PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36386}
5,2 43 143
oceny
5,2 10 1 43143
3,8 6
ocen krytyków
Na dobre i na złe
powrót do forum serialu Na dobre i na złe

Wydarzenia

ocenił(a) serial na 7

Hej, nie oglądałam serialu od września :( szkoła średnia ostro daje w kość i nie mogłam się wyrobić ze znalezieniem czasu na obejrzenie odcinków w TV. Czy moglibyście mi napisać jakieś ważne wydarzenia? Streścić wydarzenia od września do teraz? Wiem tylko, że Hana i Krzychu romansują i Klaudia już nie jest z Konicą.

Najlepsiejsza1958

-Skoro mowa o Klaudii, nie było dla nie etatu, bo dostał go od Trettera syn jego znajomego. Ten znajomy/profesor startuje do Klaudii, dowiedział się od Trettera, że jednak znajda się pieniądze na etat dla niej ( to wszystko było rozłożone w czasie oczywiście) i teraz powiedział Klaudii, że to jego/tego profesora zasługa.
-Konica walczy z byłą o dzieci.
-Latoszek powrócił do pracy.
-Wiki wyszła za mąż, męża gra Czop.
-Falkowicz rozstał się z żoną, był tez nieuleczalnie chory na skutek tego pożaru w laboratorium, opary chemiczne, ale wyzdrowiał na skutek niekonwencjonalnej kuracji.
-Hana puścila się z Krzychem, będzie w ciaży, dziecko albo kochanka albo Gawryły.

ocenił(a) serial na 7
Hans_Kloss

OK, dziękuję ślicznie <3

ocenił(a) serial na 7
Hans_Kloss

A no i widziałam fragment poprzedniego odcinka, w którym ten profesor załatwił Klaudii etat i wyraźnie oczekiwał wdzięczności w naturze a ona przestraszona: dziękuję. Bo się sczaiła, że to jakiś zbok :P

Najlepsiejsza1958

Zuza ta co zarywała do Przemka pracuje teraz w Leśnej Górze na miejsce Marka Rogalskiego.

ocenił(a) serial na 7
Kinomaniaczka_95

OK, dziękuję ślicznie <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones