PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 944
oceny
4,8 10 1 35944
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Moim zdaniem "Na wspólnej" ma ostatnio całkiem dobry okres i wątki, które możemy aktualnie oglądać są naprawdę ciekawe. Oczywiście zawsze można się do czegoś przyczepić, ale to co obecnie oglądamy wpisuje się w mój gust.

Basia i Malczewski - odrzucony szef, urażona duma i męski honor. Zapewne będzie ją coraz mocniej gnębił. Ciekawe co na to Krzysztof. Notabene, jego relacje z Kubą są wręcz rozbrajające. Na początku się nie znosili, a teraz wręcz miło popatrzeć na to jak się dogadują.

Brat Igora - już dawno nie było w serialu tak głupkowatej i irytującej postaci. Budzi negatywne emocje i.. dobrze! Wszyscy w serialu są piękni, wykształceni i obyci. W końcu ktoś nieidealny, "z krwi i kości".

Wątek z pseudo lekarzem, który odradza wizyty w szpitalu - bardzo mi się ten temat podoba. Nie wierzę w takich "uzdrowicieli" i liczę, że pokażą jakie negatywne skutki niesie ze sobą wiara w ich pseudo moc.

Michał i jego oprawca z domu dziecka - M. Baka idealnie pasuje do roli "kata". Dobry temat, ale coś czuję, że zakończą go szybko i w mało ciekawy sposób.

Ola i Błażej - nareszcie Ola ma fajnego i ułożonego chłopaka. Pasują do siebie idealnie. Fatalnym pomysłem jest wątek, (spojler !) w którym Błażej będzie romansował również z Gosią.. W ogóle to do niego nie pasuje. Nie wspominając już o Gosi i o tym, że byłaby w stanie zrobić coś takiego własnej siostrze.

Monika i jej podopieczny - strzał w dziesiątkę. Aż przykro się patrzy na samotnego, starszego pana, dla którego rodzina w ogóle nie ma czasu. Do tego utemperowany charakterek Moniki i mamy duet idealny ;)

Agnieszka i jej kochanek - różnica wieku trochę rażąca i z pewnością romans długo nie potrwa, ale może da to Agnieszce trochę do myślenia i zostawi tego fajtłapowatego Rafała...

ocenił(a) serial na 5
malami132

Jest też sporo nudnych wątków, np Żaneta i spólka...

ReginaSande

Wiesz, nigdy nie będzie idealnie, ale aktualne wątki akurat mi odpowiadają i chciałam się skupić na pozytywach;) Poza tym Żanety i spółki chyba już od bardzo dawna nie było? Chyba, że coś ominęłam, bo zwykle nie oglądam na bieżąco tylko nadrabiam na playerze;)

malami132

Żanety i spółki nie było, bo Guzikowa była w ciąży. Ale wątek, który szykują nie porywa. A no i jeszcze Norberta zaś z fajnego wątku popchnęli w durną stronę.

ocenił(a) serial na 6
malami132

Jestem tego samego zdania, dorzuciłabym wątek z Wiktorkiem (przestroga, aby starannie wybierać nianię dla swoich dzieci i mieć na nie oko).

Najlepsiejsza1958

Tak, ten wątek też jest ciekawy. Jedynym minusem jest fakt, że to już trzecie porwanie w serialu. Trochę mało realne, ale mimo to wprowadzenie osoby chorej psychicznie, która chce przywłaszczyć cudze dziecko, było dobrym pomysłem :)

ocenił(a) serial na 6
malami132

Tak :)

malami132

Akurat on nie będzie wiedzieć, że Gośka i Olka są siostrami, ale Olkę to bym wysłał gdzieś daleko. Fajny wątek był z Moniką i domem opieki. Jak widziałem, że ma wrócić Olaf i Marta to już wykręcam oczami.

adamo001

W sumie to, że nie będzie wiedział, iż są one siostrami niewiele zmienia. Tak się o nią starał i zabiegał, i nagle zakocha się w kolejnej? Tak szybko? Trochę to bez sensu.. Poza tym liczyłam, że Olka w końcu stworzy normalny związek i przestanie przeżywać następne dramaty. Co za dużo to niezdrowo. W kwestii Moniki mogliby kontynuować jej pracę w domu opieki. Od razu jej postać jest przyjemniejsza do oglądania. A co szykują w historii Marty i Żanety? Tak jak pisałam wyżej - nie jestem aktualnie na bieżąco, mam chyba trzy odcinki zaległe do obejrzenia i nie wiem co tam się dzieje:)

malami132

Jak dla mnie Olka jest mega irytująca. Co do Moniki, to faktycznie się uspokoiła (na szczęście), bo już też była nieznośna.
No że niby ten mąż jej stwierdzi, że więcej kasy będzie mieć jak doda do kursów jazdy na motorze i ten motor będzie przyczyną jakiegoś tragicznego wydarzenia, a że chcą żeby ona też w ciąży była.

ocenił(a) serial na 5
malami132

Teraz podobno Rafał dowie się o romansie Agnieszki i Darka.. Ciekawe czy zostawi narzeczonego czy postanowi związać się z tym aplikantem

ReginaSande

To było do przewidzenia, że cała sprawa w końcu się wyda. Wydaje mi się, że scenarzyści pójdą w kierunku skruchy Agnieszki i próby odzyskania Rafała. Ja uważam, że Agnieszka powinna kontynuować życie bez niego. Niekoniecznie być z tym młodym chłopakiem, bo jakoś niespecjalnie do siebie pasują, ale po prostu ułożyć sobie życie na nowo. Rafał jest wyjątkowo odpychający i sprawia wrażenie przygłupiego..

ocenił(a) serial na 5
malami132

Co prawda, to prawda Agnieszka i Rafał źle się dobrali. Ona babka z charakterem, a on... szkoda gadać.

ReginaSande

Mam wrażenie, że Rafał zrobił się taki "beznadziejny" od momentu choroby matki. Jak mieszkała jeszcze u nich Emilka, to nie odczuwało się aż tak jego "bezpłciowości".

ocenił(a) serial na 5
malami132

Tak czy siak wolę żeby Agnieszka z nim zerwała, bo ten dyrygent nie dość, że irytujący to jeszcze nudny jak flaki z olejem...

ReginaSande

Wydaje mi się, że zwiąże się z Darkiem, bo na oficjalnym profilu Michała Mikołajczaka widziałam zdjęcia z planu, na których jest z Ewą Gawryluk/z kwiatami, pewnie dla Agnieszki.

bloodycartoon

Albo wiecznie nienasycona Ewa odbije Agnieszce chłopaka i zaliczy kolejnego "nowego partnera" :D ;-))

malami132

Hahaha, gdyby nie zdjęcia ze ślubu Romana i Honoraty, na których jest z tym swoim alpinistą, mogłabym powiedzieć, że to całkiem możliwe :D

bloodycartoon

Szef Basi to się Malewicz nazywa , Malczewski to był ten facet w dawnym Bud Maksie co go Janowski grał :D

friendsfan1

Haha, nie wiem skąd mi się wzięło to nazwisko :) na pewno nie z tamtej postaci, bo w ogóle nie pamiętam Janowskiego w tym serialu ;P

ocenił(a) serial na 9
bloodycartoon

Ja mam cichą nadzieję, że ten romans szybko się skończy. Strasznie drażni mnie ten Darek..

malami132

A słyszeliście, że Andrzej wraca? Z niespodzianką w postaci nowej żoneczki? :D Kuba podobno przeżyje szok i będzie miał pretensje do ojca, że się nim nie interesował.

almost_happy

Już mi gdzieś ta informacja mignęła. Dziwne, że Andrzejek tak po cichu ułożył sobie życie i wziął ślub, a cała rodzina łącznie z bratem nic o tym nie wiedziała ;) Coś czuję, że jego żona nas zaskoczy. Może będzie dużo młodsza od niego ;)

malami132

Sądząc po zdjęciach, jest dosyć młoda, a i Andrzejek zaskakuje całkiem luzacką stylóweczką :D

almost_happy

Żeby tylko nie wprowadzili głupiego wątku pod tytułem zazdrość Baśki, to może będzie ciekawie ;P

malami132

Z tym Andrzejem to mam wrażenie szykują się trochę takie odgrzewane kotlety - znowu młodsza laska, problemy z Kubą, spiny z Baśką. Nie wiem, zobaczymy :D

almost_happy

W sumie wydaje się, że będzie to taki odgrzewany kotlet, ale zobaczymy.

malami132

SPOJLER

Z kolei Agnieszka postanowi zamieszkać z Darkiem. Niestety, otoczenie da jej odczuć, że związek dojrzałej kobiety z młodym mężczyzną nie zawsze spotyka się z akceptacją. Zdesperowana Agnieszka skorzysta z medycyny plastycznej. Efekt zabiegu będzie pozostawiał wiele do życzenia. To jednak nie koniec problemów prawniczki… Jej dużo młodszy kochanek okaże się wyrafinowanym intrygantem! Będzie dążył do tego, by wykorzystać problemy alkoholowe ukochanej i przejąć kancelarię! Czy Agnieszka odkryje jego prawdziwe zamiary?

A jednak Darek okaże się wyrachowany... Szkoda...

ocenił(a) serial na 4
malami132

A to szuja! A taki przystojny :P

robipati

A jaka szuja z Błażeja i Gosi! No nie wierzę w to, że poszła z nim znowu do łóżka!!!!

ocenił(a) serial na 4
malami132

Ja też... Są jakieś granice... A tu zrobili telenowelę z wątku Błażeja. Ola jak zwykle dostała po dupie :/ Już daliby jej spokój :P

robipati

Ale w ogóle wątek nie dość, że jest oburzający, to po prostu niemożliwy w życiu realnym. Dzieją się różne rzeczy, ale żeby jedna siostra pocieszała drugą, a potem szła z jej facetem do łóżka... to ja nie wiem jakim trzeba być człowiekiem.. i to na dodatek postać Gosi, która jest raczej ułożona... Przesadzili. A potem Ola znowu będzie miała jakieś perypetie.. tym razem może depresja, alkohol albo próba samobójcza :/

robipati

SPOJLER !!!!




http://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/na-wspolnej-385/news-na-wspolnej-ta rgnie-sie-na-swoje-zycie,nId,2290499

Tak myślałam :/

ocenił(a) serial na 4
malami132

Ale wymyślili... :/ A obstawiałam, że Gosia zaciąży z naszym lowelasem xD

robipati

To już w ogóle by było... :D ale sam fakt, że ona dalej będzie się z nim spotykała i planowała wyjazd nad morze.. szok ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones