PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36386}
5,2 43 144
oceny
5,2 10 1 43144
3,8 6
ocen krytyków
Na dobre i na złe
powrót do forum serialu Na dobre i na złe

Wiktoria & Adam

ocenił(a) serial na 7

Czy oni będą w końcu razem?

ocenił(a) serial na 2
wikoria10

Tego nikt nie wie. Można jedynie przypuszczać.

ocenił(a) serial na 7
Marien

Ok dzięki

wikoria10

Myślę, że jeśli będą na dobrej drodze do związku to rypnie się sprawa z tym, że Wiki wiedziała o więzi rodzinnej jego i Falkowicza, co może być powodem focha z przytupem Adama.

ocenił(a) serial na 7
vanilla_sky85

Całkiem o tym zapomniałam :)

ocenił(a) serial na 1
wikoria10

Bzykną się :D Że tak to ujmę :D

jocisko

właśnie, widziałam fotostory następnego odcinka :) Muszę przyznać, że obecnie wątek Wiki+Adam
podoba mi się bardziej niż Wiki+Falkowicz. Falkowicz to jednak drań i niech się trzyma z daleka od
Wiktorii :-P

ocenił(a) serial na 10
babka_filmweb

Agata zbliży się z Adamem, ale na stopie koleżeńskiej. Wiki będzie zazdrosna i wtedy zrozumie co naprawdę czuje do Adama.

ocenił(a) serial na 6
Mania1390

Widzę, że wątek będzie się rozwijał ^^

Mania1390

A właśnie Agata dużo bardziej pasuje do Adama niż Wiki, która powinna być tylko i wyłącznie z Falkowiczem!

babka_filmweb

Falkowicz to wcale nie taki straszny drań ;) Bardzo mi się podoba jak dba o bezpieczeństwo i interesy Adama. Widać, że kocha brata. Tak nie wprost.
Poza tym wobec Wiki też był cudowny, nie wykorzystał jej, a miał taką możliwość, gdy była pijana. Ogólnie uwielbiałam oglądać jak ją powoli "zdobywał", tak staromodnie i z klasą. Cudowny był ten wątek. Dlatego jak dla mnie Wiktoria tylko z Falkowiczem ;)
Adama lubię bardzo, ale mam nadzieję, że nie będą z Wiki na poważnie :]

Martha1990

Mnie też podobał się ten wątek ze zdobywaniem Wiktorii,
ale zraziłam się znowu do Flakowicza po tym jak poślubił
Kingę tylko po to, żeby chronić swój tyłek. To, jak
traktuje Kingę również mi się nie podoba. No i jeszcze pozbycie
się tego kolesia, co mu się niby włamał do domu. Profesorek
kręci na wszystkie strony :-P

ocenił(a) serial na 10
babka_filmweb

Teraz znowu wprowadzają postać tego pediatry, z którym kiedyś randkowała. Jak tak można?! Po co to bardziej komplikować. To się ciągnie już drugi sezon! Albo Falko albo Adam. Koniec. Pewnie znowu będzie trzeba czekać do czerwca, żeby poznać rozwiązanie tej miłosnej układanki.

ocenił(a) serial na 7
Mania1390

Ja i tak wole AdWi :)

ocenił(a) serial na 2
wikoria10

a ja na widok (sr)AdWiki rzygam tęczą normalnie -.-'

ocenił(a) serial na 3
babka_filmweb

Może i Andrzej jest draniem, za to Wasz Adaś jest skończonym dupkiem :) Normalnie zwątpiłam jak czytałam.. Ten goguś okradnie własny zespół!! Lek bodajże konkretniej. By pomóc Wawrzyniakowi. Pomyśleć, że to ten sam który niedawno Wiktorię o zdradę podejrzewał. Ten sam, który miał wielkie wonty do Andrzeja, że Pani Wandzie chce pomóc. Pff Chyba gość zapomniał komu udział w badaniach zawdzięcza. Ciekawe co na to ekipa. Wiktoria ma jednak marny gust.. albo po prostu nie zna się na ludziach. Chociaż teraz już nie jestem pewna czy ją samą dobrze oceniłam.

ocenił(a) serial na 2
CytrynOOwkaxD

Z tego co ostatnio natrafiłam na SE to Wiktoria chce odejść z Leśnej Góry i yebnąć Adaśkiem o glebę po tym jak jakaś jego dawna laska twierdzi że z nim zaciążyłam :D i ma wrócić Tomasz z którym pojedzie do Gorzowa *_*!

ocenił(a) serial na 3
Marien

Ta laska jeszcze w tym samym odc chyba powiedziała Wiktorii, że zmyśliła tę ciążę. A niech yebnie :D należy się konfidentowi ! Gwiazducho czujesz, że ten Gorzów, to ponoć sprawka ojca Kingi! ;O
Co by się Consalidy z Falka otoczenia pozbyć :D Przyznam, że nie doceniłam nowej Profesorowej :D
Tak Tomasz jest zdecydowanie lepszą opcją od Adaśka, ale jakoś nie sądzę żeby długo zagościł. Nie wiem czemu..
Myślę, że Wiki zostanie w Leśnej Górze.

ocenił(a) serial na 2
CytrynOOwkaxD

Młeh, tylko skąd to otrucie? ;o!
Szkoda ;_;! Fajnie by było jakby jednak na trochę dłużej zagościł... Chociaż... Żebrowski też miał być tylko epizodyczną postacią a ile odcinków już jest xD!

ocenił(a) serial na 3
Marien

Nie wiadomo.. Może to też Kingi sprawka..A może kogoś kto chciał ją zatrzymać przed wyjazdem.
Dokładnie. Jak dla mnie mógłby zostać przy Wiki przynajmniej tak długo, jak długo Andrzej będzie mężem Kingi ;) Na ten widok przynajmniej nie będę mieć odruchu wymiotnego tak jak przy srAdWi więc pewnie mogłabym dalej oglądać. Profesorka po prostu dużo ludzi polubiło :) Mimo, iż gra czarny charakter.
Tak a propos ostatnio sobie rozkminiałam najnowsze serialowe wydarzenia i mam dwie smutne refleksje. Pierwszą jest nieodparte wrażenie, że to ostatni sezon z Falkowiczem w akcji. Wydaje mi się tak jakby ostatni odc tej serii miał być ostatnim odc z Profesorem :/ Obawiam się, że jak on w końcu nie pójdzie siedzieć, to spierdzieli z Leśnej Góry i tyle go będziemy widzieć.
Druga jest taka, iż jeśli kiedyś jakimś cudem miałybyśmy się doczekać naszego FaWi, to i tak to już nie będzie to samo. Śmiem wątpić żeby romans Wiktorii z Adaśkiem nie wpłynął na jej względy u Andrzeja. Już nigdy nie będzie tylko piękną, charakterną, zdolną, ambitną Panią Chirurg, będzie też kobietą, którą dymał jego młodszy brat..

ocenił(a) serial na 2
CytrynOOwkaxD

z Wiktorii zrobili taką cichodajkę #_#!
Swoją drogą... rozpierdala mnie to zdjęcie: http://cdn9.se.smcloud.net/t/photos/t/283888/na-dobre-i-na-zle-odc-553-wiktoria- consalida-katarzyna_18561110.jpg XDDD! A dobrze ci tak ty głupi szczeniaku :D :D :D
Be-te-wu to jak patrzę jak wszyscy od (sr)AdWi teraz płaczą na SE to mi się micha cieszy >DD!

ocenił(a) serial na 3
Marien

A no niestety.. Ona się chyba sama w tym wszystkim pogubiła.
Ha :D Tak! Pamiętam jak zobaczyłam to zdjęcie pierwszy raz... :D:D Niech Doktorek raz zobaczy jak to wygląda z drugiej strony.
Ja jeszcze się nie cieszę, bo nie wiadomo na 100% czy i tak koniec końców nie dostaną tego czego chcą :/

ocenił(a) serial na 2
CytrynOOwkaxD

Ale chociaż chwilowa radość z tego jest :D potem najwyżej znowu się przestanie oglądać c;!

ocenił(a) serial na 3
Marien

Najwyżej ;)

Marien

http://cdn9.se.smcloud.net/t/photos/t/283888/na-dobre-i-na-zle-odc-553-wiktoria- consalida-katarzyna_18561110.jpg
Jak trafiłaś na to zdjęcie? Jaką stronę trzeba włączyć, żeby wyświetlało się tylko zdjęcie? ;)

ocenił(a) serial na 2
Vanessa100

SE :D! Wpisz sobie w guglach Wiktoria i Rzepecki i ci powinno wyskoczyć :D

ocenił(a) serial na 3
Marien

Co do tego SE, to niezłe jajca się tam ostatnio dzieją... Strach się bać :D Adwiosy z Fawiosami gotowi się pozabijać! :D:D
Pani Krakowiak Kondracka powinna znaleźć chwilę, poczytać i zobaczyć do czego doprowadziła :P
PS. Po "Pała niech sam sobie robi dobrze" 10 minut do siebie dochodziłam :D

CytrynOOwkaxD

Mnie się tam podobają te wszystkie flirty i zawirowania miłosne Wiki.
Jej wątek i jej postać lubię najbardziej.

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

Też Wiktorię bardzo lubię, ale robienie z niej ździry już nie do końca mi się podoba.. Namieszali, że to Meksyk. Mogliby się bardziej określić w końcu. Ale już można się domyślać, że docelowe jest AdWi forever -,- Przynajmniej ja tak to odbieram.

Vanessa100

Mnie też. Uwielbiam Wiki, ale nie powinna tak gnoić Adama. On za nią lata od 535 odcinka chyba (o ile dobrze pamiętam), w końcu do czegoś doszło, a ona jest na niego zła sama nie wiem o co...Przecież ta jego ex powiedziała, że to zmyśliła, a ta nadal swoje i jeszcze dali jej takiego starucha Tomasza, łeee....Rozumiem, że od razu nie może być dobrze, ale czy nie wystarczy to, że i tak Adam musiał się długo starać o jej względy? Ja mam nadzieję, że oni się zejdą, Wiki powinna odpokutować. :D

ocenił(a) serial na 2
yolo17

A ja przykładowo wolę Tomasza od tego szajbusa Adama który fakt faktem jest przystojny i w ogóle, ale nieukrywanie działa mi na nerwach ;x Rzepecki jest chociaż stały w uczuciach, dojrzały, a Adaś po tym wszystkim będzie szukał pocieszenia w ramionach Agaty #_# nie wiem jak wy ale ja niespecjalnie chciałabym mieć faceta z taką bogatą przeszłością erotyczną -_-!

wikoria10

Ja bym bardzo chciała żeby Wiki była z Adamem. Jednak żonka Falkowicza coś na nią szykuje :/ Falko jest do niej (Wiki) zbyt skłonny.

ocenił(a) serial na 6
wikoria10

Mam nadzieję. Ale słyszałam, że Wii ma odejśc, więc zobaczymy

wikoria10

Od początku widziałam ich jako parę, od kiedy Adam pojawił się w Leśnej Górze. Pomyślałam, że Wiki zasługuje na fajny miłosny wątek po ciągłych niepowodzeniach uczuciowych z Przemkiem, Piotrem i wydawało mi się, że scenarzyści w końcu się ogarnęli i stworzyli dla niej coś fajnego. Teraz widzę, że chyba znowu zamierzają przekombinować i czynią z perypetii sercowych Wiki coś w rodzaju węzła gordyjskiego nie do rozplątania. Ona jest kreowana na nieogarniętą uczuciowo i zmienną kobietkę, która skacze z kwiatka na kwiatek. Szkoda, że tak oddalają perspektywę zejścia się z Adamem. Chciałabym zobaczyć ich razem jeszcze w tym sezonie.

Vitttoria

obejrzałam dziś 574 odcinek, piękna scena między nimi, scenarzyści baardzo mnie zaskoczyli na plus,

użytkownik usunięty
magdanm

mimo wszystko trochę dziwne Adam zakochuje się w Romie a potem walczy o Wiki.Kogo on właściwie kocha?

owszem, trochę to bez sensu zrobili, jeśli już to mogli dłużej ten wątek Adama i Romy pociągnąć, bo teraz to niewiadomo po co to właściwie było; docelowo chyba jednak będzie z Wiki, nawet wróżka im przepowiedziała wspólną przyszłość

użytkownik usunięty
magdanm

pewnie tak,Falkowicz odpadł z walki a Tomasz to za niski rozmiar butów chyba nikt nie wierzy że Wiki z nim będzie na stałe.Ale faktem jest że brak spójności wątek z tym że Adam rozpacza po śmierci Romy za bardzo łączy się w czasie z wątkiem że Adam nie daje rady że Wiktoria zostaje zoną innego.

no właśnie to jest bez sensu zupełnie, zrobili z Adama znowu trochę niedojrzałego chłopaka, woda na młyn zwolenników Wiki i Falko

użytkownik usunięty
magdanm

w sumie pasują do siebie Wiki po całowaniu się z Adamem bierze ślub z Tomkiem a Adam po rozpaczy po Romie całuje się z Wiktorią.Falkowicz już chyba nie istnieje w tej walce,on to może co najwyżej kran naprawić Wiki w domu.

Adam całuje się z Wiktorią jeszcze przed rozpaczą po Romie

użytkownik usunięty
magdanm

to tym bardziej nielogiczne kocha Romę a całuje się z Wiki.Po jej śmierci też żenujące by było,ale można byłoby powiedzieć że poczuł się samotny po śmierci ukochanej kobiety.

obejrzałam wiele razy tę scene z odcinka przedpremierowego, nie będę pisać szczegółów, żeby nie popsuć Wam oglądania, ale według mnie to wyszło bardzo naturalnie, dwoje ludzi zagubionych, niby w innych związkach szcześliwych, ale jednak bardzo coś ich do siebie ciągnie; jak przeczytałam, że bedzie pocałunek to mi sie to wydało bardzo niesmaczne, no bo Roma i Tomek, ale akurat tutaj scenarzyści mnie mocno zaskoczyli na plus, dla mnie to była chyba najfajniejsza scena między nimi, oczywiście, patrząc z perspektywa zwolennika tej pary, którym jestem; a patrząc ogólnie no to cóż, szkoda Romy, szkoda Tomka, bo zasłużyli na lepszych partnerów niż takich no, powiedzmy niedojrzałych i niestabilnych; w zasadzie to wszystko wina Wiki, to ona sobie zakodowała, że Adam nie nadaje się na partnera życiowego a przy Tomku będzie miała wymarzoną stablizację

użytkownik usunięty

Roma umrze?! Najlepsza wiadomość ever!

użytkownik usunięty

az tak bardzo jej nie znosisz czy chcesz żeby Wiki była z Adamem?

Roma była charakterologicznie fajną postacią i pewnie bym ją bardziej polubiła, gdyby jakaś inna aktorką ją grała, do Marty Juras się zniechęciłam po jej roli w MjM - beznadzieja, no i drażni mnie jej głos, ale to taka dygresja

wydawało się, że Adam naprawdę się w niej zakochał, mnie raziło, że tak szybko się pocieszył po Wiki, ale jak się okazało, uczucie do Romy nie wyparło do końca tego co czuje do Wiki,

użytkownik usunięty
magdanm

Roma jest trochę irytująca,sprawia wrażenie jakby takiej prowokującej.MJM nie oglądam ale z tego co pisało miała grać parę z ojcem swojego dziecka a potem się chyba rozstali a ona chyba odeszła z serialu.Raczej długo tam nie grała.W sumie ta aktorka w większości seriali gra tymczasowo niż na stałe.

użytkownik usunięty
magdanm

Roma jest trochę irytująca,sprawia wrażenie jakby takiej prowokującej.MJM nie oglądam ale z tego co pisało miała grać parę z ojcem swojego dziecka a potem się chyba rozstali a ona chyba odeszła z serialu.Raczej długo tam nie grała.W sumie ta aktorka w większości seriali gra tymczasowo niż na stałe.

ktoś gdzieś napisał że jak do tej pory w 3 serialach grała ale śmiertelnie albo poważnie chorą;-)
co do MjM, rzeczywiście tak było, ogólnie wątek był bez sensu, ale tam wiekszość wątków jest już bez sensu, nie kończy się serialu który ma taką ogladalność, ale dobrych pomysłów na fabułę brak

użytkownik usunięty
magdanm

tak to prawda w Na Krawędzi też.zgadza.Nie chce być chamem,ale trochę jej uroda do tego skłania chuda,niska cała taka drobna i strasznie blada,głos trochę też takiej jakby zmęczonej chorobą osoby.

użytkownik usunięty
magdanm

Zgadzam się co do pierwszej części wypowiedzi. Gdyby była inna aktorka, byłabym w stanie ją polubić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones