PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654411}

Na krawędzi

7,4 5 590
ocen
7,4 10 1 5590
Na krawędzi
powrót do forum serialu Na krawędzi

Czy ktoś mi może wyjaśnić co miała oznaczać końcowa scena?
Czy Lena była śmiertelnie chora czy jej śmierć była wpisana w kontrakt z Frostem?
Ostatni odcinek słaby i moim zdaniem znacznie obniża ocenę całej drugiej serii.

użytkownik usunięty
hoffek77

raczej nie jest to sprecyzowane,dużo domysłów.Musiała by powstać 3 seria żeby to ustalić.Teoretycznie mogła być śmiertelnie chora bo np robili na niej jakieś badania nielegalne i zarazili ją czymś nieuleczalnym a jak zdała sobie sprawę że umiera wysłała film.Drzwi mogła zostawić otwarte żeby Czyż nie musiał ich wyważać.Samobójstwo też mogło być ale nie było żadnych tabletek ani ran np po strzeleniu sobie w głowę 3 wersja zabójstwo trochę naciągane no bo jak wysłała film a potem przyszli ją zabić.Faktycznie wersja że była śmiertelnie chora najbardziej sensowna tym bardziej że miała dla kogo żyć więc nie wiem czy targnęła by się na swoje życie.

ocenił(a) serial na 8
hoffek77

Nie zostało wyjaśnione, czemu młoda oficer bez doświadczenia została przydzielona do tak dużej sprawy. Kania pytał, "na kim jedzie" i ja bym tu szukała wyjaśnienia, zwłaszcza, że na filmie wysłanym do Czyża powiedziała, że są ludzie, z którymi nigdy nie można wchodzić w układy, i że jak spróbuje "to" rozwiązać, to sam zginie.
Trochę to pozbawione logiki, bo przecież w końcu znalazła faceta, na którym jej zależało, przyjęła jego oświadczyny i nagle by się zabijała? Moim zdaniem ta historia miała być sezonem kolejnego sezonu, którego nie będzie :/

ocenił(a) serial na 8
Sol89

motorem kolejnego sezonu oczywiście, a nie sezonem sezonu ;)

Sol89

naprawde nie bedzie 3 sezonu? ja wlasnie dzis skonczylam ogladac 2gi i pierwsze co pomyslalam to'ciekawe kiedy 3 sezon'...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones