PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704073}

Nadzieja i miłość

Benim Hala Umudum Var
6,8 193
oceny
6,8 10 1 193
Nadzieja i miłość
powrót do forum serialu Nadzieja i miłość

Wie ktoś może jak konczy sie ten serial? Z ktorym bohaterem będzie główna bohaterka? Nie jestem w stanie oglądać tego serialu do konca, a troche mnie zaciekawił. Na yt nic nie moge znaleźć finalowego wiec jesli ktoś z was wie z gory dziękuję ;-)

natalia695

Chyba z Ozanem, z którym weźmie ślub.

natalia695

wszystkie odcinki będą na vod tvp pewnie. Też jestem ciekawa jak to się skończy.

ocenił(a) serial na 4
natalia695

Pewna nie jestem ale tez szperałam na yt i wydaje mi się, że z Ozanem, gdzieś w zapowiedzi 20 odcinka widziałam ich ślub, a osoby które już oglądały ten serial wcześniej pisały że Hakan nieźle namiesza :)

kiea

A mnie bardziej interesuje czy Hakan będzie na końcu z Duygu ? Jest coś w ich relacji co mnie przyciąga. Mam nadzieję, że akcja rozwinie się po mojej myśli i że Duygu zdobędzie miłość Hakana (swoją cierpliwością, oddaniem, lojalnością a przede wszystkim miłością). Mam nadzieję, że nie zawalą tego wątku i nie okaże się iż są zupełnie innymi osobami niż w tych pierwszych odcinkach.

ocenił(a) serial na 4
wiktoria24

No nie wiem, na razie słabo to wygląda. Może, zobaczymy :)

natalia695

Mozesz ogladac powtorki na stronie VOD ja tam ogladam jak nie moge w tv pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones