PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 946
ocen
4,8 10 1 35946
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Nowy aplikant

ocenił(a) serial na 4

Fajny? Niefajny? Taki trochę Tomasz Lis za młodu :P

robipati

Przystojny, ale trochę za pewny siebie :) Chociaż może to właśnie dobrze, zawalczył i zdobył pracę ;) Coś czuję, że będzie romansik ;) a drugim kandydatem do romansu jest ten policjant, który ostrzegał Weronikę żeby się nie wtrącała :D

ocenił(a) serial na 4
malami132

No właśnie! Od razu pomyślałam o romansie, a później jak zobaczyłam spojrzenie tego policjanta, to momentalnie zapomniałam o aplikancie :P On chyba tylko udaje takiego pewnego siebie, bo w ostatnim odcinku widać było, że aplikantka lekko mu dokopała. Przystojny jest i oby było go jak najwięcej :P

robipati

Haha dokładnie, wystarczyło jedno spojrzenie policjanta żeby wszystkie podejrzenia o romans spadły na niego :D Olki romans też się chyba niedługo skończy, bo widziałam, że kręcą teraz odcinki w których występuje ten chłopak z baru, który ją zaczepił i potem prosił o jej numer Dagę, więc pewnie Ola będzie miała dość apodyktycznej Klaudii i wpadnie w kolejne ramiona :D

ocenił(a) serial na 4
malami132

Daliby już spokój z Olką i jej wybrykami... Podziwiam jej rodziców, że to wszystko tak dobrze znoszą :P

robipati

Mają niewiarygodną cierpliwość. Zresztą mnie to trochę śmieszy - jak myśleli, że Klaudia jest chłopakiem, to ekscytowali się niesamowicie, a przecież wiedzieli jakie ma już historie na swoim koncie.. powinni być bardziej sceptyczni.. i ich Oleńka sprowadziła na ziemię :D mi ten wątek jakoś szczególnie nie przeszkadza, ale moim zdaniem Wierzbicka słabo sobie poradziła z tym zadaniem i w ogóle nie ma żadnego uczucia ze strony jej postaci ;)

robipati

Ta to wgl ma jakieś podboje. Ona wgl jeszcze studiuje? :D

adamo001

Wspomina raz na jakiś czas, że ma egzamin i musi się iść uczyć :P

malami132

No to grubo :D szczerze w sumie najbardziej teraz mnie interesuje wątek Norberta z tą laską, która ma dziecko :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones