PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 944
oceny
4,8 10 1 35944
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Jestem przekonany, że Weronisia niedługo znów zajdzie w ciążę, tym razem za sprawą pana niani. Teraz jest to już bardzo prawdopodobne, ale ja przewidywałem to już jakiś miesiąc temu. Ciekawe jak tym razem Adam zareaguje na wieść o kolejnej ciąży swojej niezwykle "luźnej" żony :)
Nie rozumiem czemu scenarzyści w ostatniej chwili wymyślili brednię, że jej drugie dziecko spłodził Adam skoro wiadomo, że po pierwsze: puściła się wtedy ze swoim byłym (przy pierwszej możliwej okazji, kiedy tylko Adam wyjechał na kilka dni) i po drugie: Adam jest bezpłodny, czyli szansa na to, że zostanie tatusiem, była praktycznie zerowa. Była to chyba próba rozpaczliwej obrony wizerunku k..ewki Weronisi. Ciekawe jak tym razem twórcy serialu wytłumaczą jej nową ciążę, bo to, że puści się z panem nianią, jest oczywiste.

pilarp

kure..wki?? ej to tylko serial, po co takie słownictwo :D wątpie że zajdzie kolejny raz w ciąże z innym facetem, to by już było nudne! mam nadzieje, że romansu też nie będzie, bo mi sie nie chce oglądać kolejnych romansów. nudny wątek jak flaki z olejem

ocenił(a) serial na 10
pilarp

skąd takie inforamcje? wnioskujesz po tym,że się dogadują,bo co dziwnę, pan niania nie jest przez nią pomiatany?

ewi184

Nie mam żadnych przecieków, to oczywiście tylko moje przypuszczenia, ale myślę, że całkiem prawdopodobne - czas pokaże czy się myliłem. Poskładajmy to w całość:

1. Raz już Weronika dała ciała podczas małżeństwa z Adamem - wystarczyło, że wyjechał na kilka dni, więc niewiele jej trzeba do rozkręcenia się. Podczas jednej z kolejnych nieobecności Adama wypije z panem nianią kilka kieliszków czegoś mocniejszego i znów przejdzie do rzeczy.

2. Teraz Adam też często wyjeżdża w jakieś delegacje, a pan niania jest coraz częstszym bywalcem w domu Roztockich - ostatnio nawet zdarza mu się tam nocować pod nieobecność Adama. Takich "nagłych wypadków" zmuszających młodego do pozostania w domu swojej "szefowej" będzie z czasem coraz więcej.

3. Pan niania ma świetny kontakt z dziećmi (i bardzo dobrze), ale coraz wyraźniej widać, że i z Weroniką dogaduje się lepiej niż dobrze.
Myślę, że to wręczenie mu perfum z pytaniem czy ma dziewczynę miało drugie dno. Weronika na widok młodego faceta w domu powoli zacznie dostawać małpiego rozumu i będzie kuć żelazo póki gorące. Oczywiście zacznie się to dość subtelnie i niezauważalnie - od jakiejś wymiany spojrzeń i uśmiechów, coraz milszych słówek itp.

Moim zdaniem będzie tak: tym razem to sama Weronika będzie rwać gościa na potęgę. Skończy się to na jeden z dwóch sposobów: albo młody da jej kosza (bo chyba faktycznie kogoś ma), albo Adamowi wyrośnie nowa para rogów. Nawet jak nie będzie z tego ciąży, szanse zaliczenia Weroniki przez pana nianię oceniam na jakieś 80%.

ocenił(a) serial na 10
pilarp

to jest serial,więc może tak być w końcu coś się musi dziać,być może dlatego mamy pana nianie ,a nie panią nianie.W prawdziwym,życiu Weronika może uczyłaby się na błędach

ocenił(a) serial na 4
pilarp

Ona nie musi go rwać, bo on już na nią leci :D

ocenił(a) serial na 8
robipati

jakby też nie miał na kogo lepszego... Weronika taka typowa mamuśka i z gadki i z wyglądu...

pilarp

Spokojnie, Adam na pewno zrozumie że Weronisia czuła się samotna i musiała jakoś się pocieszyć.

Danas_fw

Tym razem to raczej Weronisia będzie pocieszać pana nianię... w końcu związek z rozhisteryzowaną panienką na pewno był wyczerpujący.

Cassandra52

blagam oby tylko nie to! taki mlody fajny koleś mialby przelecieć taką rozmemłaną babę z dwojką bachorow? plis.ssss
ten wątek w ogole jest jakich chory.

użytkownik usunięty
Holly85

To niestety może być możliwe.

Tak będzie. Ale Weronika się będzie opierać.

adamo001

Taa... o ścianę chyba ;)

http://www.swiatseriali.pl/seriale/na-wspolnej-385/news-na-wspolnej-pan-niania-w yzna-weronice-milosc,nId,1405859

;)

użytkownik usunięty
malami132

Haha. Znowu romans :/

użytkownik usunięty
malami132

LOL nie dotyczałam :P. Werka bd sie opierac :P

Hm, no takiej kombinacji romansu jeszcze w tym serialu nie było ;) Oczywiście gdyby ona jednak uległa, ale czuję, że nic z tego nie będzie. Gdyby była atrakcyjniejsza albo gdyby tworzyła bardziej wyrazistą postać, to romans mógłby być nawet ciekawy, w szczególności, że Adam jest taki "rozmemłany", ale niestety nijak nie pasuje do Weroniki przystojny "pan niania" ;)

ocenił(a) serial na 7
pilarp

no już niedługo pan niania wyzna swoje uczucia Weronice...

ocenił(a) serial na 5
Aselka

Dokładnie , czytałam w świecie seriali , da jej buziaka , zakochał się młody ... ciekawe co będzie dalej .

ocenił(a) serial na 4
nathalie34

Weronika odrzuci jego zaloty

ocenił(a) serial na 5
karol383

No i mądzrze zrobi, a ciekawe co znowu wredny , rozwydrzony Kuba zrobi , niecierpię dzieciaka, powinien na dupsko dostać ,może by zmąbrzał !

ocenił(a) serial na 7
nathalie34

no daje nieźle popalić

ocenił(a) serial na 10
nathalie34

nie nawidze gnoja, powinni go wyslac do szkoly z internatem. Sorry , ze mowie w ten sposob o dzieciaku ktory ma pewnie z 11 lat, ale serio, w życiu nigdy w zadnym serialu, nie natrafiłam na tak irytującą dziecięcą postać jak ten mały dziad. smolny powinien mu dac w pysk tak zeby go obróciło i byłby spokoj.

ocenił(a) serial na 5
retrosun

Szkoła z internartem to byłby dobry pomysł , przynajmniej by zniknął .Niewiarygodny manipulant .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones