w polskiej wersji językowej... szykuje się ktoś może do wydania polskiej?

ocenił(a) serial na 10
tsw_mik

Yeah!!! Muminki rulezzzz!!! Wydac na DVD!!!
A co do ebay... 69$???? Ile to by było na zł??? Heh... I dlaczego jest tu tylko 69 odcinów??? Podobno jest 108!!!

untitled

Dolaczam sie do prosby - na rynku sa tylko jakies szczatki na VCD, a to za malo...
A swoja droga to bez sensu, ze jakis tam wydawca decyduje, ze wyda tylko czesc odcinkow, a reszte olewa - przeciez wszystkie odcikni byly tak samo swietne (przynajmniej te ktore pamietam).
Tak wiec ja rowniez dolaczam sie do prosby (zadania) - niech ktos wreszcie wyda wszystkie odcinki Muminkow na DVD! :)

untitled

teraz jest 78 odcinków na liście. Choć mam gdzieś nagranych z TV 104 odcinki

Wookie_LG

Cześć, czy mógłbyś podzielić się swoimi odcinkami? Mogę nawet zapłacić, chciałbym dla dziecka zebrać odcinki, przynajmniej jedna z wartościowych bajek mojego dzieciństwa którą chciałbym przekazać młodszemu pokoleniu ;)

gfoxtrot

mogę, choć nie każde są w dobrej jakości: http://cho mikuj.pl/WookieLG/SERIALE+(has*c5*82o+12345)/Seriale/*7e*7e+ JAPO*c5*83SKIE+(Anime+etc.)+*7e*7e/Muminki+(1990-1992)+(DUBB ING+avi+TVRip)

Wookie_LG

Dziękuję bardzo, wieczorem wezmę się za pobieranie :)

Wookie_LG

na youtube macie cała serie muminków :) po polsku

tsw_mik

również żądam wydania Muminków na DVD !!!!!!!!!!!!!
Bvka Kvlt !!!!!

ocenił(a) serial na 10
Luki667

Muminki na DVD, to by było coś ;]. Ta bajka jest po prostu niesmowita, niewiele współczesnych filmów ma taki wspaniały klimat.

ocenił(a) serial na 10
tsw_mik

Ja tehs chce Muminki na DVD !!!! Jeju jakby było to bym to od razu kupiła :D:D

tsw_mik

Jak najmocniej się tu dołanczam- właśnie moja siostrzenica oglądała tą bajeczkę a ja tak jakoś z ciekawości i stwierdzam że historyjka się wcale3 ale to wcale nie zestarzała. To najfajniejsza japońska bajka i nie tylko. Mam już troszku latek a wogule się przy niej nie nudziłem, mimo że żadna inna bajka animowana mnie już nie rusza ;). Paps

andrew_27

Tez bym chciała,Muminki są ekstra i zawsze nie moge sie doczekać kolejnego odcinka.Nawet bardziej niż w dzieciństwie.Ta bajka ma super klimat

ocenił(a) serial na 10
tsw_mik

są!!!!
widać że źle szukasz! nie szuka sie na jakimś ebay tylko na allegro np. ta aukcja
http://www.allegro.pl/item92914483_muminki_prezent_urodzinowy_90_min_3in1_gratis .html [www.allegro.pl/item9291 ...]

pozdro

hanuella

3 odcinki to mało, mnie by interesował od razu kompletny pakiet z całymi obiema seriami :)

tsw_mik

racja trzy odcniki to malo. wogole przydaloby sie jakies elegnackie wydanie takiego DVD w koncu to muminki a nie jakas tam pierwsza lepsza bajeczka

ocenił(a) serial na 10
tsw_mik

serii było nawet trzy! wiec chcemy wsztstkie trzy serie! hehe, pozdro :)

ocenił(a) serial na 8
tsw_mik

No.. jak to mozliwe ze cięzko to w ogóle znaleźć... po sieci szweda sie tylko filom i te trzy odcinki które były wydane na dvd.. tez mi duuuuuzzzzzooo....
Ja bym chciał całą serie zobaczyc dod poczatku do zagłady doliny muminków ... hehe...

ocenił(a) serial na 10
ImixVega

wpisz w mulu 'Muminki'. odnajduje z polskim dubingiem prawie całą serię! :)

ocenił(a) serial na 10
underground

JA TESH CHCE MUMINKI!!!!!! ale na DVD.... nie z mula...

underground

Na jakim znowu mulu?

tsw_mik

Podpisuję się obiema rękami i nogami i czym tam jeszcze! Wydać wszystkie odcinki s serii 1990-92 na dvd ze starym polskim dubbingiem! Petycję do rządu chyba trzeba napisać...

ocenił(a) serial na 10
Astrox

ehh...tez bym chciał kupić dla syna do kolekcji cały serial na DVD..niestety w naszym kraju właśnie tak to wygląda - nie kupisz, nie obejrzysz. Wszystko co fajne gnije w archiwach TV

tsw_mik

Dołączam do żądan, Muminki zasłużyły na szacowną oprawę DVD. I to wszystkie serie, nie tylko wybrane odcinki lub filmy. Są wspaniałe. Niedawno dopiero dowiedziałam się, że za animacją stoją Japonczycy, czołowi specmani od anime.

tsw_mik

Dobra seria to jest!

atari799927176virgin

Od jakiegoś czasu również marzy mi się wydanie calej starej serii na dvd. Myślałam, że już dawno to zrobiono bo gadżety z Muminkami są drogie i wciąż się świetnie sprzedają a tu jednak brak pięknego wydania dvd :(
Ten stary polski dubbing był ekstra! Wciąż pamiętam głosy głównych postaci.

Gdyby dvd się pojawiło dajcie znać.
Dajcie też gdy w tv puszczą jeszcze raz ten serial.
W ogóle, co za matoł zrezygnował z wieczorynek na TVP?!
Jako dziecko lat 90. chętnie bym teraz od czasu do czasu zamiast smutnych wieści ze świata o 19:00 zobaczyła stare, dobre bajki. I niektóre nowe jeśli byłyby na sensownym poziomie.

tsw_mik

na youtube macie calat serie muminkow, ponad 100 odcinków po polsku ze starym, dobrym, polskim dubbingiem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones