PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36386}
5,2 43 143
oceny
5,2 10 1 43143
3,8 6
ocen krytyków
Na dobre i na złe
powrót do forum serialu Na dobre i na złe

Zmiana aktorki w Odcinku 575. Kim jest nowa aktorka grająca córkę Wiki Blankę, ?

Biri_wincior

ciekawe czemu doszło do tej zmiany; jak dla mnie to ta nowa albo nie umie grać albo kokietowała mocno Tomasza

magdanm

Było kilka powrotów córki i za każdym razem grała ta sama. Może po prostu zrezygnowała i musieli ją zastąpić. Wydaje mi się, że bardziej kokietowała.

ocenił(a) serial na 9
Biri_wincior

Dla mnid to kokietowanie było takie blankowe mimo wszystko, jako młodsza tez miala takie zachowania :) a ck do samej aktorki to w sumie ladniejsza od oryginalu wg. Mnie i mimo wszystkk mi pasuje :)

madziula21

Może i tak :) No spoko dziewczyna :P

Biri_wincior

bardzo ładna, podobna od Pauliny Krupińskiej; mam nadzieję, że scenarzyści nie szykują jakiegoś romansiku między nią a Adamem (nie poznali się, nic o nim nie wie...)

magdanm

Myślisz, że scenarzyści mogliby takie coś zrobić ?

Biri_wincior

ostatnimi czasy mam bardzo niskie mniemanie o nich, więc kto ich tam wie;
kiedyś serial był w jakimś stopniu przewidywalny, wątki logiczne, poszanowanie jakichś wartości, a teraz jak czytam, że Hana tak po prostu zdradzi Piotra w delegacji i nie będzie to jednorazowe zdarzenie to jestem zniesmaczona na maksa


magdanm

Dla mnie od początku to małżeństwo było pomyłką. A pokrzywdzony Piotr wróci do matki swojego dziecka.

magdanm

Będzie w ciąży i nawet nie będzie wiedziała czyje to dziecko brawo dla scenarzystów za zniszczenie postaci Hany.

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_95

I tak Hana będzie tą dobrą,świętą,nieskazitelną która nigdy się nie myli a Piotr draniem i lowelasem.

Ja lubiłam postać Hany dopiero jak o dziecko się starać zaczęli wtedy jej odbiło dla mnie to śmieszne zaniedbywana przez męża zamiast starać się ratować małżeństwo to pierwsze co robi to wskakuje komuś do łóżka ale pewnie i tak jej Piotr wybaczy.

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_95

Momentami Hana mogła się podobać np na początku jak wojowała z Radwanem jej docinki były niezłe spodobał mi się jej tekst jak ten coś w stylu nie widzę dalszej szansy na współpracę a ta zamiast się przed nim upadlać jak pewnie zrobiło by wiele osób to będzie musiał się Pan zwolnić.Miała charakter a teraz taka zarozumiała,frustratka która musi mieć faceta 24h przy boku,bo jak nie to hop do łóżka z innym.W wątku z Jamesem też rozczarowująca podobnie jak Piotr się przed nią upadlał na początku fajnie się zapowiadała.

Zniszczyli jej postać tak samo jak Wiktorii no ,a szkoda bo obie postacie miały potencjał.

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_95

Tak kiedyś potrafiła długo być sama po śmierci męża i nawet Piotrowi nic nie oferowała bo miłość do zmarłego męża była wiąząca.A teraz jeszcze niedawno sielanka z mężem a tutaj chwila moment i Piotr to drań a Krzyś bóstwo.

Wydaje mi się, że Piotr będzie miał ją gdzieś i będzie z tą Magdą ( o ile tak matka jego córki ma na imię )

użytkownik usunięty
Biri_wincior

Dlatego absurdem będzie jak Piotr zdecyduje się odejść przekonany że to dziecko Radwana w końcu z nim od dawna się stara i nic,a potem że jego.Zresztą w serialach to częsty motyw.

Radwan dla mnie jest beznadziejną i niepotrzebna postacią od samego początku

użytkownik usunięty
Biri_wincior

Tak,ciągle gestykuluje rękoma,te same uwodzicielskie miny do poważnego lekarza nie pasuje,bardziej do playboya który chce uwieść laskę scenę z Haną coś w stylu chce się mieć dzisiaj w sypialni.

A on czasem nie miał nic wspólnego z tym donosem na Piotra?

użytkownik usunięty
Biri_wincior

Tak on przekupił tą laskę,zresztą dziwne że urwali ten wątek.

Lepiej, żeby Piotr sie ogarnął. A Radwan niech zniknie

użytkownik usunięty
Biri_wincior

jak Piotr ma się ogarnąć,nie wymaże tego że ma dziecko,a Hana nie wymaże zdrady,lepiej pójść na łatwiznę Hana-Krzyś Piotr-Magda.

Wydaje mi się, że była taka sytuacja. Jak Hana pytała czy wróci do domu a on że musi rano tą córkę zawieść bardzo wcześnie na wycieczkę i nie wraca. I tak go nie było jakiś czas. Nie rozumiem w czym był tu problem, jakby chciał to by przyjechał.

użytkownik usunięty
Biri_wincior

nie mówię że Piotr jest w porządku,dla mnie ma syndrom takiego debila co najpierw walczy o kobietę cuda by dla niej zrobił a jak już ją ma odpuszcza,ale wolałbym żeby Hana zamiast zdrady co jest nieodwracalna najpierw mu ostro pojechała,potem pogroziła i najwyżej kazała mu się wynosić.

To byłoby dużo lepsze

użytkownik usunięty
Biri_wincior

w tym rzecz wiadomo kobieta powinna reagować,ale przecież była taka sytuacja w 572 odcinku sielanka a odcinek póżniej już całowała się z Krzysiem.Jakby od 10 odcinków był piach to jeszcze można zrozumieć.

Wina leży po obu stronach. Zobaczymy jak potoczy się dalej :)

Biri_wincior

Nowa Blanka to Pola Gonciarz, poprzednia Jagoda Szaluś :)
Może faktycznie poprzednia aktorka nie chciała już grać/nie mogła i dlatego na 2 lata wysłali ją do USA.
Mam nadzieję, że Blanka znowu nie zniknie na tyle czasu...
Co do kokietowania Tomasza to w sumie pasuje to do Blanki, ale czasem aż tak mocno było to widać :P

W końcu Wiki miała tyle lat mniej więcej co Blanka kiedy ją urodziła, więc pewnie coś "odziedziczyła" po mamie i nie zdziwiłabym się gdyby ją połączyli z Adamem... Zwłaszcza, że on chyba nie wie jak córka Wiki wygląda (o ile o niej w ogóle wie?), więc pewnie nawet nie będzie wiedział kim ona jest kiedy się spotkają.

quinnie

Rywalizacja o kochanka pomiędzy matką ,a córką mogłoby być ciekawie :D Ale pewnie Blanka już wróciła do USA jakoś nie widzę Wiki zajmującą się nią w końcu ona ma "ważniejsze"rzeczy na głowie i nie ma czasu na matkowanie. Wgl to coś czuję ,że będzie kłótnia między nią ,a Tomaszem pewnie on będzie chciał mieć dziecko ,a ona stwierdzi ,że nie jest to najlepszy moment .

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_95

Z Agatą i Pawłem chyba było też że on chciał a ona nie a jak się zdecydowała to jemu odbijało.

Tak było zabrał jej nawet tabletki antykoncepcyjne .Co do Wiktorii i Tomasza to pewnie szybko nastąpi kryzys małżeński on będzie zazdrosny o żonę ,która pewnie do późna będzie w szpitalu jeszcze z Adamem i nie będzie miała dla niego czasu.Niech lepiej szykuje papiery rozwodowe.

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_95

Wątek Ag-Pa był tym głupszy że im Paweł był gorszy to jej bardziej zależało,z Tomkiem to byłby ostry szok gdyby Wiki go pokochała.prędzej już do Przemka wróci.

Paweł nie wyglądał z początku na takiego psychola ,ale dobrze ,że Agata go zostawiła dla mnie nie pasowali do siebie .Wiki to będzie do Adama ciągnąć załamany po śmierci Romy kto wie może znowu wpadnie w jakieś tarapaty i Consalida będzie się martwić spoko ,a Andrzej w tym czasie będzie umierał bo kto by się tam nim przejmował...

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_95

też jakieś jaja z tym Andrzejem gdzieś pisało że cudownie wyzdrowieje a potem że głód narkotykowy.

I co będzie będzie kradł leki tak jak Konica?Czytałam ,że Wiktoria każe mu zrobić tekst na obecność narkotyków może jeszcze na terapie będzie chodził.

Kinomaniaczka_95

A chyba gdzieś czytałam że Agata pozna miłość w internecie.

Biri_wincior

No to ciekawie może być tylko żeby znowu facet nie okazał się jakimś psycholem ciekawe czy Latoszek będzie zazdrosny ...

Kinomaniaczka_95

Będzie, zawsze jest. A ten Marek to jeszcze pracuje tam co on też tam z Agatą ?

Biri_wincior

Nie odszedł z Leśnej Góry ,ponieważ dostał ofertę pracy ma znowu operować na jego miejsce została przyjęta Zuza.

quinnie

Czyżby w 576 wszystko sie wyjaśniło ? Na kinomanie jest już dostępny :)

Biri_wincior

Nie jest tylko wzmianka ,że pojechała z Tomaszem w podróż poślubną.

Kinomaniaczka_95

Okazuje się, że aktorka która gra obecnie Blankę, grała już w Na dobre... jako czyjaś tam córka.

Biri_wincior

A Blanka jest jeszcze czy bez słowa zniknęła po jednym odcinku?

quinnie

Nie zdziwiłabym się, ale nie oglądałam jeszcze :)

quinnie

Adam wie, że Wiki ma córkę, powiedziała mu o tym jak się okazało, że jest adoptowany; ale rzeczywiście, nie miał okazji jej poznać i serio się obawiam, że scenarzyści mogą coś wymyśleć między nim a Blanką

magdanm

Nie no aż takiego chorego wątku to raczej nie będzie ile Blanka może mieć lat 16?Zresztą pewnie pojawiła się na jedne odc.

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_95

Wiki ma 31 lat max więc Blanka chyba więcej niż 15-16 nie ma.Blanka coś mówiła że Wiki miała mniej lat jak ją urodziła niż ona teraz jeśli dobrze zrozumiałem Blanka musiałaby mieć teraz z 16 a Wiki 15 jak ją urodziła więc bez jaj 14 lat miała jak sex uprawiała.Trochę to przesadzone.

Z tego co kojarzę to Wiki miała romans z korepetytorem i miała chyba 16 lat jak zaszła w ciąże niedawno obchodziła 30 urodziny teraz może mieć 31 czyli Blanka ma 15 lat.

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_95

też obstawiałem Wiki teraz 31,jak urodziła 16 a Blanka 15 tylko w pole wyprowadzili mnie tym tekstem że Wiki była młodsza jak ją urodziła niż ona teraz.Ale to może błąd scenarzystów,który jest nieistotny.

Kinomaniaczka_95

może nie w najbliższym czasie, ale za rok? mam niskie mniemanie o scenarzystach; Blanka zawsze może udać przed Adamem pełnoletnia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones