PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 946
ocen
4,8 10 1 35946
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

O matko, czego to oni nie wymyślą... nawet kochankę potrafi zdradzać z własną żoną :D

ocenił(a) serial na 5
robipati

Michał kluch w rzeczy samej , a kiedyś był fajny z niego facet.
Chyba nadal kocha tą Kingę, trochę to żałosne .

robipati

Niby taka klucha, a jak wykombinował - raz z jedną, raz z drugą, a dodatkowo obie panie będą wymieniać się opieką nad dziećmi... żyć nie umierać ;)

Cassandra52

ja się dziwię że dwie takie ładne kobiety na niego ''lecą''

ocenił(a) serial na 4
Dzango360

Biedna ta blondyna. Najpierw zdradzał ją mąż, a teraz kochanek. Będzie miała uraz do facetów :P

robipati

A najlepsze jest to, że ... ! UWAGA, SPOJLER :) blondynka będzie chyba w ciąży. Także popisał się Michał :)



ocenił(a) serial na 4
malami132

O! A ja obstawiałam, że to Kinia zaciąży, chociaż podobno ma wyjechać z serialu.

robipati

Tak, w związku z tym, że w życiu prywatnym wyjeżdża do Australii, jej postać ma zniknąć z serialu na pół roku

malami132

Ma wyjechać do Anglii, bo już w streszczeniach najbliższych odcinków to jest :D a nie wiem czy ta ciąża tej nie będzie ściemą jakąś. Ale fakt, że na taką kluche lecą laski to jest LOL. Jak Martunia w emce :D

adamo001

On jest dla mnie takim odbiciem Karolaka w życiu prywatnym :D Jak patrzę na Karolaka, to aż mi słabo, a jednak ma partnerkę, jakieś kochanki po drodze.. Bez urazy, jeśli są tu jakieś jego fanki, ale facet jest dla mnie wyjątkowo okropny i nie wiem czemu kojarzy mi się właśnie z serialowym Michałem, który też ma podobne podboje miłosne na koncie i równie niezrozumiałe... :D

adamo001

No ja myślę, że z tą ciążą to właśnie będzie ściema, żeby zatrzymać Michasia przy sobie. :D Tak obstawiam!

almost_happy

Ale normalnie ten płacz Kingi "powiesz jej?!" no normalnie moda na sukces.

ocenił(a) serial na 5
almost_happy

Tez to przeczuwam... I co więcej uważam za żałosne i desperackie posunięcie ze strony Julii. Po co mieć faceta "bo dziecko", który myślami i tak wiecznie będzie gdzie indziej. Ahh ten Michałek w życiu sie ustawił- rano blondynka, wieczorem brunetka, a on rozmarzony sam nie wie co chce

TomorrowlanD1991

Męczący jest ten wątek, zagrywki jak u nastolatków. Kinga tak samo - jestem pewna, że gdyby wrócili do siebie z Michałem, za chwilę znowu zaczęłoby się wszystko psuć. Sama zresztą poniekąd przyznała, że może właśnie kręcą ją te ich potajemne schadzki, a kiedy znów wkradnie się rutyna i normalne, szare życie, nagle jej się odwidzi. Dlaczego Iwo ją kręcił? Bo był przeciwieństwem tego wszystkiego, co miała na co dzień. Był dla niej odskocznią.
A teraz na siłę będą nam wmawiać wielką, umęczoną miłość, niemożliwą do zrealizowania przez złą Julię i jej jakże wyszukaną intrygę! :D

ocenił(a) serial na 5
almost_happy

no, a co więcej jakby Iwo jej nie kopnął to nigdy nie chcialaby nawet spojrzec na swojego eks męża.

ocenił(a) serial na 9
robipati

Ona wcale nie jest lepsza w niczym od nich. W końcu kupowała zdjęcie usg dziecka, którego nie było...

ocenił(a) serial na 4
laleczka874

Hahah no to już jest hardcore :D

laleczka874

Bystry Michał w końcu się połapał w tej wyszukanej intrydze przebiegłej Julii ;)

Cassandra52

Połapał się? :D Przypadkowo się dowiedział, sam by na to nigdy nie wpadł.

ocenił(a) serial na 9
Regray

Teraz będzie zazdrosny o Kingę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones