PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619268}

My Little Pony: Przyjaźń to magia

My Little Pony: Friendship Is Magic
7,3 7 541
ocen
7,3 10 1 7541
My Little Pony: Przyjaźń to magia
powrót do forum serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia

Ulubiony kucyk?

ocenił(a) serial na 10

Zainspirowana pewną ankietą doszłam do wniosku, że warto by sprawdzić, jaki jest
ulubiony kucyk zwykłych fanów serialu, a nie bronych. Ciekawa jestem po prostu, czy się
jakoś wyjątkowo różnią, a co. W dwóch kategoriach: ulubiony kucyk z mane 6 i tak ogólnie.
Mane 6:
1. Pinkie Pie
2. Fluttershy/ Rarity
3. Applejack/ Twilight Sparkle
<dzielnie idzie na śmierć>
4. Rainbow Dash

A tak ogólnie to baaardzo lubię Zecorę, o ile zaliczymy ją do kucyków. No i odczuwam jakąś
niezrozumiałą sympatię do Bi Macintosha.

A wy?

ocenił(a) serial na 8
Gaudate

Można mieć ulubionego kucyka? Wszystkie są moje ulubione. :D

DabuPL

Ty tutaj ?! XD LoL

ocenił(a) serial na 8
Derpy1Hooves

Ja tutaj!

Gaudate

Pinkie Pie miażdży system. :) Chociaż czasami mnie trochę przeraża...

ocenił(a) serial na 10
Gaudate

1. Fluttershy
2. Rainbow
3. Twilight
4. Pinkie
5. Rarity/Applejack

Za dwoma ostatnimi panienkami specjalnie nie przepadam... Ale to tylko moje zdanie!

Sandysiowa

Może to dla tego czasami obie były w konflikcie? XD

Gaudate

1. Rainbow Dash, a co.
2. Twilight Sparkle
3. Rarity
4. Pinkie Pie
5. Applejack
6. Fluttershy. Kojarzy mi się z kwiaciarką z FF7, a kwiaciarki nie znoszę. I ogólnie ona mnie jakoś... nie wiem, denerwuje.

ocenił(a) serial na 6
Gaudate

A Lyra może być?

ocenił(a) serial na 10
PanJapko

Jasne! Background pony nadają klimat!

Derpy <3

ocenił(a) serial na 10
Gaudate

Applejack! Teksański akcent i cowgirl :3

ocenił(a) serial na 10
Gaudate

Ciężki wybór, wszystkie są fajne:
1. Fluttershy (za "jej" w 16 odcinku)
2. Twilight Sparkle/Rarity
3. Rainbow Dash/ Applejack/ Pinkie Pie

guzik100

http://www.youtube.com/watch?v=lXSHNzyqh3M

ocenił(a) serial na 8
guzik100

http://www.youtube.com/watch?v=vvYeZ_oaekM lepsze yey ;)

Gaudate

1. Fluttershy/ Pinkie Pie
2. Rainbow Dash
3. Derpy Hooves
4. Twilight Sparkle
5. Rarity
6. Applejack

Applejack nigdy mi nie przypadała do gustu...

Gaudate

1.Fluttershy
2.Pinkie Pie
3. Applejack
4. Rarity
5. Twilight Sparkle
przepaść
6. Rainbow Dash

ocenił(a) serial na 10
Gaudate

Hmm... Według mnie to tak:
1. Rainbow Dash (za jej "męski" charakter >>przypomina mnie :D <<)
2. Fluttershy (nie wiem dlaczego, ale jest fajna >>Aj, aj, aj, aj I'm your little Flutershy ^^<<)
3. Pinkie Pie (Czytałam młodszej siostrze napisy i nie nadążałam za Pinkie xD)
4. Rarity (rozwaliło mnie jak marzyła o księciu xDD)
5. Twilight (za pierwszy odcinek. Była tam wtedy taka pochłonięta nauką. Nie spodobała mi się :/)
Sześć stóp pod ziemią
||
||
\ /
Applejack (po prostu jej nie cierpię! Niech się te jej jabłka na łeb spierniczą xD)

Ogólnie serial rozwala xD

ocenił(a) serial na 10
Gaudate

1. Twilight Sparkle (świetna motywacja do nauki, naprawdę! :D )
2. Princess Celestia (wiem, że to poza m6, no ale hej, to księżniczka!)
3. Rainbow Dash
4. Pinkie Pie / Applejack
5. Rarity / Fluttershy

Nie, żebym nie lubiła kucyków z niższych miejsc, po prostu te z wyższych bardziej mi przypadły do gustu.

ocenił(a) serial na 10
Gaudate

1. Fluttershy
2. Rainbow Dash
3. Twilight Sparkle
4. Pinkie Pie (aka Pinkamena Diane Pie)
5. Rarity
6. Applejack

Ale należy zaznaczyć, że granica pomiędzy miejscami jest bardzo cienka i często następują rotacje. Po prostu uwielbiam je wszystkie (może za wyjątkiem Applejack, lubię ją, ale jako dodatek do reszty raczej niż jako osobną postać).

Co do postaci pobocznych... nie specjalnie się nad tym zastanawiałem. Jak wszyscy kocham Derpy ^_^ Lubię Spike'a, uważam go za dobry dodatek do grupy, a co do Celestii mam bardzo mieszane uczucia. A są jeszcze Cutie Mark Crusaders, za którymi jakoś specjalnie nie przepadam.

ocenił(a) serial na 8
Gaudate

1. Fluttershy - aj, taka "do rany przyłóż", aż mi się ciepło robi na sercu na sam jej widok :3 (no i to lekkie "nieprzystosowanie społeczne"...);
2. Rarity - mam słabość do postaci, które: A) zajmują się w życiu czymś kreatywnym (a już szczególnie kocham bohaterów związanych w jakiś sposób z modą - zwłaszcza projektantów); B) mają klasę, takie kobiece archetypy damy;
3. Twilight/Pinkie Pie - Twilight za jej ironizowanie i fantastyczną dwukolorową grzywę a Pinkie za jej "odpały" i życie we własnym świecie;
5. Rainbow Dash - moja sympatia do niej jest dość umiarkowana, ale przyznam, że ma fajny dizajn, a odcinki, które się na niej koncentrują są bardzo dynamiczne i dobrze się je ogląda;
6. Applejack - jest mi raczej obojętna, ale stanowi dobre uzupełnienie grupy, jako ktoś praktyczny i twardo stąpający po ziemi.

A spoza głównej obsady lubię: Sweetie Belle i Applebloom (szczególnie Sweetie Belle, przeurocza jest jak się "zawiesza" *_*).

ocenił(a) serial na 9
Gaudate

Sweetie Belle

Bo partie wokalne przerastają znaną mi skalę geniuszu, a Sweetie zapowiada się najlepszym śpiewakiem w Equestrii
Z Mane6 nie jestem w stanie wybrać, bo równie dobrze mógłbym wybierać którą połówkę yin yang lubię bardziej... czarną czy białą? Nie ma co psuć harmonii tworzonej przez M6. Poza tym wszystkie świetnie śpiewają :)

Gaudate

1. Pinkie Pie
2. Twilight Sparkle
3. Fluttershy
4. Cała reszta :P

Gaudate

1. Fluttershy (Trudno jej odmówić - http://www.youtube.com/watch?v=rwp60eYuie0 )
2. Rainbow Dash (20% cooler i 10 seconds flat ;] )

Ale szczególną sympatią darzę Nightmare Moon ;)
(http://www.youtube.com/watch?v=AqPmCq9zNvI)
Pozdr

ocenił(a) serial na 10
Gaudate

1. Spike...ale nie jest kucykiem :( ale to jest tak prawdziwa postać :)
2. Rainbow Dash
3. Fluttershy / AppleJack
4. Pinkie Pie
5. Twiglith
6. Rarity, bo mnie trochę wnerwia osobowością.

ocenił(a) serial na 9
Haski_3

AppleDash <--bez pomyłki, obie są de best, a w dodatku kocham ten pairing <3
Big Macintosh <- "Eeeyep"
hm..i może księżniczka Trollestia <-- za jej lśniącą i pięknie powiewającą fryzurę ;d

Gaudate

Pinkie Pie FTW.

ocenił(a) serial na 8
Gaudate

1. Absolutnie niedowołalnie forever and ever - Pinkie Pie :D
2. Fluttershy
3. Applejack
4. Rarity
5. Twilight/ Rainbow Dash <--- Twilight jest trochę zbyt sztywna, a Rainbow zadufana w sobie jak na mój gust. Ale ogólnie to lubię wszystkie kucyki :D

A poza główną szóstką - Sweetie Belle ;3

Gaudate

1.Twilight Sparkle
2.Rarity
3.Fluttershy
4.Rainbow Dash
5.Applejack
6.Pinkie Pie

+ Princess Luna <3

Gaudate

1. Fluttershy/Rarity
2. Applejack/Rainbow Dash
3. Twilight Sparkle/Pinkie Pie
Tak się prezentuje M6, z kolei postacie drugoplanowe:
1. Zacora
2. Luna/Celestia
Oraz coś w rodzaju nagrody specjalnej dla Cutie Mark Crusaders, przypominają mi stare dobre czasy dzieciństwa :)

ocenił(a) serial na 8
mr_mardok

ooo!! małe są słodkie! :) też je uwielbiam :)

Gaudate

1.Fluttershy
2.Pinkie Pie
3. Applejack
4. Rainbow Dash
5. Twilight Sparkle
Za Rarity jakoś nie przepadam.

ocenił(a) serial na 8
Chesterek666

1. Może tak. Jak najbardziej identyfikuję się z Pinkie Pie, więc to ona na pierwszym miejscu (to nic, że świat leży w gruzach - robimy imprezę!).
2. Rainbow Dash - za jej wygląd i uwielbienie do Wonderbolts :)
3. Rarity - mimo że wydaje się być zimnym...tym. To w gruncie rzeczy jest kochana. No i plus ogromny za jej lamentowanie.

Poza kategorią - Applejack i Twilight Sparkle. Nie, nie, nie.

ocenił(a) serial na 8
Gaudate

1) Fluttershy ( uwielbiam ją zwłaszcza za "You're gonna love me!" xD)
2) Applejack (taki zawsze pomocny,szczery i pracowity- może naiwne ale cenię to :P )
3) Pinkie Pie (jak koleżanka wyżej - utożsamiam się z nią)
4) Twilight Sparkle (trochę za dużo moralizuje :P)
5) Rarity (wkurza mnie przeważnie ,ale jest fantastyczną przyjaciółką -> to jak zachowała się gdy Fluttershy była modelką!)
6) Rainbow Dash (no nie wiem,jakoś tak trochę mnie irytuje :P)
Ogólnie udało mi się bezbłędnie dopasować moje przyjaciółki do kucyków pod względem osobowości i temperamentu :) a mój jedyny męski przyjaciel został Spikiem :D chyba dlatego tak ubóstwiam ten serial

ocenił(a) serial na 10
Gaudate

Nie potrafię wybrać, naprawdę, każda z nich jest epicko zajebista :D

ocenił(a) serial na 9
Gaudate

Dla mnie wszystkie są super, każda postać ma lepsze i gorsze momenty, ale faworytką na zawsze będzie Pinky Pie. Ludzie zakładają już nawet jej kult :D. No i postaci drugo- i trzecioplanowe - Cutie Mark Crusaders: "YAAAAY!!!", Big Macintosh: Eeeeyyyup + za samo imię :P i generalnie cudowna, choć niewykorzystana postać Derpy :D

użytkownik usunięty
Gaudate

Rainbow Dash oczywiście (jestem w mniejszości ^^;)

Gaudate

1. Fluttershy
2. Rainbow dash
3. Twilight
4. Applejack
5. Pinkie Pie
6. Rarity

No i oczywiście kocham Derpy <3

ocenił(a) serial na 10
Gaudate

Po obejrzeniu wszystkich dotychczas odcinków śmiem stwierdzić, że najbardziej 'epicka' jest Fluttershy. To, jak się zmienia - patrz odc. 26, Flutterrage na Gali ;D Za nią, bez szczególnej kolejności, jest Rarity ze swoim marudzeniem, Rainbow Dash z 'oh my gosh' i cudowną "twarzą", Pinkie Pie z 'łuu łuu', swoją 'losowością' i wesołym skokiem oraz pojawianiem się wszędzie znienacka, Twilight ze swoimi minami, wieloma krótkimi wypowiedziami odnośnie konkretnych sytuacji (pełno w każdym właściwie odc), Applejack za akcent wypowiedzi i całokształt. Oglądam w wersji angielskiej z napisami, jakby ktoś pytał ;) Każda z nich jest po prostu genialnie zrobiona pod względem wyglądu (oczy, grzywy etc), głosu (śmiech Pinkie lub piski Flutterschei) i cech opisanym ogólnie w pierwszym odcinku (Elementy...). Ode mnie serial dostaje 10 ze znakiem jakości za wiele innych powodów, o których nie chce mi się pisać xD W każdym razie spędziłem mnóstwo przyjemnego czasu na obejrzeniu pierwszego sezonu i początku drugiego, pozostaje mi czekać na kolejne odcinki. Nie powstrzymam się przed ewentualną chęcią powtórki(-ek). Pozdrawiam fanów kucyków, pegazów i jednorożców ;D

ocenił(a) serial na 9
Gaudate

Zastanawiam się między Rarity, Pinkameną a Fluttershy... i nie potrafię wybrać ; )

Phedre

U! U! U! Choose me! Choose ME! I'll be Your best friend FOREVER!

ocenił(a) serial na 9
PinkiePie

Pinkie, I LOVE YOU! And Gummy too!

użytkownik usunięty
Gaudate

Wszystkie kuce są super :D

Wszystkie postacie z tej bajki są świetne, jednak już od pierwszego odcinka moje serce podbiła Fluttershy ;) Aż mi się ciepło na sercu robi jak ją widzę. Poza tym strasznie lubię Twilight (także jest urocza i do tego ta jej ironia a'la House), Rainbow (utożsamiam się z nią, przypomina mi trochę kucykową wersję Barney'a Stinsona :D), Pinkie (każda scena z nią = salwy śmiechu), Rairty (świetny głos i charakter), Applejack (genialny akcent i teksty) i.. a niech to, i tak wymieniłem wszystkie ;) Po prostu postacie są tak perfekcyjnie zrobione, że nie mogę ich "poukładać" xd No może wyjątkiem jest Fluttershy ;) Wybierać ulubione kucyki to jak wybierać ulubiony kolor Skittelsa, wszystkie są świetne :P

Poza tym strasznie lubię Spike'a, bez jego docinek FiM nie było by takie samo. I oczywiście ulubione postacie fandomu, Derpy i Big Mac niszczą system ;)

ocenił(a) serial na 10
Gaudate

Dla mnie jest tylko jedna odpowiedź: I LOVE EVERYPONY!!!!

ocenił(a) serial na 10
Gaudate

Z głównych postaci to tak:
1. Pinkie Pie, i Fluttershy (dwa najbardziej wyjątkowe kucyki, większość najciekawszych i najzabawniejszych sytuacji jest właśnie z ich udziałem)
2 .Applejack, Twilight Sparkle, i Rarity (trzy dobre przykłady: pracowitości, sumienności, i dokładności)
3 .Rainbow Dash (nie żebym jej nie lubił, ale przydałby się odcinek w którym dostała by jakąś małą lekcję pokory)

Poza tym jeszcze: Big Macintosh (Yep).

ocenił(a) serial na 10
Gaudate

Reinbow Dash!

Gaudate

jesli chodzi o glosy w tej fenomenalnie ogolno swiatowej animacji to tak zaczne od -
Twilight sparkle za wszystko niepowtarzalna osobowosc
Rarity- za niesamowite sceny za deilkatnosc a jednoczesnie zywiolowosc sceniczna
rainbow dash -za fenomen i epickie it is need about 20% cooler :) i fantastyczna rola
Fluttershy -najcudowniejsza wrazliwosc i delikatnosc warto sie czasem ta postacia zainspirowac :) jest pozytywna
applejack- za glos country naprawde mozna chylic czolo aktorce ktora podklada glos :) geniusz
pinkie pie - za pozytywna nadpobudlwosc:) cudowna
Princess Celestia - reasumujac Geniusz spoleczny edukacyjny kulturowy
Nightmare moon/Princess Luna - prawdopodobnie najcudowniejsza postac pod wzgledem zlego charakteru (kiedys zrobiono taki ranking wsrod animacji i wygrala na najbardziej przerazajaca postac animowana )
Zecora - mistrz :)

ocenił(a) serial na 7
Gaudate

1. Rarity/Fluttershy - obie mnie rozczulają
2. Twilight Sparkle - rzadki przypadek, kiedy główna (no, umownie) bohaterka plasuje się u mnie tak wysoko
3. Applejack - w sumie jest mi raczej obojętna, ale w tym odcinku z wyścigiem kibicowałam bardziej jej niż Rainbow
4. Rainbow Dash - ma świetny wokal w piosenkach
5. Pinkie Pie - szczerze mówiąc, to średnio ją trawię, ale wiem, że bez niej nie byłoby tak zabawnie, więc nie odmawiam jej miejsca wśród głównej obsady ;P

Sunawani

1. Big Macintosh ( za słodką jabłkową maskarę ) też go lubię a za Lesson Zero jeszcze bardziej :)
2. Pinkie Pie
3. Fluttershy
3. Applejack
4 Rainbow Dash
5 Twilight Sparkle
6. Rarity

ocenił(a) serial na 10
Gaudate

1. Rainbow Dash/ Applejack
- zawsze uwielbiałam silne i zdecydowane postacie, a one są tego przykładem. Rainbow za całokształt - so awesome!, jest świetną inspiracją do rysunków/opowiadań, no i jest ponaddźwiękowym, wolnym pegazem. AJ za szczerość, pracowitość którą motywuje mnie do ruszenia tyłka od komputera, styl country i akcent. Utożsamiam się z nią najbardziej. Chociaż w głowie jej tylko uprawa jabłek, to może zrobić o wiele więcej dla swoich przyjaciółek i można liczyć na jej pomoc.
2. Pinkie Pie/ Twilight Sparkle
- Pinkie zawsze powala mnie na podłogę swoim zachowaniem, bez niej ten show byłby nudny! Nie zapominajmy oczywiście o jej drugiej formie... Hłehłe. Natomiast Twilight ma dużą siłę magiczną i ma swoje epickie momenty. Jedynie trochę wkurza mnie, że z niej taki kujon.
3. Rarity/ Fluttershy
- Ciuchy? Moda? Fe, to nie dla mnie, przepraszam bardzo. Poza tym Rarity momentami też potrafi być zabawna. Fluttershy kiedyś była u mnie na pierwszym miejscu z AJ, ale jakoś mi się znudziła. Spokojnie, nadal uwielbiam to 'yay', odcinek Dragon Shy i Lesson Zero. ;) Z drugiej strony 'love me' już mi się przejadło.

Poza szóstką.... lubię Zecorę. Za wygląd, głos i miejsce zamieszkania! Z CMC kurczaka. A Luna to najlepsza księżniczka.

ocenił(a) serial na 10
shadow70

Zdecydowanie Rainbow Dash(lubię jej charakterek )^^
Następnie Fluttershy oraz Pinkie Pie
Na trzecim miejscu są 3 pozostałe:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones