PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36386}
5,2 43 144
oceny
5,2 10 1 43144
3,8 6
ocen krytyków
Na dobre i na złe
powrót do forum serialu Na dobre i na złe

pierwszy raz od jakiegoś czasu podobał mi się cały odcinek. Były same najważniejsze wątki bez skupiania się na nieistotnych rzeczach. Dobrze że ta pacjentka co miała glejaka okazało się że jednak go nie ma, miło czasami uwierzyć że coś może się dobrze skończyć. Zaskakującym ale dobrym pomysłem był ślub oraz fakt udzielenia go przez księdza z poprzedniego odcinka. Co do Krzysztofa to powinien być bardziej zazdrosny o Sylwię! Super scena gdy Krzysztof przywalił Robertowi szkoda ze tak późno! Oby Sylwia szybko odzyskała pamięć i była razem z Krzysztofem. Miło popatrzeć jak Bart staje się stopniowo emocjonalny :) nawet Julka jest zaskoczona, może nawet i ja się do niego przekonam :)

dr_Cervello

Nie spodziewałbym się, że Radwan będzie bardziej zazdrosny. Ich relacja ewoluuje baaaardzo powoli więc nagła wielka zazdrość byłaby dziwna i nienaturalna.

ocenił(a) serial na 8
adamo001

Właśnie teraz jest dobry moment żeby zaczął być bardziej zazdrosny, znowu przy Sylwii jest jej mąż który chce do niej wrócić więc Krzysztof powinien walczyć o nią :) Jego zazdrość byłaby jak najbardziej na miejscu. W końcu coś do niej czuje więc powinien to pokazać.

dr_Cervello

Myślę, że po tym co go spotkało i z tą opieką nad teściową to jest wystarczająco dużo. W zasadzie nie chce spoilerować, bo chyba nie chcesz spoilerów wywnioskowałem :D

ocenił(a) serial na 8
adamo001

No tak chłopak dużo przeszedł w życiu ale mógłby już żyć teraźniejszością a nie wracać do przeszłości. Zgadza się nie chcę spoilerów :D

ocenił(a) serial na 7
dr_Cervello

Odcinek mi się podobał, ale brakowało mi w nim wątku Wiki Adama. To jelen z głównych wątków serialu. Szkoda, że ich nie było. Są świetni w tych swoich scenach.

ocenił(a) serial na 8
Martim_M

Oni i tak są praktycznie w każdym odcinku, ciesz się :P Ja musiałam czekać parę tygodni aż pokażą Sylwię & Krzysztofa nie wspominając już o Lenie & Witku którzy pojawiają się raz na dwa miesiące :( Rafała & Klaudię też rzadko pokazują...Powinno być tak że każda postać powinna być pokazywana w miarę po równo wtedy będzie sprawiedliwie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones