PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654411}

Na krawędzi

7,4 5 590
ocen
7,4 10 1 5590
Na krawędzi
powrót do forum serialu Na krawędzi

Na Dupie.

ocenił(a) serial na 3

Dlaczego ten syf ma taką średnią jak genialny serial ,,Skazany na Śmierć''? Użytkownicy fw,
dlaczego nam to robicie :D

FIZ

kwestia gustu Na krawędzi jet bardzo dobrym serialem ,ale na pewno nie genialnym ,jeśli chodzi o serial Skazany na śmierć to jest dla mnie bardzo przeciętnym ,żeby nie powiedzieć słabym amerykańskim serialem

ocenił(a) serial na 3
clericuzio

To coś nie ma porównania do ,,Skazanego na śmierć''. Mało interesująca fabuła, praca kamery najgorsza jaką w życiu widziałem i dochodzi beznadzieje aktorstwo Pieczyńskiego w pierwszych odcinkach. Każdy odc. 1 sezonu ,,Skazanego na Śmierć'' zjada to gówno na śniadanie.

FIZ

To twoje zdanie ja mam inne ,a tak swoja droga to te seriale maja zupełnie inne fabuły, inny klimat ,wiec jak można je porównywać ,no cóż ale chyba jesteś tzw trollem który nastawia się tylko na napinke

ocenił(a) serial na 3
clericuzio

Po prostu jak zobaczyłem, że to coś ma taką samą średnią jak skazany to prawie padłem na podłogę i musiałem coś napisać :)

ocenił(a) serial na 7
FIZ

Mam dla ciebie dobra wiadomosc będzie drugi sezon mam nadzieje ze przyjmiesz to ze spokojem oddchaj gleboko.

ocenił(a) serial na 5
kinoman1985

Troche późno, ale muszę się zapytać. Ta informacja jest potwierdzona, że będzie 2 sezon? :)

ocenił(a) serial na 9
FIZ

Masz racje.Rola Pieczyńskiego nie jest najlepsza,ale za to reszta ról jest niesamowita :) Najlepszy jest Andrzej Czyż :)

FIZ

Skazany na śmierć nie jest genialny aczkolwiek dobrym serialem. I sezon mieli świenty, II niezły ale z III (chyba najsłabszym) a zwłaszcza z IV było już gorzej. Genialnym serialem z pewnością jest Breaking Bad a dla mnie również 24 h za oryginalną fabułę. Wymienić mógłbym wiele lepszych seriali w swoim rodzaju bez podziału na gatunki: Mad Men, Boss, Soprano, Carnival, co wczesniej pisałem 24 i BB, Gra o tron, Sherlock Holmes, Luther, Dirty Sexy Money, Boston Public, 6 stóp pod ziemią i pewnie jeszcze kilka by się znalazło. Jeśli chodzi o polskie seriale godne polecenia to moim zdaniem są to: Zaginiona, Glina, Pitt Bull, Naznaczony, Krew z krwi, czy Ekipa (jeśl lubisz seriale polityczne), Oficer czy Czas honoru może trochę mniej ale też trzymają nienajgorszy poziom. No i może jeszcze by się coś znalazło. Tego serialu nie widziałem ale chętnie obejrzę, pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones