PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619268}

My Little Pony: Przyjaźń to magia

My Little Pony: Friendship Is Magic
7,3 7 547
ocen
7,3 10 1 7547
My Little Pony: Przyjaźń to magia
powrót do forum serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia

źle zemną? :(

ocenił(a) serial na 9

chyba najwyższy czas sobie palnąć w łeb...

Jak wiadomo w grudniu gówno w tv osiąga lvl krytyczny i zalewa nas swoim smrodem. Reklamy pożyczek, powtórki powtórek i swetru.

Bezwiednie traciłem czas latając po kanałach i w pewnym momencie zatrzymałem się na tvp abc, a tam mlp. Myślę sobie "czy to takie naprawdę straszne?" no i oglądam. Poziom cukru i tęczy jest przerażający ale w pewnym momencie kuce zaczynają wariować, denerwować się , szaleć, pojawia się coś takiego psychodelicznego a jednocześnie śmiesznego, i tak dotrwałem do końca.

Ogólnie nie jest to taka cukrowatość jak sądziłem, ale już po tym pierwszym odcinku pojawiła u mnie ciekawość i chęć oglądania z którą walczę. Jednocześnie chce obejrzeć ale też nie chce.
Obecnie oglądam na yt przeróbki i moja chęć oglądania oryginału jest jeszcze większa.

ocenił(a) serial na 10
klaczek20

I jak? Obejrzałeś?

ocenił(a) serial na 9
GAMMMER

No ba, 2 razy wersje zdubbingowaną wszystkie 5 sezonów i raz angielską :)

Baja jest całkowicie inna niż sądziłem.

ocenił(a) serial na 8
klaczek20

Ja miałem tak ,że bałem się oglądać tej bajki , ponieważ jestem chłopcem ale jak zobaczyłem pierwsze odcinki to miałem to samo co ty .

stevan555598

Ja tak nie miałem to znaczy najpierw zobaczyłem że to jest bardzooo popularne na angielskim yt i chciałem sprawdzić o co z tym chodzi oglądnąłem 1 odcinek i jakoś tak poszło że teraz daję temu 10 lub 9(nie pamiętam) gwiazdek na filmwebie XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones