PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 946
ocen
4,8 10 1 35946
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

marta

ocenił(a) serial na 10

Marta pożyczyła Pawłowi pieniądze ze sprzedaży mieszkania,teraz gdy on ją zdradza pewnie się
rozstaną ciekawe czy zostanie wspomniane jak sie dogadają z tą pożyczką

ocenił(a) serial na 7
ewi184

no własnie a to było z 300 tyś. mam nadzieje, że nie zapomną o tej sprawie. I ciekawe z kim teraz będzie Marta... czy Filip wróci do na wspólnej?

ocenił(a) serial na 9
Aselka

Pomimo całej sympatii do p. Cieszyńskiego uważam, że do serialu powinien wrócić p. CHochlew. Wątek Marty i jej cudownej miłości do mężczyzny, który nosi serce jej wcześniejszego ukochanego wyczerpał się...

ocenił(a) serial na 10
Aselka

mi się wydaję,że Marta z Filipem już nie będzie i dobrze nie zasługuję na niego ,a akcja z Pawłem pokazała że często złe wróci do nas Zdradziła Filipa teraz ktoś ją zdradził. Oby pokazali akcje z kasą bo przecież Paweł jej nie ma i jak mam ją oddać?

ocenił(a) serial na 4
ewi184

Będzie zapier***** w stajni, żeby spłacić dług i umrze z powodu przepracowania :P I koniec wątku :D

ocenił(a) serial na 10
robipati

I nie splaci Marta wróci znów do tatusia i tyle po wielkiej milosci

robipati

Hahaha, śmierć w stajni to dopiero byłby hit :D

robipati

Jesteście okrutni :D:D:D

ocenił(a) serial na 7
ewi184

a może Marta zejdzie się z Igorem...

ocenił(a) serial na 10
Aselka

to mieszanka wybuchowa!!! ani jedno,ani drugie nie wiedzą co to za wierność i są pechowi.....

ocenił(a) serial na 7
ewi184

dlatego idealnie pasują do siebie :-D oboje zdradzili...i stracili kogos

ocenił(a) serial na 10
Aselka

Trochę to byloby naciagane

ocenił(a) serial na 7
ewi184

niestety nic ostatnio w Na wspólnej nie ma ciekawego...

ocenił(a) serial na 10
Aselka

scenarzyści się wypalili,wątki są rzeczywiście coraz bardziej nudnę

ocenił(a) serial na 7
ewi184

a jak już się zaczyna jakiś wątek to jest przez kilka odcinków a potem nagle cicho, nie ma powiązania do dalszych odcinków

Aselka

Oni mają ten sam schemat od lat. Interesują się jednym bohaterem przez pare odcinków, komplikują mu życie, a potem przechodzą do następnego bohatera i zaczynają od nowa. I tak w kółko ;) I chyba rzeczywiście scenarzyści się już wypalili. Serial robi się coraz bardziej "komediowy", szkoda tylko, że w złym stylu ;) Jak dla mnie wątki Romana ocierają się o humor serialu "świat według kiepskich"...

ocenił(a) serial na 7
malami132

Zgadzam sie całkowice! lubiłam ten serial kiedyś ale dziś już nie chętnie go oglądam bo wszystko w nim jest nijakie i nudne, nie ma ciekawych postaci i wątków.

Aselka

$status.value

ocenił(a) serial na 10
malami132

dokładnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones