PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94367}

Na wariackich papierach

Moonlighting
7,3 17 546
ocen
7,3 10 1 17546
7,9 8
ocen krytyków
Na wariackich papierach
powrót do forum serialu Na wariackich papierach

Czy tylko mi się podoba Cybil w tym serialu?

ocenił(a) serial na 9
muzycznyfan2011

czasami makijaż jest przesadzony... czar lat 80 ;P

Sigerson

Jak dla mnie całkiem całkiem

ocenił(a) serial na 9
fanrankingow

zdecydowanie Cybill ma coś w sobie, coś z prawdziwej kobiety: urok, seksapil, czasami rozbrajającą naiwność :)

Sigerson

Czasami był racja najlepiej wyglądała w pilocie serialu.

ocenił(a) serial na 9
muzycznyfan2011

nie tylko, mimo że ja mam teraz 20 lat, a ona w pierwszym sezonie miała 35, to jestem nią zafascynowany, ciężko znaleźć teraz podobne piękno w takim wieku

muzycznyfan2011

Mi tak samo się podoba w tym serialu szczególnie w 1 sezonie ale w 5 już trochę inaczej wygląda .

muzycznyfan2011

Cybil is hot ;)

ocenił(a) serial na 9
muzycznyfan2011

jest cudowna i uwielbiam jej minę pełną zgorszenia i rozbawienia jednocześnie :-)

użytkownik usunięty
muzycznyfan2011

A widzieliście ją, kiedy miała koło 20tki ? :O :)
Choćby tutaj:
https://i.pinimg.com/736x/97/b9/b7/97b9b7f4ace3b3323bf7b3ae600a1d54--cybill-shep herd-beautiful-women.jpg

:-)

muzycznyfan2011

Wie może ktoś który to odcinek z pociągiem i odcinek kiedy Davie wisi na drzwiach?

muzycznyfan2011

Nie tylko Ty! Jest piękna, ale dostrzegłam to dopiero z którymś odcinkiem :) A to ze względu na całość jej aparycji - głos, sposób w jaki mówi, złości się, troskliwe spojrzenie, ma w sobie całe mnóstwo elegancji.
(Poza tym... zobaczcie jej nagrania i zdjęcia z czasów, gdy miała 20 lat.)

ocenił(a) serial na 8
muzycznyfan2011

Nie tylko tobie..jest swietna,mega sexi,pisze to teraz w 2019 roku to domyslam sie jaki szał musiala robic w 1985 :)

eingrad

kiedys waliłem przy niej.

ocenił(a) serial na 8
muzycznyfan2011

Dla mnie Cybil zawsze była na pierwszym miejscu, jest wzorem kobiecości. Zawsze tak uważałem, przed laty podczas pierwszych emisji odcinków jak i teraz kiedy mam żonę i dzieci. Zaznaczę na marginesie, ze zona jest świadoma swojego drugiego miejsca....

pirat2980

hehe dobre....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones