PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=675430}
5,5 1 410
ocen
5,5 10 1 1410
Nad rozlewiskiem
powrót do forum serialu Nad rozlewiskiem

Ten serial to tragicznie zmnotowane bzdurne sztuczne dialogi!!!

maciejewskigostynin

Zgadzam się z tobą! "och ach serca nasze przepełnione są teraz radością". normalnie pawia można puścić...

maciejewskigostynin

Zgadzam się z tobą, ale w pełni. Niektórym się podoba, niektórym nie. Mi obecnie odpowiada serial (oglądam go z mamą), mimo "sztucznych dialogów" do oglądania zachęcają mnie Mazury!

P.S. Według mnie w serialu nie powinno być Marysi. Gra tak sztucznie i smętnie, że się patrzeć nie da!

kupilamauto

Ja nie wiem kto to Marysia, niemniej najbardziej drażni mnie ta babcia z czerwonymi włosami co bardzo lubi słuchać muzyki. Nosz motyla noga, jak tą papę rozdziawia i się gibie na strony to aż mi się nóż w kieszeni otwiera:/ ulubiony serial mojej babci zaraz po modzie na sukces i ojcu mateuszu.

ocenił(a) serial na 2
maciejewskigostynin

uffff a juz myslalem ,ze tylko ja uwazam ta przynudzajaca szmire za takie usypiajace gawno , jednak jest nas wiecej:) pomijajac juz wielowatkowa "syntetycznosc" budowy tego serialu to najbardziej drazniace jest uczucie, ze nie powstal on dla szerszej widowni tylko jest ribiony przez kilku ludzi dla tych samych kilku ludzi i nie bylo by wtym nic zlego gdyby nie godzina nadawania a ta niewatpliwie zbiega sie z jedzeniem kolacji , siorbaniem herbaty i tasowaniem kanalow:) daje 2/10 a to dwa dostaja mazury.

ocenił(a) serial na 7
stjopan82

Nie tylko. Mam odczucie, że jest robiony również dla mnie.
Syntetyczność budowy - większych bredni w życiu nie słyszałem.

ocenił(a) serial na 2
chemas

wspolczuje Ci zatem, ale masz prawo gustowac w tej tragedii, niektorzy lubia np. "dlaczego ja" "trudne sprawy" i tez maja do tego prawo, chociaz te polsatowe shity nie sa tak jalowe jak ten "syntetyczny" gniot nad rozlewiskiem ale widac jaki serial takie "targety"

ocenił(a) serial na 7
stjopan82

A co ty porównujesz. To tak jakbyś chciał porównać gnojówkę z konwalią.

ocenił(a) serial na 2
chemas

odnoszac sie do Twojej metafory to pragne ci zwrocic uwage na to ,ze gnojowka mimo iz smierdzaca to jako nawoz pozyteczna.....:) chodzilo mi o to ,ze ludzie maja prawo lubic rozne gnioty i jest to moja subiektywna ocena z ktora masz prawo sie nie zgadzac.

ocenił(a) serial na 7
stjopan82

Ano pewnie, że mają prawo :) Tak samo jak ja mam prawo się nie zgadzać. Seriale takie jak Blondynka czy Rozlewiska obecnie błyszczą w porównaniu z innymi produkcjami robionymi wedlug tego samego wzorca, czega mam serdecznie dosyć. A tak mam chwilę refleksji i zadumy. Pozdrawiam i zachęcam do spojrzenia z innej strony :)

ocenił(a) serial na 2
chemas

probowalem, nie ma takiej strony stary , nie ma....;) to absoltnie nie moja wrazliwosc. Rozumiem ,ze tworcom serialu chodzilo o cos w zalozeniu ambitnego ja uwazam ,ze takie nie jest - gra aktorska, bohaterzy, ich problemy trywializuja tak piekne srodowisko mazur, po prostu ja tego totalnie nie kupuje.

ocenił(a) serial na 7
stjopan82

eeee tam, mi się przyjemnie ogląda i odpręża mnie ten serial, a zaręczam Ci, że oglądam nbardzo ambitne kino, no ale to kwestia gustu, jak wszystko :)

ocenił(a) serial na 2
chemas

J.J Kolski , musialby to nakrecic.

ocenił(a) serial na 7
maciejewskigostynin

Jeżeli dramat to dlaczego aż 3 ;p

ocenił(a) serial na 3
chemas

3 za mazury
1 dla gadających robotów

ocenił(a) serial na 7
maciejewskigostynin

No to już nie dramat, skoro 3. Oczywiście w serialu o Merlinie grają rewelacyjnie.

ocenił(a) serial na 3
chemas

???skąd wiesz ze oglądam???
To najlepszy serial a nie polskie dno!!!

ocenił(a) serial na 7
maciejewskigostynin

jestem jasnowidzem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones