PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36386}
5,2 43 144
oceny
5,2 10 1 43144
3,8 6
ocen krytyków
Na dobre i na złe
powrót do forum serialu Na dobre i na złe

Chodzi mi o prawdziwe imie i nazwisko tej ślicznej blondynki, która teraz gra jedną głownych ról Jest
bodajże stażystką, ale nie jestem pewien bo widziałem tylko urywki jak czasem byłem u babci, a
ona oglądała.

DeGreZet

Może Anna Karczmarczyk

asia1519

Nope. Też ładna, ale nie o tą mi chodziło. :P

użytkownik usunięty
DeGreZet

Chodzi ci o serialową Agatę?

Dokładnie, wielkie dzieki. <3

użytkownik usunięty
DeGreZet

Tyle że ona nie jest taka nowa w serialu gra już tu około 5 lat.Dołączyła z serialową Wiki i Przemkiem.Na początku nie była aż tak ładna jak teraz choć mogła się podobać.Możliwe że grająca ją aktorka bardziej zaczełą dbać o wygląd.

Według mnie Agata od początku była bardzo ładna.

użytkownik usunięty
Vanessa100

Była ale teraz jest jeszcza ładniejsza.Czasami mi się wydaje że jest do przesady ładna,wogóle nie wiem czy teraz to nie najładniejsza aktorka.

Rzeczywiście, gdy niedawno widziałam jakiś urywek z dawnego NDiNZ, to Agata wyglądała trochę inaczej.
Miała grzywkę na czole, wyglądała ładnie, ale faktycznie nie tak ładnie jak obecnie.

użytkownik usunięty
Vanessa100

Dla mnie to ta aktorka to taki czarny koń urody wśród aktorek.Pojawia się aktorka która jest ładna ale nie jakoś bardzo i po kilku latach przeradza się w superlaskę.Czasami mi się wydaje że jest aż za ładna i zbyt seksowna jak na
postać lekarki,przy niej lekarze mogą mieć problemy zeby się skupić.

Dla mnie Agata to najpiękniejsza lekarka w Leśnej Górze. I w ogóle napiękniejsza polska aktorka młodego pokolenia.
Wg mnie to taka druga Trzynastka (Olivia Wilde) z House'a.
Agatę z NDiNZ i Trzynastkę z House'a uważam za najpiękniejsze serialowe lekarki.

Mówisz, że Agata jest aż za ładna i zbyt seksowna jak na postać lekarki, przy niej lekarze mogą mieć problem, żeby się skupić? Haha, może i tak ;)
Ale skoro w takich medycznych serialach są mega przystojni lekarze, to czemu ma nie być mega pięknej lekarki? :D

użytkownik usunięty
Vanessa100

Tak tylko że ona nie dość że piękna to jeszcze ma długie zgrabne nogi i spory biust.Na dodatek często chodzi z dużym dekoltem i króciótką spódniczką.

Na widok dekoltu i krótkiej spódniczki Agaty, jakiś pacjent z chorym sercem może dostać arytmii :D

użytkownik usunięty
Vanessa100

Właśnie tu jest problem.W jednym z ostatnich odcinków paradowała po szpitalu w króciutkich białych spodniach oraz bluzce z długim dekoltem.Więc uważam że lekarką mogła być Miss Świata ale ubierać się powinna skromniej.

ale to nabija oglądalność. Osobiście o wiele bardziej wolę Miss z dekoltem niż takie lekarki jak w moim szpitalu miejskim ;)

użytkownik usunięty
awksom

Tylko że w szpitalu piorytetem jest leczenie a nie uroda.

stąd ten uśmiech na końcu- mogłoby być przyjemnie i pożytecznie razem, nie sądzisz? Bez podtekstów

użytkownik usunięty
awksom

Wiadomo nawet Miss może być wspaniałą lekarką.Zresztą kobiet tylko piękna i zgrabna i nie mający nic do zaoferowania nie jest tak interesująca jak wykształcona i inteligentna.

popieram w 100 %

Vanessa100

zgadzam się, jestem hetero, ale Emilia Komarnicka jest po prostu prześliczna, wow... i dodam jeszcze, że w niektórych ujęciach bardzo przypomina mi Małgorzatę Foremniak z pierwszych odcinków serialu, z tym że Zosia miała krótkie zawsze włosy (chodzi mi o to, że mają bardzo do siebie podobne oczy, no i ciemne brwi przy bardzo jasnych włosach) Niestety trudno mi znaleźć zdjęcia, ale to by wystarczyło włączyć którykolwiek z pierwszych odcinków. Aczkolwiek pani Komarnicka i tak jest piękniejsza :)

tolerancja91

Emilia Komarnicka ma siostrę.
Ciekawe czy jej siostra też jest taka ładna.

tolerancja91

Polska piosenkarka Margaret jest trochę podobna do Komarnickiej.

DeGreZet

Tą Agatę gra Emilia Komarnicka

Vanessa100

Już sobie wygooglowałem wcześniej: "Agata z Na dobre i na złe", ale thx. ;p

ocenił(a) serial na 8
DeGreZet

znam chłopaka,który z Emilią chodził do liceum
miała szalone powodzenie ale poderwać się nie dała ;-)

ocenił(a) serial na 7
DeGreZet

No dobra laska

niko_filmweb

Nie spotkałam nikogo, kto nazwałby ją piękną, wręcz przeciwnie (i mam tu na myśli mężczyzn) :/ To fajna aktorka ale wydawała mi się jedną z najbrzydszych w serialu. Taka w typie Violetty Villas, chociaż tamta artystka też miała powodzenie u płci przeciwnej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones