PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36386}
5,2 43 143
oceny
5,2 10 1 43143
3,8 6
ocen krytyków
Na dobre i na złe
powrót do forum serialu Na dobre i na złe

Odcinek 623

ocenił(a) serial na 9

Obejrzałam właśnie prapremierę odcinka 623. Po tym odcinku śmiało mogę stwierdzić, że na tę chwilę to najlepszy polski serial. Od ok. 1.5roku wróciłam do oglądania serialu i odcinek 623 wbił mnie w podłogę. Gra aktorska w porównaniu do innych polskich telenowel jest ZAJEBI*TA. W życiu bym nie pomyślała, że polski serial wywrze na mnie tak ogromne wrażenie. Kozak naprawdę!

Przestańcie pieprzyć tutaj o starych odcinkach, bo to samo można powiedzieć o innych serialach typu M jak miłość, gdzie odeszła Kożuchowska i Koroniewska i jakieś tam inne główne postaci i kompletnie scenarzyści nie wybrnęli z tego i zrobili z serialu gówno, a Na dobre i na złe nie dość, że utrzymało poziom to jeszcze mogłabym stwierdzić, że jest lepsze niż wcześniej, a wiadomo ciężko wybrnąć kiedy 90% głównych bohaterów odeszło i zostały 3 osoby ze starej obsady.

wlachowska

Na Dobre jest naprawdę świetne i z odcinka na odcinek potrafi zaskoczyć, a nie to co emka. Odcinki przede wszystkim mają fajną ciągłość i aktorzy grają, a nie odstawiają jakoś amatorkę.

ocenił(a) serial na 9
adamo001

Dokładnie, wiedziałam, że Kasia Bujakiewicz wraca do serialu, ale tak zaskakująco włączyli ją w odcinek, to było idealne, w punkt. Po 9 latach wejście smoka :) To też jest świetny zabieg; córka Burskich, Bujakiewicz, na pewno zachęta dla wszystkich starych maniaków Na dobre i na złe i super urozmaicenie dla tych "nowszych" widzów :) No serial robi się jak wino! :)

wlachowska

W sumie Na Dobre jest najlepszym serialem teraz. I to jest dowód, że się robi jeden odcinek na tydzień i jakość jest wysoka, a nie cztery czy pięć gdzie leci na łeb czy szyje, chociaż jak jest w emce przy dwóch dniach to już jest masakra.

wlachowska

Bujakiewicz zachętą? No może na zasadzie, że miło zobaczyć starą twarz. Bo scenarzyści, chyba wkurzeni, że odchodzi, przedstawili ją w nieładnym świetle. Teraz wraca, na parę odcinków pewnie, ale co z tego jak dzieci matki nie miały?

A z ogólną opinią dotycząca serialu oczywiście się zgadzam :-)

ocenił(a) serial na 9
magdanm

Tak, chodziło mi właśnie o starą twarz :)

adamo001

Ja też tak sądzę że na dobrę jest jednym z lepszych seriali teraz w Komisji Morderstw gra Krzysztof Pieczyński mam nadzieję że powróci on do Na dobre i na złe, ja uważam że fajnie by było jakby jakiś reżyser zrobił spin off serialu Na dobre i na złe który byłby o Polakach którzy żyją w Niemczech i tam by byli Kuba i Zosia, co ty o tym sądzisz?.Najbardziej z Na dobre i na złe z odcinkó które były w 2015 roku mi się podobał odcinek o córce Rafała Konicy.

wlachowska

mam dokładnie to samo...zebym się tak spłakała na na dobre i na złe to jeszcze tego nie było. Muzyka świetnie dobrana, gra aktorska na bardzo dobrym poziomie. Mogę nawet śmiało powiedzieć, że serial podoba mi się teraz bardziej niż kiedyś. o dużo bardziej.

ocenił(a) serial na 8
wlachowska

Ten odcinek był jednym z najlepszych w ostatnim czasie. Napięta akcja i w ogóle wzruszający. Widać relacje między personelem - są jak rodzina.

ocenił(a) serial na 10
just346

Święta racja, podpisuje się pod wszystkim co zostało wyżej napisane.
Jedyny serial który ciągle trzyma w napięciu, ciekawi, wzrusza.
Gra aktorska - REWELACJA.

Muzyka do serialu idealnie dobrana do poszczególnych wątków.
Skali brakuje, żeby serial (i wszystko co z nim związane) ocenić.
Z odcinka na odcinek coraz lepszy i mam nadzieję, że tak już pozostanie.
Napiszę jeszcze tylko, że oglądam od pierwszego odcinka i muszę przyznać, że pojawienie się nowych lekarzy, stażystów ulepszyło serial. Jednak można sprawić żeby tak zwane tasiemce nie nudziły.

BRAWO! :)

ocenił(a) serial na 4
just346

Takie coś masz w prawie każdym odcinku Chicago Fire

wlachowska

Ja jestem pod ogromnym wrażeniem gry aktorskiej Roberta Koszuckiego. W ostatnich odcinkach miał naprawdę ciężką rolę i uważam, że jako Konica świetnie sobie poradził!

ocenił(a) serial na 9
Carolla_

Tak dokładnie ! Świetnie zagrał tę scenę kiedy dowiaduje sie, że Małgosia miała wypadek. W sumie.. Każdą scenę super zagrał w ostatnich odcinkach! :)

wlachowska

Konica ogólnie w tych odcinkach po prostu fenomenalny jest.

adamo001

Wyszynśka też super! Mogliby rozbudować ich wątek

ocenił(a) serial na 10
wlachowska

No popatrz, a mnie wbija w fotel odcinek nr 507, kiedy gościu z SM grozi, że będzie kabum
Paweł Ferens genialnie zagrał tego pacjenta

wlachowska

Widzę, że nie ja jeden podzielam Twoją opinię. Serial trzyma równy poziom, a niektóre odcinki mogą równać się z najlepszymi produkcjami medycznymi (świetne ostatnie odcinki, bardzo zapadł mi w pamięć również odcinek operacji niewidomej dziewczyny Adama). Twórcy odnaleźli również perełki wśród nieznanych utworach muzycznych. Jedyne do czego mogę się przyczepić jest to, że twórcy nie mogą znaleźć nowych piosenek, żonglują między odcinkami ciągle tymi samymi utworami, ostatnio usłyszałem nawet jakąś piosenkę z NDiNZ w M jak.. dziwnie jakoś to brzmiało...

bodzio12

Nawet w Na Wspólnej się czasem piosenka taka zdarzy :D

wlachowska

Dokładnie! Urodziłam się wraz ze startem serialu, w roku 1999. Moja mama jest wielką fanką, ja natomiast sporadycznie oglądałam niektóre odcinki będąc małą dziewczynką. Wierną fanką jestem od paru lat, ale serial najbardziej mnie wciągnął kiedy to dołączyła nowa obsada. Żaden polski serial tak nie wzrusza, jak właśnie na dobre i na złe. Płakałam na parudziesięciu odcinkach, ach i jeszcze ta cudowna muzyka. Kocham seriale medyczne, a ten można byłoby postawić na równi z wieloma amerykańskimi produkcjami.

wlachowska

Punx not dead!

wlachowska

Może i kiedyś był dobry, ale w ostatnich latach wymiotło z niego sporo dawniejszej obsady (nieraz bez sensu, z dnia na dzień) i to już nie to samo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones