PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 946
ocen
4,8 10 1 35946
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Ola

użytkownik usunięty

ta to zawszę się w coś wpieprzy :P jak nie narkotyki to wywożą ją na odludzie i cholera wie co tam będą z nią robili

ocenił(a) serial na 5

Studiuje prawo , a zachowuje się jak naiwna nastolatka , romans z żonatym , narkotyki , teraz to . Żałosna postać , mało wiarygodna. Poznała gościa dopiero , jak można tak ufać komuś kogo w zasadzie się nie zna.

nathalie34

No dokładnie... Olka zachowuje się, jakby przeżywała jakiś opóźniony okres młodzieńczego buntu. To już nie jest nastolatka, tylko młoda kobieta i powinna mieć trochę oleju w głowie, a przynajmniej wyciągać wnioski z poprzednich sytuacji, a ona wręcz przeciwnie, dalej bezmyślnie brnie w kolejne kłopoty.

ocenił(a) serial na 5
almost_happy

Lepiej bym tego nie ujęła , zagadzam się w 100 %!

almost_happy

Ja też się z Tobą zgadzam, ale z drugiej strony taka sytuacja nie jest niemożliwa. Jest mnóstwo takich dziewczyn, które ledwo kogoś poznają (i to najczęściej przez internet) i zaraz tej osobie bezgranicznie ufają, a potem właśnie tak kończą. Więc chyba dobrze, że i takie sprawy są poruszane w tym serialu, a nie tylko komediowe wątki, bo niestety, ale handel ludźmi kwitnie..

malami132

Ale mogli chociaż wziąć inną bohaterkę, a nie studentkę prawa, która chyba powinna być inteligentna w jakimś stopniu. :|

Regray

Studia w dzisiejszych czasach już o niczym nie świadczą. Debili nie brakuje wszędzie.

malami132

O to to idealnie stwierdzono :D

ocenił(a) serial na 9
Regray

Mogli porwać choćby Kasię Berg. Jako nastolatka porwana byłaby bardziej wiarygodna.

użytkownik usunięty
nathalie34

no dokładnie, o to właśnie mi chodzi. Ja nie wiem albo ona jest idiotką albo zapomina o poprzednich kłopotach.

ocenił(a) serial na 5

Lekkomyślna pannica. Daniel ma tego typka który porwie Olkę fotkę w telefonie , miejmy nadzieję że nie wymazał . Na miejscu jej ojca , jeśli się odnajdzie szlaban na miesiące,za takie dziecinne zachowanie !

ocenił(a) serial na 6
nathalie34

Jacek chyba mu wymazał z telefonu to zdjęcie.

muppet90

Kazał wymazać, ale Daniel je zostawił. Przypomni sobie o tym i przekaże je komu trzeba ;-)

ocenił(a) serial na 5
muppet90

Według mnie nie wymazał zdjęcia, bo Danielowi wydawał się ten facet dziwny. Zostawił je.

ocenił(a) serial na 6
nathalie34

Myślałam, ze on mu wyrwał telefon i sam usunął.

ocenił(a) serial na 5
muppet90

Na szczęście nie , oby się ta głupia Ola odnalazła, dostanie nauczkę do końca życia !!!

ocenił(a) serial na 6
nathalie34

Znając seriale to pewnie uwolnią ją zanim akcja się rozkręci. Szkoda, fajnie by było jakby tę historię trochę pociągnęli i Olkę gdzieś wywieźli.

muppet90

Dziewczyny wraz z Olką znajdą się na pace samochodu, który zostanie zatrzymany przez policje. Po drodze uda im się uwolnić i jak będą odjeżdżać po kontroli (bo wtedy będą cicho) i zobaczą, że policja to zaczną się drzeć o pomoc. Policja ruszy w pościg, dojdzie do strzelaniny, auto się wywróci i jedna z dziewczyn nie przeżyje.

ocenił(a) serial na 5
adamo001

Normalnie jak film sensacyjny .

ocenił(a) serial na 4
adamo001

Hahha nie mogę się doczekać :P

ocenił(a) serial na 5
muppet90

Zobaczymy , może być ciekawie.

nathalie34

Pewnie wyjdzie komicznie :D

ocenił(a) serial na 5
adamo001

Widziałeś dzisiejszy odcinek ? Ale się będzie działo . Żal tych dziewczyn , jak sobie pomyślałam że tak zdarza się w realu , aż mnie zapchało.

nathalie34

Obejrze na playerze jak zawsze :P

ocenił(a) serial na 5
adamo001

Też często oglądam , na player , zawsze prapremiera szybsza niż odcinek w tv.

adamo001

bo w kartony wjedzie ten samochód widziałem już to!

adamo001

Zaczęłam się zastanawiać jak potoczy się akcja z Olką i jak będzie wyglądać akcja jej "odbicia" i oto co mi przyszło do głowy:

1. Marek wyrusza na poszukiwania swojej młodszej córki z zaangażowaniem i pewnością godnym L. Neesen`a w "Uprowadzonej" oczywiście zakończone sukcesem.

2. Olka trafia do berlińskiego burdelu i tam spotyka znajomego klienta, np. Michała, który cierpi na samotność w małżeństwie i jedzie się rozerwać z wiarołomnym bratem Andrzejem do niemieckiej stolicy. Ten w trakcie korzystania z usług orientuje się, że skądś zna twarz i bohatersko wyciąga ją z opresji.

Ktoś jeszcze miał jakieś ciekawe wizje? :D

vanilla_sky85

Drugi podpunkt rozwala :D szkoda, że scenarzyści NW nie mają na tyle polotu i jaj, żeby wpaść na takie rozwiązanie :D

almost_happy

Też żałuję :D

ocenił(a) serial na 6

Ten Jacek jest sutenerem i chce ją wywieźć do niemieckiego burdelu

użytkownik usunięty
Najlepsiejsza1958

Może jak ją zgwałcą to wreszcie zmądrzeje -_- nie żebym jej tego życzył ale dziewczyna ma kiełbie we łbie

ocenił(a) serial na 6

Wreszcie będzie zabawnie, mam nadzieję, że zdąży mieć jakieś "przygody" w tym burdelu zanim ją ocalą. I wyprzedzając komentarze oburzonych - nie, nie życzę tego nikomu, ale to jest fikcyjna postać, której zresztą nie lubię, więc nie ma co się nią przejmować.

ocenił(a) serial na 4

No kretynka totalna. Jak była nastolatką to była o niebo mądrzejsza, a teraz siano w głowie. Nie wiem po co scenarzyści tak zepsuli tę postać. Zamiast tego mogli dać nową osobę, która by się tak zachowywała - a nie sorry przecież wtedy Ola miałaby nudne życie.

robipati

Coś czuję, że Ola po uwolnieniu szybko wróci do formy i dalej będą robić z niej kretynkę :) przecież takie osoby na pewno przez długi czas mają ogromną traumę, a ona pewnie raz dwa wróci na uczelnię, imprezki i zaraz pozna kogoś nowego ;)

robipati

Jakaś masakra z nią. Ochrzaniła rodziców, że się martwią...
Jeszcze musiałem zmienić słowo, bo się okazało, że użyłem za mocnego :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones