PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 946
ocen
4,8 10 1 35946
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Czy tylko ja mam dziwne wrażenie, że coraz bardziej promują swoje programy w serialu. Najpierw Kuchenne Rewolucje, teraz Mam Talent z Brzozowskim... O ile KR było jeszcze okej, o tyle MT to kompletny absurd. Za niedługo Gośka od Danki zostanie nauczycielką w "Szkole", Maryśka stwierdzi, że do "MasterChefa" chce iść albo ta mała od Weroniki i Adama pójdzie do "Małych Gigantów" ...

adamo001

Mnie to by już nawet nie zdziwiło. :D

Regray

No mnie chyba też już przestanie, tylko no takie troche to niepoważne. To tak jakby w M jak Miłość ktoś kto śpiewa nie wiem do Voice'a poszedł...

adamo001

Ja tam bym chciała zobaczyć Antosie, która startuje w programie Mali giganci... :D

malami132

"Umiem wyhodować monobrew".

Regray

Hahaha ! Padłam :))

ocenił(a) serial na 6
Regray

Dobre :D

ocenił(a) serial na 6
adamo001

No i jeszcze gdy Stefano Terrazino uczył tanga Danuty a potem Marka xd (taniec z gwiazdami)

ocenił(a) serial na 6
Najlepsiejsza1958

Serio? Nie pamiętam tego wątku.

ocenił(a) serial na 6
muppet90

To było jakieś 2 lata temu. Danuta po pracy chodziła na lekcje tanga a Marek podejrzewał ją o romans. Potem sam w sekrecie przed żoną chodził do Stefano.

ocenił(a) serial na 6
Najlepsiejsza1958

Chyba kojarzę, ale nie pamiętałam, że tam był Stefano.

adamo001

Teraz Michał będzie gościem programu Dzień dobry tvn, także promowanie trwa w najlepsze ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones