PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131844}

Napisała: Morderstwo

Murder, She Wrote
6,9 1 943
oceny
6,9 10 1 1943
Napisała: Morderstwo
powrót do forum serialu Napisała: Morderstwo

Najbardziej irytujące są końcówki odcinków, gdzie przez 5-10 minut wszyscy z uwagą słuchają zabójcy (czy co tam ktoś zrobił), który tłumaczy swoje racje. :/

ocenił(a) serial na 8
_guchy_

Niestety mnie też fabuła trochę denerwuje. Najpierw 30 minut czeka się na morderstwo, a zakończenie jest w każdym odcinku podobne
(p. Fletcher zakrada się w ciemnościach, a morderca próbuje ją zabić) ale mam słabość do kryminałów "starego typu" więc daję 8 :)

ocenił(a) serial na 9
_guchy_

Ale dialogi czasami są śmieszne np: ''Jesteś twardy jak śmietana na torcie'' albo ''On jest bardziej szurnięty niż kot na walerianie.

ocenił(a) serial na 5
Mis_25

jeszcze zależy czy to teksty od lektora, czy oryginalne teksty są takie?
Jeśli oryginalnie tak jest, to można to dziwnym nazwać, a jeśli tłumacz tak zrobił, to już głupota.

_guchy_

Tak ten serial jest strasznie schematyczny i naiwny, chwilami wręcz infantylny. Do tego trzeba dodać słabiutką, przerysowaną grę aktorska. Paradoksalnie, miło się na to patrzy, trochę jak na sympatyczną ramotę. Dlatego krzywię się, ale sobie od czasu do czasu oglądam. Trochę jak z kiepskim jedzeniem - wiem że jest bez wartości, ale czasem miewam wielką ochotę ;)

ocenił(a) serial na 2
karloff

Dla mnie nędza , a główna bohaterka doprowadza mnie do szału.
Obejrzałem ze trzy odcinki , żeby sobie wyrobić zdanie.
Więcej nie zamierzam.
Jak się czasem gdzieś na to natknę to pędem kanał zmieniam.

ocenił(a) serial na 3
_guchy_

Zgadzam się -, końcówki są okropnie denerwujące. Nigdy nie widziałam tak potulnie oddających się przestępców w ręce sprawiedliwości:) Początkowo miło się oglądało, ale później już męczy. Mimo całej sympatii do starszej pani:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones