PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771714}
6,4 5 402
oceny
6,4 10 1 5402
Na noże
powrót do forum serialu Na noże

Dialogi kompletnie nie trafiły w mój gust i poczucie humoru. Irytujące wplatanie angielskich słów i sztuczne nadużywanie "młodzieżowego" slangu mające na celu rozbawienie widza - na mnie działa wręcz przeciwnie.

zarzi

tak samo to dobieram - banał i jeszcze raz banał, te dialogi są takie "odkrywcze"

ocenił(a) serial na 4
Seiya

seriale tvn zazwczaj takie są

zrodlana_woda

z wyjątkiem Kryminalnych

ocenił(a) serial na 4
Seiya

Kryminalnych właśnie lecą powtórki na tvn7 :D

zrodlana_woda

wiem, oglądam ;-) mimo, że znam już wszystko na pamięć

ocenił(a) serial na 1
zarzi

Żenada. Niedługo zrobią z kucharzy bohaterów narodowych. Ten serial przedstawia ich jak pol Bogów. Dialogi, postacie, wszystko - beznadzieja.

zarzi

Właśnie włączyłam sobie z nudów, żeby zobaczyć co to jest - totaaaalne nudy, tam nic się nie dzieje. Drewniani aktorzy, dialogi z dupy typu: "ojej, wyłączyli nam prąd, muszę zrobić urodziny przy świeczkach". Tu akurat nie jest wina aktorów, bo scenariusz jest tak słaby, że tego nawet Al Pacino by nie zagrał.
A życie kucharzy to ogólnie super pomysł na serial, mogłoby być np. o jakimś chłopaku z osiedlowej pizzerii, który ma mega talent i odkrywa, że chce zostać profesjonalnym kucharzem, trafia do jakiegoś mega ostrego szefa, ten go gnębi, jest rywalizacja między ludźmi itp. A to takie pitu-pitu. Nie wiem kto pisze te scenariusze i że w ogóle ktoś wydał na taki shit pieniądze.

ocenił(a) serial na 1
zarzi

myślałam, że tylko mi ten "humor" nie pasuje albo, że kompletnie go nie rozumiem, dla mnie nie ma nic tam śmiesznego, a odcinki coraz bardziej irytują, a szkoda, bo myślałam, że wreszcie coś dobrego zrobią...

ocenił(a) serial na 5
tequila175

Jakoś od czasów Kryminalnych nie pamiętam, by TVN zrobił coś dobrego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones