PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 946
ocen
4,8 10 1 35946
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

wie ktoś jak nazywa się aktorka grająca tą nową dziewczynę ( w sumie już nie taką nową ) , Elize ?

Katarzyna Chorzępa

użytkownik usunięty
monisia54315

dzięki :)

Najs, ma 26 lat, a gra maturzystkę. :/

Regray

No i co w tym złego..? ;)

malami132

Nie wiem właśnie :)

malami132

Chodzi o to że taka za przeproszeniem stara dupa gra maturzystkę.

filmwebowiec15

No ale co z tego? Skoro nie wygląda na dużo starszą, to nie wiem po co to komentować i o tym gadać. Jej uroda w ogóle nie razi (są kobiety, które w tym wieku wyglądają na 30+), więc może sobie pozwolić na przyjmowanie takich ról i nie ma w tym nic dziwnego czy złego. Poza tym 26 lat, to nie jest "stara dupa".

malami132

Dla mnie młoda dziewczyna to 16-19 także śmiało można nazwać 26 letnią kobietę "starą dupą".

filmwebowiec15

To co powiesz na temat kobiety, która zbliża się do 40? Albo jeszcze starszej? Stare próchno? Ciekawe w jakim wieku jest Twoja mama (niewątpliwie też kobieta) i jak ją byś określił. Na pewno nie w ten sposób, ze względu na szacunek, a szacunek należy się każdej kobiecie. Stara dupa może być użyta w sposób żartobliwy i wtedy nie ma sprawy, ale to co Ty piszesz, wygląda na "poważny" pogląd i to już nie jest śmieszne w żaden sposób.

I nadal nie określiłeś co ma jej wiek do tego, że gra maturzystkę, skoro jej uroda nie zdradza tego, że jest pare lat starsza. Zresztą po co to krytykować, istnieją jakieś ograniczenia wiekowe w tej kwestii ?!

malami132

Jestem zaskoczony że to określenie przyjęłaś za poważne. Ja jestem kobieciarzem i choć mam 21 lat to chętnie zapoznałbym się z jakąś śliczną i piękną 40 letnią kobietą. Kobiety w wieku 40 lat, a nawet powyżej potrafią być niesamowicie pociągające i piękne więc ostatnie o czym bym pomyślał to nazwanie ich starymi dupami.
Jeszcze raz przepraszam, zadbana kobieta to śliczna kobieta niezależnie od wieku!

filmwebowiec15

W takim razie wybacz, że wzięłam Twoją wypowiedź za poważną i nie zrozumiałam "żartu" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones