PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36386}
5,2 43 144
oceny
5,2 10 1 43144
3,8 6
ocen krytyków
Na dobre i na złe
powrót do forum serialu Na dobre i na złe

czytaliście? co Wy na to? to pewnie serce Adama przestanie bić, ciekawe czy w tej sytuacji Wiki coś zrozumie czy nie

magdanm

Czytałam też obstawiam ,że to serce Adama się zatrzyma bo Falkowicz wiecznie nie może konać teraz więc jego kolej na 100% przeżyje przez chwile tylko będzie dramatycznie.
Dla mnie to trochę nie logiczne ,że Tomasz będzie w komisji transplantacyjnej przecież on jest chirurgiem dziecięcym...
I jeszcze ten wątek ,że będzie chciał mieć dziecko z Wiki ,a gdy ta się nie zgodzi to siłą zaciągnie ją do łóżka jakoś nie mogę sobie wyobrazić tej sceny co rzuci się na nią?

Kinomaniaczka_95

I jeszcze jeden absurdalny wątek Piotr przeprosi Krzysztofa za śmierć żony i dziecka w barze przy piwku jeszcze trochę i się za kumplują.

Kinomaniaczka_95

no naciągane to bardzo, w ogóle Piotr nie pamięta operacji zony Radwana, a potem się okazuje, że tak to przeżył, że aż urlop zdrowotny wziął, to chyba akurat takie operacje się pamięta

użytkownik usunięty
magdanm

Poza tym bezsens w 583 odcinku okazuje się że Piotr nie popełnił błędu,a dwa odcinki póżniej go przeprasza,to w takim razie za co go przeprasza jak nie zrobił nic złego,chyba że jednak popełnił błąd.

też na to zwróciłam uwagę

użytkownik usunięty
magdanm

podobno nie wykrył krwiaka,ale pewnie był nieoperacyjny zbyt duży i fatalnie umiejscowiony.

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_95

Gdyby tylko chodziło o śmierć żony to może jeszcze tak absurdalne nie było,ale po tym jak Krzysio zabawił się z jego żona ich wszystkie pozytywne relacje nie mają sensu.

Teraz zjednoczą siły i będą chodzić za Haną krok w krok biedaczka może znowu ucieknie do Izraela.
A propos chodzą plotki ,że Baar chce odejść z serialu bo nie dogaduje się z scenarzystami odnośnie swojej postaci.

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_95

Parodyczny wątek.Piotr zamiast kopnąć ją w wiadomo co,będzie przepraszał jej kochanka,okazywał jej troskę i może jeszcze zostanie ojcem chrzestnym.

ciekawe jak Piotr się dowie, chyba Hana nie wytrzyma i sama mu powie?

użytkownik usunięty
magdanm

coś pisało że Hana mu powie,ale trochę dziwne będą się bić i ten się nie wygada Piotrowi,w sumie Hana jest kreowana na świętą więc dłużej już nie może ukrywać tego.Piotr ma się wynieść z domu,ale pewnie będzie cyrk.

a może będzie tak,że Piotr się dowie, wyprowadzi się i uzna, że to dziecko Radwana, a jak już się urodzi to będzie miało jakieś problemy zdrowotne i okaże się, że to jednak dziecko Piotra i będzie happy end

użytkownik usunięty
magdanm

pewnie tak,choć nie zdziwię się jak scenarzyści sami nie wiedzą kto jest ojcem.Ciekawe kto będzie mediatorem Piotra.Przemek z którym lepiej mu się układa,Andrzej choć chyba raczej nie,ale przez chorobę ich relacje trochę się chyba poprawią,albo Latoszek czy Darek ten czwarty pewnie.

ocenił(a) serial na 9

Może Hana powie Piotrowi, ze ojcem dziecka jest Radwan, a przy badaniu grupy krwi dziecka po porodzie okaże się, ze Gawryłło jest ojcem?

użytkownik usunięty
laleczka874

Pewnie tak,teraz Hana raczej kocha Piotra a Krzysio coraz bardziej ją drażni i to co z nim robiła.Laska ma pełno w gaciach na myśl że Piotr dowie się prawdy,jakby go nie kochała to by tak portkami nie trząsła.

Kinomaniaczka_95

Poważnie mają zamiar robić taką scene z Wiki i Tomaszem :O

Biri_wincior

Najwyraźniej widocznie Tomasz uznał ,że jedynym wyjściem na zatrzymanie Wiki jest dziecko."Siłą ją zaciągnie do łóżka" Coś czuje ,że może dojdzie do jakieś szarpaniny i Wiktoria wtedy właśnie ucieknie.

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_95

Albo potulnie zgodzi się na sex uznając że lepiej zrobić to dobrowolnie niż gwałt.W sumie ostatnio takie miałem wrażenie jak wyrzucał jedzenie że potem był sex taki wymuszony.

Kinomaniaczka_95

ciekawe, w którym to będzie odcinku, ta akcja z zatrzymaniem akcji serca u Adama ma być bodajże w 586, ciekawe czy ten wymuszony sex będzie wcześniej czy później
ogólnie, ciekawie się zapowiada, a to przecież nie będzie koniec sezonu, więc co zaserwują nam potem??

użytkownik usunięty
magdanm

Ale robią z tego Tomka debila świr większy się robi niż z Pablo tamten nawet nie próbował Agaty zgwałcić,ale może dlatego że tamta była bardziej uległa.Teraz ma ją chcieć zaliczyć jakiś nowy salowy,Marek to już chyba na zawsze wyleciał.Ten salowy to trochę za młody mimo wszystko.

w sumie nie było nigdzie informacji, że Wieczorkowski odchodzi, ale chyba jego bohater zniknął na dobre

użytkownik usunięty
magdanm

no chyba że narodzi się na nowo ogarnię wiadomo co,rozstanie się z żoną,opanuje sytuację z synem-debilem.A potem zacznie na ostro walczyć o Agatę z tym salowym,ale wątpię.Wieczorkowski już kilka lat temu coś negatywnie o serialach mówił więc może uznał że ten to obciach.

ja nie wiem czemu chirurg dziecięcy decyduje o zasadności przeszczepu rodzinnego, pewnie miał okazję, że przy okazji przeszczepu dojdzie do komplikacji i tym sposobem pozbędzie się konkurencji;-)

użytkownik usunięty
magdanm

trochę żenujące że jego konkurenci to dwaj bracia,w sumie obaj stoją wyżej w hierarchii niż on sam.Ja myślę że chce zaimponować żonie tym że pomaga jej przyjaciołom.Wersja nie,byłaby gorsza jeden by umarł a drugi po śmierci brata na romanse nie miałby ochoty.

magdanm

Ten sex to pewnie będzie później ciekawe jakie argumenty Wiki wymyśli ,że nie chce dziecka.Może coś w stylu ,że to nie najlepszy czas bo wszytko jest na jej głowie i odkąd nie ma Adama ,Andrzeja to ciągle brakuje im rąk do pracy. On się wkurzy na wzmiance o nich i wtedy właśnie wymusi na niej sex.

Kinomaniaczka_95

nie bardzo rozumiem to wymuszenie, ona na początku nie będzie chciała, ale dla świętego spokoju ulegnie? czy po prostu ją zgwałci?

magdanm

Zgwałcić to jej raczej nie zgwałci scenarzyści zrobiliby wtedy z niego niezłego psychola i wtedy to już na bank by się z nim rozwiodła za szybko by było ich wątek pewnie będzie się ciągnął do końca sezonu co najmniej.Więc albo ulegnie ,albo powie nie i ucieknie z domu.

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_95

nie przecież gwałt to przesada,co potem Wiki przychodzi do szpitala zgwałcona i pobita i zachowuje się jakby nic się nie stało.W realnym życiu też nieraz tak było że kobieta się stawiała a facet dzięki oporowi uzyskał to co chciał.Osobiście nie popieram takich działań,ale niektóre kobiety wolą takich niż czy mogę cię pocałować.

Wydaje mi się, że Wiki nie powinna być tak uległą osobą dość, że posiada mocny charakter. A serio z tego Tomasza to mega psychola zrobią w końcu.

Biri_wincior

może, żeby sytuacja była bardziej skomplikowana, Wiki zajdzie w ciążę z Tomaszem

magdanm

Wtedy to już tak łatwo nie uwolni się od niego.

użytkownik usunięty
magdanm

i tak by poroniła,przecież twórcy zawsze idą na łatwiznę w takich sprawach.

też tak myślę, że byłoby poronienie

Stachursky miał taką piosenkę dawno dawno temu - Jeżeli mówisz, że nie chcesz to właśnie chcesz;-)

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_95

Akurat ona ma łatwiej niż Agata,sorry że tak wcinam ją do tego tematu,ale podobna sytuacja.Wiki powie że już ma córkę,że jest ordynatorem że nie ma czasu na dziecko,i powie że mają czas bo jest młoda.

No tak tylko on już będzie miał dosyć ,że ciągle interesuje się innymi facetami i nie będzie chciał jej słuchać wtedy kiedy zobaczył jak przytula Adama to widać było ,że ledwo panuje nad sobą więc teraz może nie wytrzymać.

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_95

myślałem że inaczej pociągną ten wątek.Przynajmniej 20 odcinków będzie dobrze między nimi a oni tuż po ślubie cyrki robią.

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_95

scena jak kiedyś Agata i Paweł on chciał dziecko ona nie.

Kinomaniaczka_95

ciekawe czy ten wymuszony sex będzie miał miejsce przed zatrzymaniem akcji serca u Adama czy po

użytkownik usunięty
magdanm

chyba przed.

magdanm

Chyba przed muszą się pospieszyć bo zostało do końca sezonu około 20 odcinków.

ocenił(a) serial na 8
Kinomaniaczka_95

dokładnie tak !!

magdanm

Andrzeja serce się zatrzyma tak myślałam ,że to nie o Adama chodzi.

Kinomaniaczka_95

też czytałam najnowsze wieści ze świata seriali;-); w sumie to logiczne, ale jakoś daliśmy sie nabrać, że Adama (chyba superseriale to napisały i tak poszło); ciekawi mnie jakie będę intencje Falkowicza jak powie Wiki, żeby dała sobie spokój z Adamem, wydaje się, że to w trosce o brata, ale kto to wie

magdanm

Ta ,że niby któryś z braci umrze .Może chodzić o troskę w końcu bo tym zatrzymaniu serca ma się zmienić choć równie dobrze może powiedzieć jej w to żartach lub wcale redaktorzy często koloryzują fakty pamiętam jak Hana niby miała powiedzieć Lenie o zdradzie...

Kinomaniaczka_95

no racja,
najlepsze, że Wiki dostanie auto, ciekawe tylko kiedy zrobiła prawko, bo przecież w tym odcinku z autem tej starszej pani prawa jazdy nie miała

magdanm

Scenarzyści już sami nie wiedzą co piszą najlepsze i tak jest z dziećmi Konicy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones