PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 946
ocen
4,8 10 1 35946
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Tu nie chodzi tylko o kwestię Olki, ale też o to, że niszczy swoją relacje z siostrą dla faceta, który bajerował je obie naraz!

ocenił(a) serial na 5
Kaya1456

Życie, nigdy się nie zakochałaś na maxa ? A ola zakochauje się ciągle , nie zliczę jej romansów.

Kaya1456

Ja póki co Oli związki traktuję jako zabicie czasu. Nic poważnego, dlatego trochę usprawiedliwiam Gosię że i ona też chce trochę go pobajerować, bo Błażej ewidentnie nie jest wart stałego związku, i Gosia to widzi :>

Kaya1456

Jestem mocno zdziwiona, że ktokolwiek w ogóle jest w stanie to jakoś upsrawiedliwić.. Zakochała się? To są jakieś jaja. Zaraz po tym jak dowiedziała się, że to chłopak Oli, to powinna zerwać z nim wszelkie kontakty. Oszukał je obie, już samo to powinno ją zniechęcić. Po prostu nie może zapanować nad własnym tyłkiem :/ Nie mogę jej oglądać. Powinien ją zostawić i odkryć wielką miłość w kolejnej naiwnej dziewczynie.

ocenił(a) serial na 4
malami132

Koleś podobno ma wyjechać do Szczecina, więc luz. Generalnie ja też nie wyobrażam sobie takiej sytuacji w życiu, zwłaszcza w "normalnej" rodzinie, a nie jakiejś patoli, w której to Dżesika, córka Angeliki, ma dziecko z bratem własnego ojczyma. True story.

robipati

Spojler


Wyjedzie? Czyli dopadnie ją karma :D, bo ponoć Gośka ma być w ciąży

ocenił(a) serial na 4
malami132

Tak, ktoś tu już pisał, że Gośka będzie miała pojechać nad morze z Błażejem, ale dowie się o Oli i tylko popatrzy na niego, jak będzie sterczał na dworcu. A on z rozpaczy wyjedzie w pi do Szczochcina, chociaż nie wiem, co to ma wspólnego z morzem.

ocenił(a) serial na 3
Kaya1456

Skoro nie mial slrupolow zeby zdradzic Ole, zdradzi tez Goske. Tylko czekam... :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones