PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704073}

Nadzieja i miłość

Benim Hala Umudum Var
6,8 193
oceny
6,8 10 1 193
Nadzieja i miłość
powrót do forum serialu Nadzieja i miłość
Mehvibe1

Za silną wolę i determinację w dążeniu do celów. Jest cierpliwa, oddana, szczerze zakochana w Hakanie, uczuciowa.

Mehvibe1

I właśnie dlatego Hakan tak bardzo mnie wkurza. Ma u boku piękną, inteligentną, lojalną i oddaną kobietę, a lata za jakąś aktoreczką Umut. Fakt, ostatnio Duygu się nie popisała (to wynajęcie zbirów), ale zrobiła to z miłości (chciała go chronić), szkoda że tak wyszło. ALE.... gdyby Hakan był prawdziwym mężczyzną, to zamiast się od niej odwrócić zrobił by wszystko żeby ją z tego wyplatać, właśnie dlatego że bardzo dobrze wie dlaczego ona tak postąpiła tak a nie inaczej. Wiedział, że dziewczyna go szczerze kocha i po prostu to wykorzystał. Odeszła z pracy, chciała o nim zapomnieć i zacząć wszystko od nowa, więc po jakie licho do niej polazł skoro wiedział, że nie ma jej nic do zaoferowania ? Świnia nie facet !

sandia23

Uczucia nie mają wiele wspólnego z logiką. Duygu od początku wiedziała, że Hakan jej nie kocha. Doskonale wiedziała, że on zaoferował jej związek, bo Umut zaręczyła się z Ozanem. Hakan zaproponował jej, żeby powiedziała prawdę (mieli przekonać zbira, żeby przyznał się do przypadkowego zabójstwa, a ona miała dostać łagodny wyrok). Nasłanie bandytów było jej pomysłem, Hakanowi wmówiła, że tylko rozmówi się z Demet. Nie przepadam za nią, jej irracjonalne działania, narzekanie i nudne intrygi mnie nie przekonują.
Uwielbiam za to Asude. Jest zabawna, odważna, impulsywna, ale ma dobre serce. Ma temperament, ale potrafi też myśleć logicznie, kiedy sytuacja tego wymaga.

ametyst0

Nie zgadzam się z ty co napisałaś/eś. Kiedy ten kretyn do niej przyszedł to Duygu wprost mu powiedziała, że nie zamierza sprzątać po Umut. Powiedziała żeby odszedł, bo oboje wiedzą że nie potrafi jej pokochać. A co on na to ? Że się myli i że to właśnie jej potrzebuję. Że z nią może być szczęśliwy. A potem co ? Ledwie nadarza się okazja i już lata za jaśnie panią Umut. Więc sory, ale jak dla mnie to on zawalił i mam nadzieję, że pożałuje swojego wyboru.

Elwirka10

Mimo wszystko powinna być bardziej stanowcza. Oboje są temu winni. Niepotrzebnie zgadzała się, by "próbowali". Problemem jest to, że ona często mówi bardzo mądrze ("zmarnowałam tyle lat"), ale potem ulega. Dlaczego powiedziała Ozanowi, że Umut go okłamała i Hakan pozwolił je zerwać kontrakt? Tak naprawdę wiedziała, że Hakan nadal kocha Umut. Powinna mieć więcej godności i wytrwać w postanowieniu. Przez większość rozmowy była inteligentna i rozsądna, a potem i tak zgodziła się być "nagrodą pocieszenia".
Szczerze mówiąc wolę Duygu od wiecznie niezadowolone Umut. Nie rozumiem, co Hakan w niej widzi, a ona w Ozanie.

ametyst0

Oczywiście masz dużo racji, ale kiedy się naprawdę kocha (kiedy Kobieta naprawdę kocha mężczyznę) to nie myśli się całkiem rozsądnie, dlatego właśnie potrafię usprawiedliwić jej zachowanie i w jakimś stopniu je zrozumieć. Natomiast Hakan postąpił bardzo wyrachowanie i egoistycznie. Wiedział, że Duygu go kocha, a on jej nie. Mógł zostawić ją w spokoju i nie mamić jej obietnicami bez pokrycia, bo dobrze wiedział że tych obietnic nie dotrzyma. Co do Umut to w pełni się z Tobą zgadzam. Dla mnie ona jest taka jakaś bez wyrazu, nudna.

Elwirka10

Ja też ją w pewnym stopniu rozumiem. Z pewnością po tylu latach było jej też trudno przyznać, że te lata zmarnowała. Nie będę usprawiedliwiać Hakana, bo mnie też drażni jego wielka miłość do Umut. Dziewczyna jest niezdecydowana, kapryśna, nieodpowiedzialna, a wszyscy są nią zachwyceni. Główna bohaterka powinna być sympatyczna i charakterna. Melis czy Hale są od Umut sto razy ciekawsze.

ametyst0

Dla mnie Hale i Asude to w ogóle wymiatają w tym filmie :)

ocenił(a) serial na 7
Elwirka10

tez uwielbiam te dwie postacie ale rowniez lubie Zafera, nie mial on wdziecznej roli ale teksty jakie czasem puszcza rozkladaja mnie na lopatki :D

ocenił(a) serial na 7
Carolinex6x

Ostatni ktory zapamietalam "Umut tak Cie kopnie w dupe, ze w locie bedziesz blagać Boga o hamulce". Tak to bylo? :D

Elwirka10

Są przesympatyczne. Mm nadzieję, ze Asude nie wróci do byłego męża, ale się na nim zemści. W ogóle chyba po raz pierwszy w życiu oglądam serial, w którym nie lubię wszystkich postaci męskich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones