PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 946
ocen
4,8 10 1 35946
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Właśnie oglądam powtórki na tvn fabuła i za cholerę nie mogę skojarzyć kim on był ?

ocenił(a) serial na 5
rydzio21_2

Facetem który miał nocny klub i był facetem Moniki Zięby.

ocenił(a) serial na 6
nathalie34

Coś więcej powiesz ? jakaś zła strona ?

ocenił(a) serial na 5
rydzio21_2

Handlował nielegalnymi płytami , zdradzał Monikę , na tvn fabuła leci codziennie , dwa odcinki.
W sumie miły , ale obłudny.

ocenił(a) serial na 5
nathalie34

Zdradzał? Obejrzałem 350 odc. i jeszcze tego nie widziałem. Ciekawe. Ja to bardziej nie mogę skojarzyć, co się stało z jego kolegą, który wcześniej z nim mieszkał - Bartkiem. Jest wątek, kiedy... czasami jest, a raz to go nie ma przez 30 odc. Znikł tak po prostu czy jak?

ocenił(a) serial na 5
frycio80

Konrad się pojawi , nie grał od początku. Bartek był kierowcą Wiktora , mało znacząca postać, chyba nagle zniknął i urwali wątek. A Karolina już jest w USA?

ocenił(a) serial na 5
nathalie34

Tak. Właśnie jest, a na jej miejsce przyjechała ta Amerykanka - Suzy, co tak mówi po polsku z akcentem i rzuca te słowa po angielsku.

Bartek nagle zniknął? Szkoda. Czyli to samo zrobili potem, co z Gabrysią?
Konrad, jak pamiętał, grał od 3 czy 5 odc., gdy Leszek miał z nim porachunki, a potem po kilkunastu odcinkach Konrad zaczął częściej grać.

ocenił(a) serial na 5
nathalie34

A w ogóle zauważyłem, że w scenie, gdy Kamil poznaje w klubie Agatę, to leci ten sam motyw muzyczny, co leciał w Rodzinie zastępczej plus. To jest motyw znany, kiedy pokazują kafejkę internetową Majka cafe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones