PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94367}

Na wariackich papierach

Moonlighting
7,3 17 548
ocen
7,3 10 1 17548
7,9 8
ocen krytyków
Na wariackich papierach
powrót do forum serialu Na wariackich papierach

Pamiętam, że był taki odcinek! Jakaś starsza pani była Polką i mówiła po polsku do naszych
bohaterów.

ocenił(a) serial na 10
trancefan1986

Oglądałam ten serial wiele razy, ale czegoś takiego sobie nie przypominam.

karoman4

No to widocznie coś mi się pomyliło i widziałem to w innym serialu z Bruce Willisem...

ocenił(a) serial na 10
trancefan1986

Willis grał główną rolę serialową tylko w jednym serialu. Ale może pomyliło Ci się np. z ''MacGyverem'', bo w tym serialu było dużo różnych przygód, więcej, niż w ''Na wariackich papierach''.

trancefan1986

Hej, może ja ci pomogę, wiesz wydaje mi się, że ta Polka pojawiła się w jednym z odcinków, ,,Detektywa w sutannie''.

Scarpia_8

Dzięki, to chyba w tym serialu! To była jakaś starsza pani i ją chyba spotkali na ulicy. I tam coś do nich mówiła po polsku, a detektyw był z jakąś partnerką...

trancefan1986

Wiesz, mi coś świta, że ksiądz i zakonnica, bo to ona była tą partnerką, zapukali do drzwi jakiegoś domu w celu uzyskania informacji, i właśnie, ta Polka z nimi gadała, a konkretniej to z zakonnicą, która o ile dobrze pamiętam, troszkę polski kumała.

Scarpia_8

Tak było! Pamiętam tą scenę

trancefan1986

https://www.youtube.com/watch?v=Fw38bTTTepM

qwerty6662

O tak, to jest to! Dzięki :D

trancefan1986

No problem ;)

ocenił(a) serial na 10
qwerty6662

A wiecie może, co to za aktorka jest, bo nie mogę rozpoznać z wyglądu?

ocenił(a) serial na 6
trancefan1986

W Crime story jeden z bohaterow czasami powie cos po polsku... Ale bardzo nienaturalnie :)

użytkownik usunięty
Bruce_Lee

To Bill Smitrovich, z pochodzenia Polak. Pisał mi na Instagram, że jego dziadkowie przed emigracją mieszkali w Łodzi albo pod Łodzią :P

ocenił(a) serial na 6

O proszę, to takie znajomości :D Oczywiście, że aktora znam i lubię - już w pilocie "Miami Vice" pokazał ciekawą (choć tragiczną) rolę. Kolejny aktor - syn polskich imigrantów, czyli Polak z pochodzenia, to Zach Grenier :)

użytkownik usunięty
Bruce_Lee


ee tam znajomości :) W dzisiejszych czasach artyści zeszli z piedestałów, można napisać do każdego i liczyć na szczęście, że odpisze. Ja właśnie napisałem do niego by zapytać o Miami Vice i Crime Story, potem z ciekawości zapytałem o nazwisko i korzenie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones